3-miasto wspólny wyjazd na rozpoczęcie sezonu 2008

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Banio

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Hej Koledzy.
Ano fakt bagno.

Mam cuś z elektryką w moto, nie działają moi migacze - błądzące prądy - i je podejrzewam o zakłucenie pracy modułu zapłonowego jaki to chyba dając mi iskrę na ssamiu - wywala uszczelką spod pokrywy zaworowej. "Dziwne" to uczucie i nie chcę go doświadczyć w trasie.
Tak więc daję sobie i wam "odpust".

Co do bagien błotnych - od piątku do niedzieli byłem na rajdzie pieszym Stolem w okolicach Lęborka - i cieszyłem sie że nie na motocyklu :-)
Dąb jaki odwiedziśmy w roku zeszłym - stoi, drogi przejezdne - więc można bładzić do woli.

Narki.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Jurek Oles

Nieprzeczytany post autor: Jurek Oles »

Boguś, sezon mija za sezonem a twoje prądy jak błądziły tak błądzą. Może wezmę cię za plecaczka?????????????????????
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ja jako plecaczek ?
1 - ważę około 100 kg
2 - pobrudze fotel na brązowo ze strachu !
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Kolejna wersja trasy, tym razem uwzględniająca wizytę w Jastrzębiej Górze.

Obrazek

Prognoza pogody na sobotę jest nadal kiepska. Alternatywne terminy to: niedziela, 2 marca lub przyszła sobota, 8 marca.

Proponuję decyzję w tej sprawie podjąć w sobotę rano, powiedzmy ok. 8:30.
Ostatnio zmieniony czw 28 lut, 2008 09:26 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

:-( prognoza pogody na sobotę wygląda bardzo źle Huragan Orkan Emma burza chyba obejdziemy się smakiem :-?
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Tak, dopiero przyszły weekend zapowiada się nieźle.
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Niestety, wygląda na to że pogoda pokonała twardych motocyklistów :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Zgodnie z wszystkimi prognozami, pogoda jest do bani. W związku z tym odwołujemy naszą dzisiejszą jazdę. :cry:

Nowy termin: SOBOTA, 8 MARCA :-D

Reszta bez zmian.
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

oby 8 marca dopisała pogoda
już mnie nosi po domu :evil:

a z innej beczki
Mam prośbę do kolegów z 3Miasta i okolic. Czy znacie kogoś kto może wypożyczyć przyczepkę do przewozu motocykla? Prawdopodobnie będę otrzebował w przyszłym tygodniu.
pzdr
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

...co do przyczepki to wystarczy zwykła przyczepka i trzy pasy Viadro trzyma się
super stabilnie sam kilka razy przewoziłem :-)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Niedaleko ode mnie jest wypożyczalnia przyczep. Zapytam w poniedziałek czy coś specjalnego mają, ale jak pisze Chudy, pewnie każda będzie OK. Tylko porządne pasy trzeba mieć.
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Dobrze jest przybić do podłogi przy przednim kole dwa krawędziaki, które będą zapobiegac przesuwaniu się na boki.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Obawiam się, że w najbliższą sobotę też sobie nie pojeździmy. Najwyższy czas zacząć planować piwko bez moto. Nie wiem czy dzień kobiet to najlepsza data. Może piątek, 7-go ?
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

moja kobiałka na święto kobiet wyjeżdża z koleżankami na babski weekend :-P
i luzzzz 8-)
ponieważ zapowiadają atak zimy, zapraszam do mnie na małe conieco :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Jeszcze jest nadzieja, podobno od czwartku ma być wiosna, ale miło wiedzieć, że jest rozwiązanie awaryjne. :lol:
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Prognoza pogody na sobotę jak na razie mało zachęcająca, więc ponawiam propozycję piątkowania u mnie. Tym bardziej ze jest co opijać - trzecia Honada w rodzinie :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Kupiłeś dwie Hondy :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

Przemek pisze:Prognoza pogody na sobotę jak na razie mało zachęcająca, więc ponawiam propozycję piątkowania u mnie. Tym bardziej ze jest co opijać - trzecia Honada w rodzinie :mrgreen:
Gratulację z zakupu :-) jeżeli chodzi o piątek to na dzień dzisiejszy raczej nie damy
rady :-(
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

marekm pisze:Kupiłeś dwie Hondy :shock: :shock: :shock:
Dwie już miałem, w tym jedną na 4 kołach :-> :-D
Tak sobię myślę, że za wierność marce powinni mi przysłać jakąś butelczyne sake :mrgreen:


PS.
Dzięki za porady i pomoc w sprawie przyczepki. Dzieki podpowiedzi kolegów z Honda Pomirski z Gdańska, namierzyłem specjalną przyczepę do przewozu moto.
Gdyby ktoś w przyszłości potrzebował to mają taką w wypożyczalni na Jana Pawła II (vis a vis szpitala na Zaspie).

Dzięki Chudy za pasy ładunkowe. Masz u mnie flaszke.

[ Dodano: Czw 06 Mar, 2008 16:34 ]
podziwjajcie ;-)

Obrazek
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Piękna sztuka i niech tak pozostanie. Ewie życzę wielu kilometrów wspaniałych tras skąpanych w słońcu. :-D

A pro pos słońca. Jutro ma znowu lać, więc naszą wspólną przejażdżkę musimy po raz kolejny przełożyć. :cry:

Jak tak dalej pójdzie, to 11-go kwietnia umówimy się na stacji Lotos'u przy obwodnicy i w ramach lokalnego otwarcia sezonu pojedziemy wspólnie na oficjalne otwarcie do Jastrzębiej Góry. :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”