Witam POMORSKIE

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Jankes76
Posty: 5
Rejestracja: pt 20 gru, 2019 21:36

Witam POMORSKIE

Nieprzeczytany post autor: Jankes76 »

Witam z Kaszub :-P
stałem się posiadaczem Hondy Varadero 1000 z 2005 roku, bez ABS. Mój motocykl przyjechał do mnie z Belgii od pierwszego właściciela. Posiada 65000 przebiegu, raczej prawdziwy po dokładnych oględzinach na stacji diagnostycznej wszystko się zgadzało. Jestem po wymianie oleju, filtrów powietrza i oleju, poza tym miałem pęknięty handbar więc pospawałem go a następnie malowałem je farbą strukturalną - wyszły jak nowe. Moje moto z racji tego, że poprzedni właściciel nie miał założonych gmoli miał ryśnięty prawy bok. Owiewka do malowania, kupiłem już naklejkę na boczek i będę malował, Gmole oczywiście już zakupione w razie tfu...tfu... jakiejś parkingówki, przeczytałem już prawie wszystko o tym modelu stąd też wiem o słabym tylnym hamulcu, doświadczyłem też problemu z HISSem, czy też ogólne podstawy w obsłudze, np. jak wymieć olej czy też jak i czym nasmarować łańcuch - wszystko co mogę zrobić sam :mrgreen: zakupiłem też nowy kask CABERG DUKE II moim zdaniem super, zobaczymy jak się sprawdzi w dalszej jeździe ale jak na razie super.
Teraz tylko muszę maszynkę zarejestrować ubezpieczyć i czekać na lepszą pogodę no i w drogę na początku polatać wokół komina aby okiełznać jakoś to bydle a później się zobaczy jakiś zlot ip.... ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn 30 gru, 2019 22:58 przez Jankes76, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Witaj, dobry zakup. Pozdrawiam z Mazowsza.
Ostatnio zmieniony wt 31 gru, 2019 13:07 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj "Sąsiedzie" :-D Maszynę najlepiej rozpoznać "w boju" - przymierz się do wyjazdu na Rozpoczęcie 2020 w Bieszczady i wszystko będzie jasne... :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 219
Rejestracja: wt 23 lut, 2016 22:01

Nieprzeczytany post autor: Antek »

Łódzkie wita 8-)
Jedź SZYBKO tam gdzie WOLNO
Jankes76
Posty: 5
Rejestracja: pt 20 gru, 2019 21:36

Nieprzeczytany post autor: Jankes76 »

Szuler rozpoczęcie sezony fajna sprawa lecz obawiam się, że to by było dla mnie za daleko jak na pierwsze jazdy, muszę polatać wpierw wokół komina nabrać jakoś wprawy czytaniem i oglądaniem filmików udoskonalających z pewnością nie nabiorę wprawy motocykl jest dla ludzi myślących i rozsądnych także pomału pomału... :-D
Awatar użytkownika
Rayder
Klubowicz VCP
Posty: 165
Rejestracja: czw 09 lut, 2017 13:59

Nieprzeczytany post autor: Rayder »

Szczecin wita lwg :mrgreen:
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

ahoj !
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Jankes76 pisze:Szuler rozpoczęcie sezony fajna sprawa lecz obawiam się, że to by było dla mnie za daleko jak na pierwsze jazdy, muszę polatać wpierw wokół komina nabrać jakoś wprawy czytaniem i oglądaniem filmików udoskonalających z pewnością nie nabiorę wprawy motocykl jest dla ludzi myślących i rozsądnych także pomału pomału... :-D
Kup sobie na teraz książkę "Motocyklista doskonały"Davida L.Hougha - dobry czas na poczytanie. Pojeźdź trochę od wiosny koło komina żeby poznać motka i wtedy wyjazd na rozpoczęcie byłby dobrą wprawą do turystykowania. Jak będziesz chciał to możesz doączyć do nas - dwa dni tam i dwa z powrotem w tempie emeryckim :-D
Ogladając filmiki niczego praktycznego się nie nauczysz, jedynie przejechane osobiście km dają wiedzę z czym to się je :-D
Ostatnio zmieniony czw 02 sty, 2020 20:09 przez szuler, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Witaj :-D
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Smołdzino wita 😁
Lord Vader
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Witaj!
Mahdi
Posty: 2
Rejestracja: wt 21 sty, 2020 13:59

Nieprzeczytany post autor: Mahdi »

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie z Mazur. Lwg ;-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Bydzia Wita 8-)
Nie ma się czego obawiać, jak potrafisz myśleć to moto ci krzywdy nie zrobi a wprawy nabierzesz z czasem.
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Pozdrawiam Kolegę Jankesa i do zobaczenia na trasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”