VIM-13 Co Wy na to?

Poprzednie wyjazdy na VIM's

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Boromir

VIM-13 Co Wy na to?

Nieprzeczytany post autor: Boromir »

Wierzymy w przesądy ? A może zróbmy to u nas? Nie ma jeszcze konkretnej propozycji na VIM-13, Bernard czeka na "oferty". Więc?
Mamy możliwość i zaplecze, żeby to logistycznie przgotować, do 2011 roku jest czas na znalezienie finansowania dodatkowego - proponujemy Mazury i ewentualnie wschodnią Polskę.
Co Wy na to?
Kasia i Tomek wraz z przyszłym klubowiczem (zapalonym organizatorem )
Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

Witam serdecznie. Mazury Hm???? . Tylko jak pogoda będzie zagwarantowana.
Pozdrawiam Tomek W z Mazur!!!!!!
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Mieliśmy nasz VIM-7 na kaszubach w 2005 więc chyba trochę za wcześnie.

Mazury - rejon boski - jestem za. Można by było wrócić do korzeni VIMów - więcej namiotów, mniej komecji - ognisko, mały barek, więcej jeżdzenie po okolicy.
Tyle że w Maju/Czewcu to czasami jeszcze wali śnieg i na kąpiel w jeziorze zdecydują się tylko nieliczni ;-)

Można by się było również dogadać ze słowakami i zrobić vim Bieszczadzki ?
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Myślęże pomysł Vim-u transgranicznego to dobra idea no i jest trendy ale mało realna, ze względu na słabe kontakty z innymi klubami.
MARSELUS

Nieprzeczytany post autor: MARSELUS »

Trzeba to zrobić z kolegami ze stanów ;-)
Kirgistanu,Tadżykistanu, Uzbekistanu :shock: :shock: :shock:
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

MARSELUS pisze:Trzeba to zrobić z kolegami ze stanów ;-)
Kirgistanu,Tadżykistanu, Uzbekistanu :shock: :shock: :shock:
tzw crazystanów :mrgreen:
Tosiek Z.
Klubowicz VCP
Posty: 75
Rejestracja: śr 27 wrz, 2006 12:33

Nieprzeczytany post autor: Tosiek Z. »

BC : "....Mazury - rejon boski - jestem za. Można by było wrócić do korzeni VIMów - więcej namiotów, mniej komecji - ognisko, mały barek ......."


Co ??? Mały Barek ??? !!! Bogdan (mimo całego mojego dla Ciebie szacunku ) - Ty chyba w ogóle nie czujesz Varatreffen klimatu :) !!
My z Grzechutkiem chyba wystąpimy (jeszcze tego z nim nie konsultowałem ) o ograniczenie Twojej władzy ! :) A jak Marcel odstawi od piersi Marcelinkę też na pewno do nas dołączy !
Tosiek Z.
Varadero -było 4
Africa Twin CRF 1000
KTM LC4 690 Enduro R
Junak 1960
Kawasaki Estrella 250
Honda CB500x
MARSELUS

Nieprzeczytany post autor: MARSELUS »

spoko namioty fajna akcja no :mrgreen:
http://varaderointernational.smugmug.co ... 0705_y8e9W

i herbatka z termosu :mrgreen: Tosiu ile lat już ma ten termosik :roll:
http://varaderointernational.smugmug.co ... 0369_qYzBK
Ostatnio zmieniony pn 15 cze, 2009 23:00 przez MARSELUS, łącznie zmieniany 3 razy.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Tosiek Z. pisze:BC : "....Mazury - rejon boski - jestem za. Można by było wrócić do korzeni VIMów - więcej namiotów, mniej komecji - ognisko, mały barek ......."


Co ??? Mały Barek ??? !!! Bogdan (mimo całego mojego dla Ciebie szacunku ) - Ty chyba w ogóle nie czujesz Varatreffen klimatu :) !!
My z Grzechutkiem chyba wystąpimy (jeszcze tego z nim nie konsultowałem ) o ograniczenie Twojej władzy ! :) A jak Marcel odstawi od piersi Marcelinkę też na pewno do nas dołączy !
No tak :!:
Jak...to mały barek :?: :?: :?:
To nie po chrześcijańsku :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

idea wspolnnego VIM jest niezla i bedzie to pierwsza taka impreza.
Latwiej bedzie przekonac do takiego pomslu i zdecydowanie lepiej marketingowo. (tylko w PL - latwo przewidziec wiele negatów).
Wystarczy z tamtej strony SK jeden góra dwoch chętnych.
Plusy to: napewno atrakcyjna cena, SK jako kraj dolaczy do grona organizatorow, powinna byc dobra frekwencja.
Mysle ze 2 noclegi w SK i 2 w PL rowniez nie zniecheci VIM-owców.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

To ideę juz mamy :-D
Boromir

Nieprzeczytany post autor: Boromir »

To ja trochę porządkując.
Wszelkie wspólne przedsięwzięcia mogą być trudne (chodzi o SK) - bo najczęściej jest tak, że gdzie dwóch (dwoje) tam minimum 3 opinie, dodatkowo SK po wejściu do strefy euro nie jest już taka tania - więc może jednak solowy występ, jesteśmy w stanie zrobić coś sami a na Słowację możemy "kicnąć" gdybyśmy robili np. Bieszczady lub Pieniny (spływ Dunajcem). Kolejna kwestia namioty i zlot w tzw. stylu "rustykalnym" - sprawa super ale pewnie nie dla wszystkich - możemy doprowadzić do sytuacji win-win i znaleźć miejsce gdzie będzie fajny i hotel " a u Hotelu bram" miłe miejsce campingowe - kto chce namiot płaci X jednostek fee a za hotel np. 2X jednostek i wszyscy są szczęśliwi. Z mojej (naszej) perspektywy dobrym rozwiązaniem jest jest tzw. Polska B (bez urazy dla "zawiślaków") - Mazury, Podlasie, Roztocze, Podkarpacie - rejony pod każdym względem cudne, znajdujące się w strefie rozwoju turystycznego w programach UE, dające możliwości pozyskania kasy z różnych źródeł pod hasłem promocji regionów turystycznych. Zastanówmy się raczej czy chcemy robić 13 VIM czy nie - jak będzie odpowiedź na tak to kolejnym krokiem powinno być ustalenie gdzie i ew. z kim. [Nie powinniśmy być przesądni jak pewien gość, który sprowadził sobie do hotelu panienkę, zaczął się z nią zabawiać, rozebrał i jak stała nago przed nim pyta - A właściwie ile Ty masz lat? 13 odpowiada. No tu ubieraj się i sp.... A ona na to - Co Ty k... taki przesądny].
Więc stawiam pytanie. CZY WALCZYMY O 13 VIM? Potem będziemy pracować nad kolejnym pytaniem. OK?
MARSELUS

Nieprzeczytany post autor: MARSELUS »

POLACY DO BOJU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Na forum międzynarodowym pojawiają się opinie, że VIM za bardzo się skomercjalizował i jest dla wielu osób za drogi. Wobec tego sądzę, że idea powrotu do korzeni (namioty, ognisko, gitara, itd.) będzie przyjęta przez wielu z entuzjazmem.
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

Mysle ze marku masz racje....

Powrót do natury....byłby właściwą drogą...
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
Boromir

Nieprzeczytany post autor: Boromir »

Ok - natura jest akceptowalna - ale pytanie jest proste. Czy MY go robimy. Ustalmy to a potem omówmy formę i miejsce. OK?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Międzynarodowe Zloty Varadero - VIMy”