GRECJA - kto był niech pisze i daje zdjęcia.

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Młody

GRECJA - kto był niech pisze i daje zdjęcia.

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Końcem sierpnia wyjeżdżam do Grecji. Szukam narazie ciekawych miejscówek, napewno objade całe halkidiki, zjade na dół, odbije od larissy do kalampaki na meteory i się wrócę chyba do larissy bo droga na loanine podobno nie jest zbytnio ciekawa ?? Później ateny, objade półwysep po prawej stronie aten, następnie chce na jakąś wyspe promem. Myślałem o Rodos albo Krecie ale za drogo chyba wyjdzie więc może cyklady czy cuś. Wiem że Bogdan dużo tam jeździł :) może mi pomoże :) Czekam na info od Was. POZDRO
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Hej młody.
Co do Grecji - to faktycznie (polataj po moich stronach - sa opisy)
Resume:
- Meteory (camping na południu)
- Od Karditysy do Delph przez środek gór - niesamowicie dzikie i bezdrożne
- potem omijając stolicę przez Korynt na Peloponez - a tam raj, góry, góry , no i trochę historii Mykeny, Olimia, południe.

I najważniejsze - kieruj się zdrowym rozsądkiem i uwaznie czytaj mapy (kup dobrą na miejscu bo "nasze" w najlepszym razie nic nie są warte), olej GPSy i inne takie gufna, rozglądaj się dookoła i improwizuj.
Acha - i uważaj na pająki i węże, ZAWSZE rano wytrzep buty przed ubraniem, nie siadaj bezmyslnie na kamieniach i woź z sobą conajmniej 5 litrowy zbiorniczek na wodę. Co do jedzenia - to wystarczą same pomarańcze i mandarynki oraz arbuzy.

I jeszcze jedno. Wstawaj bardzo wcześnie, zwiń się przed 8:00 jedź do południa, potem w cieniu przeczekaj conajmniej 3 godziny (no chyba że pada) i jedź do wieczora. Powód - udar i piękne zdjęcia.

Bogdan
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Mariusz Stoń

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Stoń »

Sam jedziesz ?
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Tak jade sam bo chce jechać sam - tak jest najlepiej bo nie jestem uzależniony od nikogo. Ale to już zależy, bo może pojade w sierpniu a jak nie to we wrześniu. Jeszcze myśle nad trasą, chce wybrać jakąś wyspę - ale pewnie na to zdecydujemy się na miejscu.
Ostatnio zmieniony czw 19 lip, 2007 11:05 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Młody w Turcji uważaj na zielonej granicy 8-) ;-) , kilka jeszcze ciepłych i pachnących górskim powietrzem fotek : http://picasaweb.google.com/Adagiio.1/RumuniaOff
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ciekawa ta Rumunia, ech - to były czasy gdy na TA tam smigałem ... warto.
Ostatnio zmieniony śr 25 lip, 2007 19:43 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

hehe super fotki Adam ;) ja wyjeżdżam w tą sobote albo niedziele na 90% bo wrzesień jednak odpada (moja dziewczyna okazało sie ze zaczyna szkołe we wrześniu... )
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

To udanego śmigania Młody , jak masz przenośną klimę to zabieraj upał daje 8-) w czachę ;-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

no mam jechać w niedziele ale słyszałem że są straszne pożary w grecji i odradzają tam jechać teraz, nawet przez chwile myslalem o francji i lazurowym ale chcę do grecji jechać. Mam nadzieje że to chwilowe i przejdą te pożary.... Upał wiem że masakra dlatego chciałem we wrześniu ale wypadło tak że we wrześniu nie dam rady.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Bez gaśnicy bym nie jechał. :mrgreen:
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Wyjeżdżam w niedziele rano :) W roli gaśnicy będzie pianka do opon :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”