VIM 11 ASSOS 2009

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

Hello Już dokonaliśmy wielkiego wpisu na VIM 11 Czyli Kętrzyn rusza na Turcję
Z okazji Świat Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego ,oby św Mikołaj na gwiazdkę dostarczył nowe Wiadra dla wszystkich Klubowiczów
Pozdrawiam Tomi
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Prośba Bernarda - szefa międzynarodowego varaderoclub

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Bernard napisał:

Further on this.
This year, at VIM10, the Hungarian VIM orga team was unpleasant surprised by no less then 21 participants who 'just' showed up without pre- registration and registration.
THIS IS NOT THE WAY WE DO IT.
If you want to participate to VIM, you have to pre subscribe, and you have to pay your entry fee in advance.
We have to be tough on this but keep in mind that the Orga Team has enough to deal with, since VIM has become more- and more popular with growing numbers of participants.
If you don't pre- register and pay the entry fee before the deadline as set by the orga team: Sorry, but you have to stay home.
I would like to as all members here to translate this message in my name and in name of - any! - VIM orga team to all your national Varadero boards...tnx for the efforts!

co w moim ulubionym tłumaczeniu wyszło :-D
<tłumaczenie tłumasz="Google">
Dalsze na ten temat.
W tym roku, w VIM10, węgierskie VIM organizacji zespołu było nieprzyjemne zdziwienie nie wcześniej niż 21 uczestników, którzy "tylko" pokazała się bez wstępnej rejestracji i rejestracji.
Nie jest to sposób to zrobić.
Jeśli chcesz uczestniczyć w VIM, musisz wstępnie subskrypcji, a będziesz musiał zapłacić wpis opłata z góry.
Musimy być na ten trudnych, ale należy pamiętać, że Zespół ds. Organizacji wystarcza do rozwiązywania, ponieważ VIM stał się bardziej i bardziej popularny ze względu na rosnącą liczbę uczestników.
Jeśli nie wstępnie zarejestrować i zapłacić opłatę wstępną przed upływem terminu ustalonego przez organizacje zespołu: Przepraszamy, ale musisz zostać w domu.
Chciałbym jak wszyscy członkowie tutaj, aby przetłumaczyć tę wiadomość w moje imię i nazwisko - wszelkie! -
VIM organizacji zespołu do wszystkich krajowych Varadero deski ... tnx dla wysiłków!
</tłumaczenie>

Oraz :
... tu napisano jak się poprawnie rejestrować ...
Ostatnio zmieniony wt 23 gru, 2008 13:37 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Ok <stop>
Tłumaczenie czytelne <stop>
Zostajemy w domu <stop>
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

byc sie chcial zapisac VIM Turcja na motra Vardero i zamyslec tak daleko ;-)

houk
dobra brata motorwa
pozdrawiam, Wojtek
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

tomi11 pisze:Hello Już dokonaliśmy wielkiego wpisu na VIM 11 Czyli Kętrzyn rusza na Turcję, Tomi
Drogi Tomaszu i Mirku, rozumiem że dołączacie do naszego (węgierskiego) teamu :!:
Koniecznie musimy dokoptować naszego specjalistę serwisowego Marka z Opola ;-)

I zasadniczo jest do pary :!:
I zasadniczo traska gotowa :!:
I zasadniczo zgrana ekipa :!:
I zasadniczo jest z kim dać "w palnik" :!:

Aby do wiosny Rebjata :evil:
rambo

Nieprzeczytany post autor: rambo »

są fajne nowe mapy pod garmina na turcje i bałkany ;)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

No to się pochwal nieco ;-)
Ostatnio zmieniony czw 25 gru, 2008 19:57 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

grzechutek pisze: Drogi Tomaszu i Mirku, rozumiem że dołączacie do naszego (węgierskiego) teamu :!:
Koniecznie musimy dokoptować naszego specjalistę serwisowego Marka z Opola ;-)
I tu Ci powiem, mój Grzesiu, ze ponieważ mam podobne ograniczenia terminowe jak Ty, tzn. góra dwa tygodnie urlopu i ani sekundy dłużej, bo mi właścicielstwo firmy i tak już sarka, bo to bardzo gorący czas na serwisie :cry: , chętnie do Waszej grupki dołączę, tym bardziej, że i trasę kombinowałem podobną :mrgreen: Tam - Ukraina, Rumunia, Bułgaria lub na żywca Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, może być wybrzeżem Morza Czarnego lub przez Karpaty; z powrotem prom Grecja, pokręcenie się przez dwa-trzy dni, prom na sam dół włoskiego buta i stamtąd przez całe Włochy, Austrię (Alpy :mrgreen: ) i Czechy do domu. Co koledzy na to :?:
MP
rambo

Nieprzeczytany post autor: rambo »

bogdanbc pisze:No to się pochwal nieco ;-)
turcja 2008.7, SCG 1.9, Bułgaria też jakoś z listopada ;-)

+ BlueChart_Atlantic_v9.5_Turkiye i Navcity_TaliYollar_Idari

ja bym w życiu nie tracił czasu na jazde do turcji przez bułgarie ale co kto lubi. lepiej przez Serbie. można walic bez zadnych goepeesów autoputem :))
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

No to ładnie ... Czarnogóa 1.9 to premiera tydzien temu :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

No to ładnie ... Czarnogóa 1.9 to premiera tydzien temu :-)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Bogdan, jakie to piękne, czy Ty jesteś poetą :?:

Cytat z naszego Prezesa:

&#8221;So what is VIM ? The question is simple, but not the answer. Just a place, quite ordinary really, where fans of a certain bike meet, wine and dine, do some sightseeing in groups and then each goes his own way. When all becomes quiet and emotions subside, we realise that we have been witness to an event, which has made a strong imprint in our memories &#8211; roads, sights, history , people &#8211; true friendships are forged. There are those, for whom the trip itself is a major event, often they sacrifice their entire holiday &#8211; so it must be worth it. I am anxiously waiting for the next VIM, to which I will travel with a group of likeminded friends.&#8221;
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Starałem się by było ładnie a nie zabawnie.
Tłumaczył nasz MISTRZ Angielskiego - Marek M - bo moje tłumaczenie - byłoby śmiesniejsze niż Googlowe :-)

Czy jestem poetą - raczej bardem :oops:
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Tak - bard, tekst krótki ale zwięzły i konkretny :-)
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Słuchajcie jestem przypadkiem, w którym nie jestem posiadaczem motocykla ( jest mojej żonki :-P ), która nie będzie siedziała za mną jadąc przez pół Europy na VIM (jej podróż to kilka godzin i fruuu już będzie).
I w związku z tym moje pytanie, czy jest konieczne posiadanie dodatkowych dokumentów do dowodu rejestracyjnego przejeżdżając przez te wszystkie kraje i w samej Turcji ?
Na różnych forach mówi się o przypadkach samochodowych , ale pewnie motocykle to, to samo i tam wszyscy mówią , że ...
np. http://www.pzmtravel.com.pl/pzminfo/upo ... ,,278.html

Czy ktoś się z tymi dokumentami już spotkał lub wyrabiał na takie eskapady?
W tym roku na VIM10 teoretycznie też powinienem pewnie posiadac taki dokument, ale jakoś się udało :-P

Czytając przypadki osób przekraczających granice Bułgaria-Turcja to chyba wolę posiadać taki "kwit"
(opowieść z przed roku http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=64217380 )
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Drogi Dariuszu, masz uzasadnioną podstawę aby się bać :!:
Ja także jeżdżę na motocyklu Mamusi, bo mnie na takowy niestać :!:
Spotkałem się z poruszonym przez Ciebie problemem na Ukrainie. Długo sobie patrzyliśmy głęboko w oczy z ichniejszym pogranicznikiem, ja udawałem, że go nie rozumiem, on udawał że jest ważną personą. Trwało to 3 minuty i pan zrozumiał, że Mamusia mi pozwoliła pojechać jej motocyklem bo ona już nie jeździ a ja jestem dorosły i zgoda ustna mojej Rodzicielki wystarczyła :!:
Może z Turkami być trudniej, także na wsjakij słuczaj nada mieć kwitancju z PZM-otu za 36,60zł
:idea:
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

jak zerknąłem na ta tabelke z PZM - to ciarki mnie przeszły.
Panie i Panowie to wyglada gorzej jak za głebokiej komuny :shock:
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Temat będę rozpracowywał, aby nie było problemów... opłaty i tak będą symboliczne do całej reszty.
Jak ktoś już to przechodził to niech się podzieli swoim doświadczeniem.

Wojtku opracowałeś plan przelotu do Turcji dla żonki? U nas też będzie taki plan, więc może panie polecą razem? Jeśli nie będzie więcej chętnych na taki sposób podróży to przenieśmy dyskusję na PW.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Czytałem o wyjeździe Turcja Syria Jordania. "opowiadacz" miał dokument tłumaczony ,że jest uzytkownikiem pojazdu z leasingu . Nie było to z pzmotu tylko tłumaczenie i najważniejsza w tym była czerwona pieczątka. Ja osobiście byłem kontrolowany w Afryce na v stromie ale był na mnie zarejestrowany. Natomiast bmw jest na Agnieszkę więc ??? Natomiast mam skuter 50 cm3 , który jest zarejestrowany na mnie więc może tym pojadę :mrgreen: ... ew Bodziu mnie weźmie na hol.

A tak na poważnie to na stronie pzmotu jest podane ,że Niemcy,Francja wymagają jakiegoś dokumentu od właściciela a ja tam płaciłem mandaty jadąc autem w leasingu i nikt mnie nie pytał kto to jest Raifaissen. Szwajcarzy na granicy (jadąc moto lub autem) też nie zadawali pytań. Jednak jadąc do Turków lub dalej chyba kupię taki kwitek

[ Dodano: Wto 30 Gru, 2008 21:05 ]
stoldar pisze: Czytając przypadki osób przekraczających granice Bułgaria-Turcja to chyba wolę posiadać taki "kwit"
(opowieść z przed roku http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=64217380 )
Tutaj nie miał problemów z "własnością " auta chyba,że nie doczytałem...Tylko oczywiście biurokracja
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

stoldar pisze:Wojtku opracowałeś plan przelotu do Turcji dla żonki? U nas też będzie taki plan, więc może panie polecą razem? Jeśli nie będzie więcej chętnych na taki sposób podróży to przenieśmy dyskusję na PW.
OK, wezmy to na prive moj @ to wstar@marabut.pl - zobaczymy jak sie to rozwinie.
pozdrawiam, Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „2009 VIM-11 Assos”