Jedzie ktoś na Rajd Katyński?

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

llukasz

Jedzie ktoś na Rajd Katyński?

Nieprzeczytany post autor: llukasz »

Witam!

Czy wybiera sie ktoś z Was na Rajd Katyński - jestem ciekaw bo jest już 80 motorków. Ja byłem na V MRK a teraz jadę na VII. Wiecej info na www.rajdkatynski.net . Mało czasu już zostało aby się zapisać. W razie jakbyście mieli jakieś pytania, jestem gotów na nie odpowiedzieć.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich.

Łukasz
Skała

Nieprzeczytany post autor: Skała »

Żałuję ale w tym roku - jak wiesz - jadę do Francji. Pozdrów całą brać z RK. Na tym forum nie znajdziesz zainteresowania Katyńskim. Szkoda bo to szlachetna impreza o niepowtarzalnie polskim charakterze. Przypominanie eksterminacji przedwojennej inteligencji polskiej zawsze będzie dla mnie moralnym obowiązkiem. Może jeszcze Mirek mógłby coś dobrego wtrącić. Aha - ostatnia wiadomość od Wiktora to ponad 100 motorków, w tym chicagowski "Sokół", dyplomata kanadyjski etc.
profesorek

pojechał bym...

Nieprzeczytany post autor: profesorek »

bardzo chciałbym pojechac .....ale praca ..śledze od paru lat ,czytam ,ogladam...super idea ......hmm moze w 2008 r
pozdrawiam i trzymam kciuki
Ostatnio zmieniony wt 21 sie, 2007 20:38 przez profesorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

RK

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Do Skały
Nie bądz taki pesymista, ponoć pojadą przynajmniej trzy Viaderka. Po powrocie będzie relacja i może ona zachęci innych do wyjazdu.
A poza tym stosunek części klubowiczó do takich imprez jest pozytywny i mamy nieco partiotyzmu, ale nie zawsze to widać. (Ja sam jestem starym Harcerzem)

Do Profesorka
Masz czas by się pozbierać i przemyśleć i zrobić deklarację na nok 2008

Do/od Wszystkich
Trzymamy kciuki za uczestników RK czy są z Czikago czy z Pcimia, czy nawet ze stolicy :mrgreen:

/bc
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2007 07:44 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
profesorek

hmmm

Nieprzeczytany post autor: profesorek »

cytat ->bogdanbc.."Masz czas by się pozbierać i przemyśleć i zrobić deklarację na nok 2008 "
niestety mam taka prace że już wiem co bede robił w tym terminie /.....o rajdzie mysle juz jakis czas ,jestem tam na liści i dostaje komunikaty od pana Viktora W.....narazie poszukuje varadero .....i chyba znalazłem :)
Ostatnio zmieniony śr 22 sie, 2007 14:30 przez profesorek, łącznie zmieniany 1 raz.
Skała

Nieprzeczytany post autor: Skała »

Dzięki za podtrzymanie na duchu bo już myślałem że jestem jakiś niedzisiejszy. Z niecierpliwością czekam na relację. Chyba nie będzie łatwo ze względu na dużą grupę w tym roku. Przy 40 sztukach bywało tłoczno a przy setce trudno mi to sobie wyobrazic. Za to 100 pochodni w Katyniu ! To naprawdę chciałbym zobaczyć.

Z ostatniej chwili czyli 28.08 . Dostałem sms-a od Wiktora Sokołowa ze juz jesteście razem w Kamiencu Podolskim.

Pozdrawiam serdecznie i życzę suchych pól namiotowych :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”