Styczeń - idealna pogoda na docieranie ?? :)

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Młody

Styczeń - idealna pogoda na docieranie ?? :)

Nieprzeczytany post autor: Młody »

No to dziś pierwszy raz sie sieknąłem Viaderkiem. Temp ok 7 miejscami mniej, ale było w sumie ciepło. Manety parzą ręce nawet na 1 stopniu :) Ogólnie Viaderko jest super !! Musze u Pana Holanka zamówić podwyżki żeby kieryche podnieść i wtedy bede leciał na stojąco szutrowe odcinki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt 16 sty, 2007 00:16 przez Młody, łącznie zmieniany 4 razy.
RobertZet

Nieprzeczytany post autor: RobertZet »

Tak na marginesie to czy po podniesieniu kierownicy nie będą zbytnio bolały nadgarstki bo mnie zajebiście bolały po pierwszej jeździe i teraz już nie wiem czy ja jestem za duży czy motor mam za mały ;-)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Po 1 - nie wiem co to ma do rzeczy ? :) Po 2 ja jestem wysoki, Po 3 jeśli masz wysoko kierownice zauważ że Twoja pozycja na motocyklu jest o niebo wygodniejsza ( wyprostowane plecy) ja musze się troche garbić do kierownicy. Nie mówiąc o tym że jak jest jakaś szutrówa czy terenik to wstajesz i ogień ! Na siedząco sie tak nie jeździ a nie moge wisieć na kierownicy. Chce jeszcze założyć roadbooka jakoś


Robert a podwyżki sam robiłeś czy masz od Holana ??
Ostatnio zmieniony śr 17 sty, 2007 12:57 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
RobertZet

Nieprzeczytany post autor: RobertZet »

Kurcze trochę źle się wyraziłem a mianowicie w tej chwili nie posiadam podwyższenia kierownicy i właśnie bolą mnie nadgarstki dlatego zastanawiam się co zrobić żeby było dobrze.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

to co z nim zrobiłeś ? :) cza kupić nowe :) jakbym miał jakieś na wzór to by mi wujek maniuś dorobił :) ale niemam. Może cos wykombinuje a jak nie to sam kupie.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Gotowe kosztują ok 100 zł. Wymieniłem przy okazji przeglądu. Sądzę, że każdy dealer to załatwi bez problemu.

Kierownicę podniosłem o 20 mm i lekko pochyliłem w swoją stronę. Teraz jeździ się zdecydowanie wygodniej. Kark mnie już nie boli, łatwiej manewrować przy małych prędkościach - takie są moje odczucia. :->

Kolejny plus, to więcej miejsca na tank bag. Teraz kierownica dochodzi do skrajnych położeń bez problemów.

Innymi słowy, same plusy. :-D
Merlin
Posty: 165
Rejestracja: czw 22 sie, 2013 06:35

Nieprzeczytany post autor: Merlin »

marekm pisze:Gotowe kosztują ok 100 zł. Wymieniłem przy okazji przeglądu. Sądzę, że każdy dealer to załatwi bez problemu.

Kierownicę podniosłem o 20 mm i lekko pochyliłem w swoją stronę. Teraz jeździ się zdecydowanie wygodniej. Kark mnie już nie boli, łatwiej manewrować przy małych prędkościach - takie są moje odczucia. :->

Kolejny plus, to więcej miejsca na tank bag. Teraz kierownica dochodzi do skrajnych położeń bez problemów.

Innymi słowy, same plusy. :-D
Jakie risery kupiłeś? i gdzie/ Możesz zapodać jakieś fotki?
Chodzi mi włąsnie o lekkie podniesienia i przysunięcie do siebie.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Popatrz wyżej.Zadajesz pytanie osobie , która się usunęła z forum. Nie odpowie ;-)
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Merlin
Posty: 165
Rejestracja: czw 22 sie, 2013 06:35

Nieprzeczytany post autor: Merlin »

DarekN pisze:Popatrz wyżej.Zadajesz pytanie osobie , która się usunęła z forum. Nie odpowie ;-)
:oops: dzięki :oops: nie zauważyłem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”