Weekend majowy...

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Młody

Weekend majowy...

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Panowie, nie wiem co na majówke jeszcze ale myślałem o Krymie o ile kasy nazbieram. Chodzi mi o coś eXtremalnego. Jeśli nie to może pojechać na mazury i polatać jakimiś szutrówkami ?? O ile tam takie są... A może nad morze ? :) czy są nad naszym bałtykiem dowolone trasy wzdłóż lini brzegowej ale jakies nie asfaltowe tylko albo szutry albo piachy ??
Daniel

Nieprzeczytany post autor: Daniel »

Hmmm.... W weekend majowy to zawsze z ekipą jechaliśmy w Bieszczady. Kilka motocykli, namioty (choć czasem zimno było i przymrozki sie zdarzały :-D ). Jednak teraz z Markiem Caponord planujemy (z racji dłuższego weekendu) wyjazd na Mazury. Założenia są takie: spanie pod namiotami i napewno nie na wszystkie 9 dni (a będzie podobno taka możliwość przy lekkich staraniach ;-) ). Ale to wszystko to tylko wstępne plany. Tak że bez szaleństw bo kasę wolimy odkładać raczej na wyjazd na Chorwację.
Pozdrawiam
Marek Caponord

Nieprzeczytany post autor: Marek Caponord »

Macie rację już czas myśleć o weekendzie majowym, a ty Daniel się nie martw bieszczady pod nosem zawsze można pojechać. Mazury to już jest ok. i w dodatku z podkarpacia już nas jest trzech. No chyba, że Młody się wyłamie i pojedzie na podbój Krymu.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

he no myslałem o mazurach !! Może pojade z wami jak będzie to niedrogi wyjazd bo oszczędzam sianko na grecje
Marek Caponord

Nieprzeczytany post autor: Marek Caponord »

Ty na Grecję my na Chorwację więc też nie bardzo będziemy kasowo, ale jakm dobrze pójdzie to może biwak będzie za darmochę. Więc pozostanie tylko jeżdzić i zwiedzać.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Jestem za, nawet jak nas będzie więcej to możemy spać na dziko. Ogólnie żarcie zabrać ze sobą małą kuchenke gazową gorczki i zrobić extreeme wypad :) to mi sie najbardziej podoba, wydawanie kasy na paliwo a nie jakies gwiazdkowe hotele
Mariusz Stoń

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Stoń »

Młody co z tą Grecją ? Mam chęć .
Ostatnio zmieniony śr 21 mar, 2007 20:51 przez Mariusz Stoń, łącznie zmieniany 3 razy.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

No ja jade w sierpniu z dziewczyną :) Mysle ok 15 sierpnia albo później bo mamy wolne cały wrzesień.
Mariusz Stoń

Nieprzeczytany post autor: Mariusz Stoń »

A na ile dni planujesz wyskok ?
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Około 2 tygodnie - w zależności od tego na ile wystarczy kasy :)
CZOS

Nieprzeczytany post autor: CZOS »

O!! WIDZE KOLEDZY NA MAZURY SIE WYBIERAJA TO MOZE SIE TRAFIMY GDZIES PO DRODZE. JA TNE DOOKOLA POLSKI ... JAK ZDAZE OCZYWISCIE. TYŻ RACZEJ POD NAMIOTEM... POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA TRASIE
kriswawa

Nieprzeczytany post autor: kriswawa »

koledzy i kolezanki.od piatku jestem na polwyspie. (majowka)gdyby ktos chcial posmigac...I'm ready... klabuszewski@wp.pl pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”