Wyjazd na 2007

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Młody

Wyjazd na 2007

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Panowie jakoś na tym forum nic się w ogole nie dzieje, nikt nic nie pisze itd. Nie wiem czemu tak jest :) ale u nas w transalpie to jest zupełnie inaczej. Fakt że będę w przyszłym tygodniu szczęśliwym posiadaczem Varadero ale trzeba by troche ożywić tą stronę... Jakie macie plany na wakacyjny wyjazd w 2007 ?? Ja myślałem o Grecji, pojechać przez Bośnie i Macedonie (autostrady), potem objechać halkidiki, zjechać niżej do aten, zaliczyć po prawej stronie aten wyspe, później do Patras i z tamtąd promem albo mostem (wolałbym chyba promem bo nigdy nie płynąłem a zawsze chciałem:) na góre. Później przez albanie pewnie do dubrovnika i nacamping sirena przy Omisiu. Jest tam super. Wyszło ok 5000km czyli trzeba liczyc ok 5500km albo więcej. Zobaczymy czy bedzie kasa i ile ale zrobie tak żeby była :) Co do atrakcji: kiedyś płynąłem dookoła wyspy athos tam gdzie są klasztory mnichów - super wycieczka i bede chciał powtórzyć tylko nie pamiętam jakie ceny a w necie cos nie moge znaleźc. Pytanie mam - te meteory - gdzie to jest ?? I czy to sie ogląda z drogi, czy statkiem... czy na nogach trzeba gdzieś iśc.. Wrzucajcie jakieś ciekawostki które są w grecji i warto odwiedzić. Pozdro
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Hej młody.
Nic się nie dzieje, bo na Varadero w większości siedzą stare pierdoły którym się nic nie chce, a ci co dużo piszą czasami się zapędzają :-D

Co do strony - to już mówiłem - potrzebna młoda krew i poza chęcią to coś czego brakuje rzeźnikom by zostać chirurgiem, ( to coś miał admin Pretor).
Wiesiu nie ma czasu. Bieżący admin o ile w ogóle jest - serca. ja się do tego nie nadaję,
bo generalnie nie cierpię komputerów (jak ginekolog cipek).

Co do Grecji.
Meteory sa zaraz obok miejscowości Kalambaka, na północ od Karditsy.
Można tam dojechać motorkiem pod same klasztorki. W kalambace jest kilak fajnych Campów.
Trochę możesz odczytać z wyjazdu na zlot VIM do Grecii.

/bc
Ostatnio zmieniony sob 25 lis, 2006 20:17 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 3 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
TiBi

młody na admina!

Nieprzeczytany post autor: TiBi »

młody na admina! kto przeciw niech pisze, milczenie uznajmy za zgode... :)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

bogdanbc pisze:...na Varadero w większości siedzą stare pierdoły którym się nic nie chce...
Proponuję ten tekst dodać do baneru. Powinno ożywić pierwszą stronę. :->
barakuda

Nieprzeczytany post autor: barakuda »

No,no już kciuki zaciskam za Twój wyjazd Młody. Z moją drugą podobno ładniejszą połową :-) też myśleliśmy o takim wypadziem, ale w przyszłym roku nie damy rady.
A co do starych pierdół to przynajmniej jak w pewnym powiedzeniu "...ale motor mam potężny" :-P
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

hehe pierdoły ruszcie tyłki i zacznijcie coś pisać :) ja nie wiem czy umiałbym tą strone poprowadzic bo robie stronki we front page a ta pewnie pisana jest w html... Najważniejsze jest FORUM - żeby dużo ludzi pisało :) strona to tam tylko strona... zima idzie to nie ma jak załaczać nowych fotek. PZDR
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Piard, piard, pufff (ciche)

Taaaa. Zima idzie ... trza będzie motory na kołki zaciągnąć i móżna się położyć przed kominkiem (jak kto posiada) lub przed tv-setem. Błogie nic nie róbstwo.
Więc jak tu się zmusić do wrzucania fotek z wakacji,pisac jakieś relacje ?
Może ma ktoś taki innego typu OCR a raczej ACW (audio charakter writer) to
może bym wówczas coś ruszył :-)

Co do stronki głownej:
- wiadomości na stronie głownej ; tekst w dwóch grupach + 10 zdjęć możemy edytowac samodzielnie http://www.varaderoclub.pl/newsy/
- "szatboks" - tu możemy wrzucać co klawiatura na język przyniesie
- linki do menu - to może już dodać admi i inny jakiś upoważniony
ale można przygotowac stronkę w HTMLu, wgrac "gdzieś" na nasz serwer
i liknąc do menue. Więcej - dla tych co chca wiedzieć ...

Co do mnie - nie mam zdolności artystycznie graficzno pisarskich, a ortograficznych w szczególności. Jedynie co robię, to łatam dzióry w PHPie i staram się uniemożliwić włamy baranom od spanów, co na razie się udaje :-)
/bc
Ostatnio zmieniony wt 28 lis, 2006 19:40 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 3 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

jak by mi sie coś robić chciało to bym se kupił ruska albo jawke! hej.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Leo - można kupić kilo bółki tartej i "zpuzlowac" chlebek :-)
Poza tym można szczoteczką do zębów czyścić łąńcuch, sznurowadłami zakamarki mota,
pałeczkami do uszu szczeliny koło reflaktora, wyciorem tłumiki.
Jest wiele innych sposobów na jesienną i zimową zadumę . . . :-)

/bc
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

a ja postawie w garażu i bede oglądał - bo do czyszczenia to raczej nic nie będzie. Szkoda że niemam jak postawić sobie w pokoju :) po schodach w domu niema jak viadra wytachać a mam pokój na górze :)
andrzejtg

Nieprzeczytany post autor: andrzejtg »

Człowieku małej wiary!! Młoteczek , majzelek i na części rozebrać. Części do plecaczka i po schódkach do pokoiku, a tam czynności wykonać w kolejności odwrotnej :lol:
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

wiem że jakby sie uparł to by to zrobił ;) kumpel krosówke składał w pokoju a ja jak przywieźli mi ktm nowego w pudle to sobie z nim spałem i tez w domu składałem... :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Młody :!: chyba już nie będziesz sypiał z motorem :lol: wiesz ze to nie pasuje dla poważnego chłopa :oops: a takim się stałeś kupując viadro :lol: No to tyle , aha pochwal się w końcu nowym nabytkiem ;-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

no kucze czekam na gmole. Motor w bielsku stoi bo gmoli nima.... Na dniach powinny być i w końcu tak długo oczekiwane Viaderko będzie u mnie w garażu... :)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

Młody Gorąco polecam Grecje pojeździłem troche po tym kraju samochodem i się zakochałem i zamarzyłem aby motorkiem tam się wybrać i ... zrobiłem prawko , kupiłem sprzęt i 1 czerwca wraz z ekipą z Gorlic udajemy się tam przez serbie i macedonie . Bazujemy w miejscowości Paralia( 80 km na południe od Salonik ) u znajomego całkowicie Polskojęzycznego Hotelarza. Planujemy wycieczke na Halkidiki , Olimp , Meteory - Delfy - Pilios ( 2 dni ) . Planujemy przejazd naprawde niesamowitą drogą z Kalambaki przez Ioanine do Igoumenitsy tam wsiadamy na prom płyniemy do Wenecji i wracamy do Polski zachaczając o Hochalpenstrrase. Pozostało jeszcze 168 dni do wyjazdu ale już nim żyje i powoli zaczynam przygotowania :)
consigliero

Nieprzeczytany post autor: consigliero »

bogdanbc pisze:Hej młody.
Nic się nie dzieje, bo na Varadero w większości siedzą stare pierdoły którym się nic nie chce, a ci co dużo piszą czasami się zapędzają :-D

Co do strony - to już mówiłem - potrzebna młoda krew i poza chęcią to coś czego brakuje rzeźnikom by zostać chirurgiem, ( to coś miał admin Pretor).
Wiesiu nie ma czasu. Bieżący admin o ile w ogóle jest - serca. ja się do tego nie nadaję,
bo generalnie nie cierpię komputerów (jak ginekolog cipek).

Co do Grecji.
Meteory sa zaraz obok miejscowości Kalambaka, na północ od Karditsy.
Można tam dojechać motorkiem pod same klasztorki. W kalambace jest kilak fajnych Campów.
Trochę możesz odczytać z wyjazdu na zlot VIM do Grecii.
/bc
A czy my przypadkiem gdzieś się nie widzieliśmy.
Pozdrowienia z Krakowa
Obrazek


[ bc. poprawiłem zakres cytatu ]
Ostatnio zmieniony pt 15 gru, 2006 17:28 przez consigliero, łącznie zmieniany 2 razy.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Bogdan, przeniosłeś się do Krakowa ? :shock:
consigliero

Nieprzeczytany post autor: consigliero »

A i jeszcze kiedyś kontaktowałem się z Pretor, już go tu nie ma?

Pozdrawiam Marek
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Widzieliśny się ?

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Fakt, niewiele było tam grupek motocykli w tym czasie. Ktoś śmignął na BMW w grupie, machaliśmy (jak zawsze) ale jak to w grupie - trza się trzymac kupy by nie pogubić.
I chyab potem mówiłem kolesiom na nastepnym postoju - "były polskie blachy".

No to następnego pomachania ;-)

P.S.
1. Pretor ma własną stronę www.hondavaradero.pl
2. Kraków - fajny - ale nie, tak się tylko cytat "przeciągnął" na całość
Ostatnio zmieniony pt 15 gru, 2006 17:26 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

a jakie ceny w tym polskim hotelu ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”