Co dalej?

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP

Re: Co dalej?

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

temat Przystanku 19-21.07 gdzieś w mazowieckim będzie się rozwijał ??
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
MarekP

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

A ja przez dłuższy czas nie napisałem nic na Forum, choć zaglądam na nie codziennie. Było to spowodowane mocnym rozpoczęciem sezonu przetykanym różnorakimi pracami przy motocyklu. Aż w końcu - bęc :-( Jak może niektórzy już wiedzą, pewien młodzian, szczycący się posiadaniem prawa jazdy już od całego miesiąca, nie dał mi szans i wyjeżdżając "na koło" doprowadził do z pozoru niegroźnej kolizji, która dla mojej posiadającej na liczniku już niemal 100 tys. km zakończyła się... orzeczeniem szkody całkowitej :-| Nowy motocykl już zaliczkowałem i już znajduje się on u dealera, jednak (kolejna już...) motocyklowa odbudowa prawdopodobnie uniemożliwi mi zaproponowanie klubowego spotkania w tym roku.
Nie znaczy to jednak, że zrezygnuję z dalszych starań o reaktywację klubu - wszak mamy rok przyszły! Co prawda widzę, że na propozycje np. WojtkaSt nie ma odzewu, ale wykorzystam czas darowany, aby pokombinować nad sposobem wybudzenia śpiochów, choćby miała nim być kanonada eksplozji. Obca mi jest bowiem polityka grubej kreski ;-)
MP
Awatar użytkownika
Artur i Ewa

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Marku nie tylko Ciebie dziwi ten zastój na forum. Sam też czytam (a raczej nie czytam bo nie ma czego ) forum codziennie. I tak jak rozumiem że nie ma imprez (bo nikt się nie chce podjąć ) to trochę smuci mnie to że tylko parę osób się tym przejmuje.
Nikt nie pyta , nie ciśnie nic nie proponuje.
Po prostu UMARŁO .
A szkoda :cry:
arturo-bb
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Wygląda na to, żeśmy się wypalili, znudzili, ogólnie mówiąc - zestarzeli, ztatusiali, zdziadziali (tj. zdziadkowali)
Ale to "trąd" ogólny. Forum międzynarodowe też się ślimaczy.
Sporo popsuły fejsbuk i łotsap, gdzie jest łatwo, szybko, automatycznie i z powiadomieniami.

Ale, jakby co - na razie jeszcze forum jest. Jakby się zdeklarował ktoś "młody" na jego przejęcie - to za aprobata pozostałych (odzywających się, aktywnych) to z chęcią przekażę "klucze"
/bc
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
ODPOWIEDZ

Wróć do „1) Zlot w 2024 PL - jeszcze nie wiemy gdzie i jak”