Witam :)))))))

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
autsider0412

Witam :)))))))

Nieprzeczytany post autor: autsider0412 »

Witam wszystkich jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem varadero i postanowiłem dołączyć do tego zacnego forum mieszkam w Wałbrzychu i niestety jestem jedynym posadaczem wiaderka w tym mieście i okolicach :)) pozdrawiam wszystkich :mrgreen:
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

Za to jesteś wyjątkowy:)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

witamy piersze viadro z Dolnośląskiego, może się spykniemy gdzieś między gorzowem i wałbrzychem ?
autsider0412

Nieprzeczytany post autor: autsider0412 »

no więc w czerwcu będę jechał na weekendzik nad morze do kołobrzega to można sie gdzieś spiknąć podrodze:) no i oczywiście można częściej gdzieś wspólnie pośmigać pozdro
Grzesiek L.

Nieprzeczytany post autor: Grzesiek L. »

Witam Cię i pozdrawiam z Krakowa , zyczę wielu wspaniałych przygód na viadereczku .
Do zobaczenia na trasie

Grzesiek L
LUNADINO

Nieprzeczytany post autor: LUNADINO »

bodziu pisze:witamy piersze viadro z Dolnośląskiego, może się spykniemy gdzieś między gorzowem i wałbrzychem ?
są i kolejni dolnoślązacy - 8-) nasza rodzinka VARADERO z okolic Wrocławia pozdrawia wszystkich forumowiczów - duchem jestesmy z wami od dawna-bardzo fajne forum -często tu zaglądamy.

POZDRAWIAMY
Rafal

Nieprzeczytany post autor: Rafal »

Witam

Pozwolilem sobie wykorzystac temat, zeby nie zasmiecac forum i przedstawic sie.
Mam na imie Rafal i jestem posiadaczem viadra SD01 od dwu m-cy.
Do zobaczenia na trasie :!:
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Witaj Rafał
Gratuluję wyboru najlepszego motocykla pod słońcem... :-P
do zobaczenia w trasie
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

no też coś,najlepszy pod słońcem!ostatni wyjazd na to nie wskazuje,wystarczy trochę bagaży i żona na pokladzie,wentyle się rozlatują,kol.Al coś może powiedzieć,pompy po podaniu zachodniej benzyny idą w drzazgi-kol.Wojtek z grodu Kraka potwierdzi,a człowiek chcący zrobić sobie ciekawą fotkę nagle dowiaduje się, że coś jakby brakowało kawałka miski olejowej.I TO BY BYŁO NA TYLE,ewentualnie na przodzie lub od spodu.
kami007

Nieprzeczytany post autor: kami007 »

Czesc wam.. niedugo (wiosna) mam zamiar kupic Varadero 125 na razie tyle moge.. mam 16 lat co nie znacyz ze jestem zapalencem ktory zobaczyl jeden motocykl w zyciu i chce jezdzic jak rossi... po prostu moto mam we krwi i od dziecka to moje najwieksze hobby i pasja.. pisze to w tym temacie zeby nie zakladac nowego o "nowych" a jezeli taki jest prosze admina o przeniesienie.. mam jedno pytanie.. jakie zalety i wady wystepuja w tym modelu??? mam 190 wzrostu wiec troche duzo ale to chyba najwieksza 125?? za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje.. Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow tego moto.. a jesli popelnilem jakies bledy w tym moim 1 poscie prosze o wytlumaczenie mi ich obiecuje poprawe... Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”