Spotkanie wiosenne 13 - 15 kwietnia

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

pawkg i skawiator - najwyraźniej czytając lub pisząc inaczej postrzegamy zapisane treści - cóż życie :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Patrycja
Posty: 8
Rejestracja: pt 05 sty, 2018 23:37

Nieprzeczytany post autor: Patrycja »

szuler pisze:pawkg i skawiator - najwyraźniej czytając lub pisząc inaczej postrzegamy zapisane treści - cóż życie :-D
I Ty Marcinie śmiesz mówić o interpretacji napisanych tekstów? A więc, jak doskonale zauważyłeś, z mojej strony było to rzucone puste hasło, a wnikliwie czytając w moich myślach idealnie zinterpretowałeś intencje, które kierowały mną do napisania tego posta. Jestem pełna podziwu... Oczywiscie bez dwóch zdań w słowach "serdecznie Was zapraszamy" oraz "mamy nadzieję że będzie to spotkanie integracyjne ..." nie ma mowy o szczerej i prawdziwej chęci, aby osoby z tego forum pojawiły się na spotkaniu. A wystaczyło aby napisały osoby, które naprawdę mają chęć jechać. Ale nie, trzeba wywołać gównoburze...

Powtórzę to jeszcze raz. Ostatni raz. Zapraszam każdego z Tego forum na spotkanie kwietniowe. Będzie nam bardzo miło oprowadzić Was po Orlich Gniazdach. Jeśli chcecie poznać szczegóły, proszę o wiadomość prywatną lub o śledzenie wątku w HVP. Tutaj z przykrością muszę stwierdzić że nie widzę sensu podawania jakichkolwiek szczegółów, w związku z negatywnym odbieraniem naszych intencji. Jeśli znajdzie sie chociaż jedna osoba, która zechce przyjechać, uznamy to za ogromny sukces. Nie zapominajmy o tym co naprawdę nas łączy i cieszmy się tym. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pt 12 sty, 2018 17:25 przez Patrycja, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Moje spostrzeżenie "najwyraźniej czytając lub pisząc inaczej postrzegamy zapisane treści - cóż życie " dotyczy również Ciebie Patrycjo :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

bogdanbc pisze:Jakoś nie mogę tego pojąć, zrozumieć:

Ktoś zaprasza na zlot - (jaki jest i tak w innym terminie)
Wybieram :
- fajnie, dziękuję przyjadę
- dziękuję, ale jadę z przyjaciółmi na inny zlot,
- no szkoda, nie mam czasu
- no szkoda, koliduje mi to
- wielka szkoda nie mam kasy

i dziękuję za zaproszenie, miło że zostałem poinformowany.

Czy to jest zły algorytm postępowania ?
Reszta jest chyba zbyteczna.
Tak tak tak ::ok:: ::ok:: ::2ok::
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

bogdanbc pisze:Jakoś nie mogę tego pojąć, zrozumieć:

Ktoś zaprasza na zlot - (jaki jest i tak w innym terminie)
Wybieram :
- fajnie, dziękuję przyjadę
- dziękuję, ale jadę z przyjaciółmi na inny zlot,
- no szkoda, nie mam czasu
- no szkoda, koliduje mi to
- wielka szkoda nie mam kasy

i dziękuję za zaproszenie, miło że zostałem poinformowany.

Czy to jest zły algorytm postępowania ?
Reszta jest chyba zbyteczna.
::brawo::
MP
PEPE64
Posty: 13
Rejestracja: czw 06 lip, 2017 17:19

Nieprzeczytany post autor: PEPE64 »

Słuchajcie ludzie, z powyższej dyskusji wynika, że na spot wiosenny każda grupa pojedzie w swoją stronę. Wprawdzie tydzień różnicy, ale jak ktoś zauważył, kumulacja kosztów w krótkim czasie. Pomyślałem więc, że może (choć to odległy termin) zorganizować przyszły spot jesienny, a właściwie DWA, blisko siebie. Polegałoby to na tym, aby każda z grup zrobiła po swojemu. Mam na myśli, że jedni lubią na bogato z didżejem, a inni wolą pod namiotem. Ale sobotnia jazda po okolicy mogłaby być wspólna. To tak na dobry początek, bo początki jak widać bywają trudne. Bo nie może być tak, że człowiek, człowiekowi wilkiem :!:
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Coś za dużo tu emocji :-> .Oczywiscie każdy może jechać gdzie chce.Zmieniac terminu nikt nie musi .Napisałem tak bo Skawiatorow uznawalem jako uczestników naszej grupy i myślałem początkowo,że to nasi robią imprezę tydzień przed (coś na zasadzie spotkań letnich).Tak wiec Wasz zlot Wasz termin.Jestem na forum i w klubie długo i nie znam zwyczaju aby ogłaszać się na "konkurencyjnym "forum ze swoim złotem. Połączmy się i bedzie po problemie ale póki co z jakiegoś względu są 2 kluby Varadero więc dla mnie takie dzielenie się a potem logowanie na forum aby przyciągnąć na imp rezę ludzi z drugiego klubu jest co najmniej bez sensu. I tak jak Szuler napisał z takich integracji nic nie wyjdzie.
My nie jesteśmy przeciwko integracji. My mamy zadanie zorganizować zlot .Frekwencja jest coraz mniejsza i zebranie osób ok 60 to już jest wyzwanie w ostatnich czasach. Nawet Prezes jeździ w kratkę 😉. Więc nam chodzi tylko o tą reklamę na naszym forum bo o frekwencji nie stanowią osoby ,które tutaj dyskutują bo to jest stały trzon.Decyduje właśnie ta reszta ,która jeździ jak zawieje tzn. A popatrzę na pogodę a to na kolegę itd.Kto jest uczestnikiem dwóch forum to wejdzie i sprawdzi co mu w tym roku lepiej wybrać i niech wybiera.Powtorzę . My traktujemy to zadaniowo i musimy mieć jakąś frekwencję nie dla siebie tylko dla Was uczestnikow. I nie mówcie mi że każdy uczestnik ma tyle kasy że sobie może jeździć tydzień w tydzień na zloty(nie piszę checiach).
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Jakoś nie mogę tego pojąć, zrozumieć:

Ktoś zaprasza na zlot - (jaki jest i tak w innym terminie)
Wybieram :
- fajnie, dziękuję przyjadę
- dziękuję, ale jadę z przyjaciółmi na inny zlot,
- no szkoda, nie mam czasu
- no szkoda, koliduje mi to
- wielka szkoda nie mam kasy

i dziękuję za zaproszenie, miło że zostałem poinformowany.

Czy to jest zły algorytm postępowania ?
Reszta jest chyba zbyteczna.
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

DarekN pisze: Nawet Prezes jeździ w kratkę 😉. .
Tak. to poważny problem. ::(-:: Trzeba bdzie coś z tym zrobic ::drink::
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Jeździ w kratę bo :
1) stary już jest i nie pamięta kiedy wyjechać,
2) ma jeszcze trochę wiekową mamę i czasami musi ją pielęgnować,
3) czasami wyjazd koliduje z wyjazdem do sanatorium (Bieszczadzkiego - ale zawszeć)
4) ma dwa motocykle - i nie może się zdecydować jakim pojechać - i by nie pokrzywdzić żadnego - zostaje w garażu i płacze

:-)
Ostatnio zmieniony pn 15 sty, 2018 11:26 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

bogdanbc pisze:Jeździ w kratę bo :
ma dwa motocykle - i nie może się zdecydować jakim pojechać - i by nie pokrzywdzić żadnego - zostaje w garażu i płacze :-)
I to jest podejrzewam główny powód :-D Poważna sprawa :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Bajka
Klubowicz VCP
Posty: 150
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 23:14

Nieprzeczytany post autor: Bajka »

yyyyy ....... idę się napić i w tym stanie pozostanę do kwietnia, aż będę mogła wycałować wszystkie 60 mordeczek na zlocie ::J:: ::J:: ::J::, a potem pić dalej ::drink:: ::kufelki2::
Awatar użytkownika
pawkg
Posty: 15
Rejestracja: śr 01 cze, 2016 13:57

Nieprzeczytany post autor: pawkg »

Witajcie. Tak jak obiecywałem poniżej cytat z zaproszenia jakie składamy każdemu, kto będzie chciał z niego skorzystać. Tylko bardzo proszę darować sobie "moje-twoje, nasze-wasze, lepsze-gorsze." Zdaję sobię sprawę z tego, że znajdzie się ktoś kto wyleje na mnie wiadro z pomyjami, ale trudno. Jeśli jest ktoś kto chce zapraszam: Mamy zaszczyt Was zaprosić na "Rozpoczęcie Sezonu Szlakiem Orlich Gniazd", które odbędzie się 13-15 kwietnia w Ośrodku Rekreacyjnym "Leśna Radość" w miejscowości Jastrząb http://www.lesnaradosc.pl/ :clap:

Kosztorys:
Nocleg ze śniadaniem dla 2 os. za jedną noc wynosi 150 zł (75 zł./os)
Nocleg ze śniadaniem dla 1 os. w pokoju jednoosobowym wynosi 100 zł ( lepiej dobierajcie się w dwójeczki lub trójeczki) :hyhy:
W cenie mamy wynajętą salę oraz grill. Cały ekwipunek + jedzenie po naszej stronie.

Informacje dodatkowe (nieobowiązkowe):
Jest możliwość skorzystania z kolacji w cenie 20 zł od os (w formie szwedzkiego bufetu z jednym ciepłym daniem)
Na miejscu jest również duża sala na której znajduje się kręgielnia, bilard, piłkarzyki wraz ze stolikami i sofami. Cena wynosi ok 10 zł/os za jeden dzień w godz 20-24 przy założeniu ok 40 osób
W najbliższej okolicy nie ma sklepów, więc sugerujemy zaopatrzyć się wcześniej. W każdym pokoju jest lodówka oraz czajnik.
Na miejscu znajduje się kawiarnia w której można nabyć alkohol oraz napoje (w cenach trochę wyższych niż w sklepie)

Rezerwacji dokonujecie telefonicznie .
Zaliczki w wys. 100 zł/os. prosimy wpłacać do dnia 15 marca 2018r. na konto ośrodka:
JAS Piotr Knapiński
94 1050 1142 1000 0092 1624 2249
tytułem: udział w zlocie 13-15.04.2018r. oraz imię i nazwisko uczestnika.

Prosimy o informację na forum o dokonanych rezerwacjach.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Fajnie, dzięki za informację, pisze w kalendarzu - może uda się zapisać i pojechać.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Może się uda.
Chociaż na sobotę.
arturo-bb
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Cześć,
Dzięki za zaproszenie. Dla mnie to kusząca propozycja tym bardziej, że dojazdowy dystans pozwala mi skończyć pracę w piątek i zdążyć na kolację do Leśnej Radości. To może być także rozgrzewka przed traską w następny weekend na rozpoczęcie sezonu VCP.
PEPE64
Posty: 13
Rejestracja: czw 06 lip, 2017 17:19

Nieprzeczytany post autor: PEPE64 »

Zbigniew Jamka pisze:Cześć,
Dzięki za zaproszenie. Dla mnie to kusząca propozycja tym bardziej, że dojazdowy dystans pozwala mi skończyć pracę w piątek i zdążyć na kolację do Leśnej Radości. To może być także rozgrzewka przed traską w następny weekend na rozpoczęcie sezonu VCP.
Witam. Jak masz blisko, to grzechem by było nie skorzystać z zaproszenia. Chociażby tylko ::kufelki2::
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”