Wyjazd na 2007

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

musze was troche rozruszać staruszki jedne :) :) :) i tak coraz więcej siedzicie na tym forum :) tam gdzie młoda krew zawsze coś sie dzieje :P :P tylko ze juz nie mozna zartować ... :D
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Młody pisze:... tylko ze juz nie mozna zartować ... :D
Można, można, a nawet trzeba. ;-)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

No Panowie zaznaczyłem na mapce trase którą chce przejechać w Grecji. Start i kieruje się na halkidiki, później Larissa, meteory zjechać na dół wybrzeżem i jak leci czarna linia późńiej. Powrót pewnie też na macedonie bo do albanii i chorwacji będzie za daleko już. Powiedzcie czy dobrze, czy coś ciekawego ominąłem ? Wyszło mi taką trasą do domu całośc ok 5300 km czyli około 6000 cza liczyć.. Jakieś poprawki ?? Coś co nie zaznaczyłem a warto ? Ogólnie bardzo lubie jeżdzić wybrzeżem dlatego taka trasa...
Obrazek
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

piękna traska - jak tak jak już Ci mówiłem dołozył bym Delfy bo to piękne miejsce
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Młody, być może zgłoszę się do Ciebie na przełomie września i października po krótką relację z tej podróży (kempingi, promy, itd.). W ubiegłym roku byłem na północy, w tym roku wypada pojechać na południe.

Grecja w październiku powinna być bardzo przyjemna. Gorzej może być z powrotem przez Alpy. ;-)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Marek teraz mamy styczeń i wiosna :) za rok może w styczniu bedzie lato nawet w alpach :)

[ Dodano: Pon 22 Sty, 2007 19:21 ]
Bogdan gdzie na trasie do salonik moge znaleźć jakies niedrogie spanie w okolicach belgradu (mniej więcej połowa trasy, albo troche dalej) najlepiej jakis pensjonacik albo tani hotel z bezpiecznym parkingiem ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”