Zlot Varadernia 2016 24.06-26.06.2016

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Już rozmawiałem z Pawłem. Prosiłem o strefę kibica i opóźnienie zwiedzania Modlina :-D
Powiedział iż się postara :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Witajcie.

Do rozpoczęcia zlotu zostało mniej niż 24h , z niektórymi z Was zobaczymy się już jutro. Przypominamy kilka ważnych rzeczy:

- jeżeli nie zapłaciliście za zlot - prosimy przygotować równą kwotę 30pln żeby osoby z rejestracji nie musiały kombinować z wydawaniem reszty

- pamiętajcie o wzięciu latarki i butów do zwiedzania Twierdzy - będzie możliwość zostawienia gratów w samochodzie który będzie z wami jechał na Twierdze.

- na terenie zlotu mamy prowizoryczny prąd wiec nie wszyscy będą mogli skorzystać z np. ładowarki do telefonu wiec zachęcamy do wzięcia zapasowych baterii/powerbankow itp

- na terenie zlotu będzie czajnik wiec można sobie wziac herbate/kawe/cukier lub zupki do przygotowania

- jeżeli ktoś zamierza spać w bunkrze - dysponujemy jeszcze 3 wolnymi polówkami , pamiętajcie ze w takim pomieszczeniu temperatura jest niższa niz na zewnątrz i nawet w upalna noc może byc chłodno wiec warto miec dobry śpiwór/koc

- o godzinie 15:00 zaczyna sie mecz reprezentacji Polski - udało nam sie zorganizować sprzęt na którym obejrzycie mecz, jednak prosimy pamiętać ze od razu po meczu ruszamy na Twierdze wiec picie alkoholu odłóżcie na imprezę po powrocie (chyba ze ktoś nie chce jechać - prosimy o zgłoszenie tego organizatorom) , mimo ze każdy odpowiada za Siebie to osoby pod wpływem nie zostaną dopuszczone do jazdy w kolumnie

- planowane będą upały - zaopatrzcie sie w odpowiednia ilosc płynów, sklep jest niedaleko i zawsze można dokupić

- większość atrakcji rusza w sobote o 12:00 i trwa mniej więcej do 15-16 wiec jezeli chcecie wziąć w nich udział sugerujemy przyjazd przed południem, paintball rusza o 13:00

- po przyjeździe każdy dostanie numer który powinien umieścić na motocyklu dzięki czemu weźmie udział w konkursie na najładniejsza maszynę, motocykle biorące udział powinny w godzinach od 12 do 17 (planowana godzina wyjazdu na Twierdze) byc zaparkowane w Parku Maszyn - po powrocie z Twierdzy możecie zaparkować pod namiotami, do wygrania jest cenna nagroda wiec zachęcamy do udziału w tym i w innych konkursach!

A teraz życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!

W razie pytań lub problemów poniżej telefony do organizatorów :
Paweł 601384249 , Michał 609074512 , Krzysztof 600350235

LWG i do zobaczenia!
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

I jak tak, nie zmyło was ?
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

odpukać nas nie zmyło :D zawitaliśmy jeszcze do Gostynina, bo Jacek zaprosił na "loda" :mrgreen:
Mega fajna imprezka. Był mecz, były emocje, były konkursy, było PIWO :-D
W bunkrze klimatyzacja 20 stopni, więc się i spało rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Ciesze sie ze sa zadowoleni - Pyton nawet nagrode ze zlotu wywiozl , dam znac jak bedzie galeria z fotam , jak ma ktos jakies i chciałby dorzucić to poprosze o pw.
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Zmyć nie zmyło, ale Paweł dał za dużo na tacę i mało nas nie rozpuściło :-D
Jak przebijaliśmy się z Pytonem przez W-wę jadąc z Garbatki L. na zlot i termometry pokazywały +37 to miałem "trochę" dość letniego motocyklizmu :-D
Ostatnio zmieniony pn 27 cze, 2016 13:44 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ekstrema - ale, enduro nie penia !
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

ale za to w bunkrach bylo kolo 20 st :P za klime nikt nie musial doplacac :P a ci co wybrali spanie w bunkrze byli baaardzo zadowoleni ::J::
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Dzięki za spotkanko, fajnie było się spotkać z Wami. Strefa kibica w klimatyzowanej pieczarze -super.
pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

Dziekujemy!
Dla Wszystkich co byli i nie byli - opis i podsumowanie imprezy, film i fotki!
Pozdrawiam!

http://varadero125.com.pl/?pl_varadernia-2016,65
Ostatnio zmieniony wt 28 cze, 2016 23:05 przez Darth80, łącznie zmieniany 1 raz.
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 91
Rejestracja: czw 06 cze, 2013 06:12

Nieprzeczytany post autor: Pyton »

Darth80 pisze:Ciesze sie ze sa zadowoleni - Pyton nawet nagrode ze zlotu wywiozl , dam znac jak bedzie galeria z fotam , jak ma ktos jakies i chciałby dorzucić to poprosze o pw.

Nagroda zajęła honorowe miejsce obok innych pamiątek zlotowych :)
Dzięki za fajną imprezkę i wspaniałe towarzystwo.
Spanie w bunkrach - rewelka, tylko ten wiszący głaz nad moją głową troszkę nie dawał mi spokoju ;)
Artur
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

"Wszystkim uczestnikom zlotu udało się dotrzeć do domów bez nieprzyjemnych zdarzeń."

Niestety, pomimo sobotnich rozmów jak to trzeba uważać i ile debili po drogach jeździ, nasz (tzn. mój) niedzielny poranek okazał się jeszcze bardziej gorący niż by się mogło wydawać :-|
Otóż pewien pan postanowił sobie skręcić w lewo nie sygnalizując wystarczająco wcześnie swojego zamiaru, a o spojrzeniu w lusterko to już nawet nie wspominam... Oczywiście jak już nas zobaczył to się zatrzymał - w poprzek drogi :-x Całe szczęście, że prędkość niewielka i hamulce wiadro ma dobre, skończyło się tylko na stłuczonej nodze, ręce oraz na porysowanym kufrze i gmolu.

Miejcie oczy dookoła głowy ;-)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

szuler pisze:Zmyć nie zmyło, ale Paweł dał za dużo na tacę i mało nas nie rozpuściło :-D
Jak przebijaliśmy się z Pytonem przez W-wę jadąc z Garbatki L. na zlot i termometry pokazywały +37 to miałem "trochę" dość letniego motocyklizmu :-D
ja w zamojskim w tym czasie miałem pod 34*C i tys miałem dość :)
pozdrawiam, Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”