3-miasto wspólny wyjazd na rozpoczęcie sezonu 2008

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Pojeździliście ? Bodziowi i mi się udało - 12-13,5 st C , sucho, ogólnie fajnie
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Niestety, ja dzisiaj nie. Praca....
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Zrobiłem rundkę solo. Około 150 km.

Mam nadzieję, że w przyszły weekend uda nam się zebrać w większej grupie.
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

ja zrobiłem ponad 200 km i nawet mi paliwa zabrakło 700 metrów przed stacją benzynową :)
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

Wczoraj była super pogoda więc troszkę pośmigaliśmy 200 kilka kilometrów i widać że wiosna idzie na całego bo motocykli było sporo , kiedyś można było wiosnę poznać po bocianach a teraz czasy się zmieniły :mrgreen:
KWINTO

Nieprzeczytany post autor: KWINTO »

No to każdy jezdził solo. Ja wczoraj zrobiłem +/- 100 km.
Podczas wyprowadzania moto z garażu nie utrzymałem maszyny na progu i obaliła się na przeciwną stronę. Na szczęście moto oparło się o inny ruchomy element wyposażenia garażu i zkończyło się na podrapaniu owiewki.
Tutaj nauczka, że nie stoimy obok moto tylko siedzimy na nim podczas przeparkowywania.
Dziś zawiozłem kanapę do tapicera. (Dzięki Chudy za kontakt)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Wygląda na to, że większość z nas rozprostowała już kości po zimowym śnie. A zatem proponuję wstępnie przymierzyć się do wspólnej przejażdżki w najbliższą sobotę.
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

No to pięknie. Umawiali się i umawiali a w końcu każdy jeździł sam.
Ja wczoraj oblatałem okolice, ok 200km i było zajeb...
zyczę udanego sezonu :-D

[ Dodano: Pią 14 Mar, 2008 09:35 ]
W najbliższą sobotę (tj. 15.03) po raz kolejny zapowiada się kiepska pogoda, chociaż prognozy mówią, że przynajmniej będzie sucho. Tak więc, jesli nie będzie padał śnieg, to zamierzam troszkę się przewietrzyć.
Z map pogodowych wynika że kierunek wschodni będzie korzystniejszy, wiec pomyślałem o następującej trasie: 10.00 stacja benzynowa koło Macro w Przejazdowie, Wiślina, Tczew (przejazd starym mostem), Stara Wisła, Malbork, Sztum, Stary Targ -to już okolice kol. Chudego :-) , Dzierzgoń, St. Dzierzgoń, Przezmark, Pasłęk (a po drodze pochylnie w Buczyńcu), Młynary, Podgórze, Milejewo, Pogrodzie, Kadyny (obiadek w Oberży Cesarskiej lub w Srebrnym Młynie), powrót do Gdańska przez Elbląg i trasa nr 7 lub żuławskie pobocza w zależności od pogody i czasu.
Proponuję aby tradycyjnie zdzwonić się w sobotę rano i wtedy zdecydujemy co dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”