Wniosek o usunięcie z gorna Klubowiczów MarekP

Głosowanie i powody usunięcia - jawnie dla klubowiczów
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

gregor pisze:No i zrobiło się kolejne forum dyskusyjne - podobno warto rozmawiać - zamiast głosowania kolejna debata. Panowie to tylko forum a nie Ojczyzna , kończmy albo będziemy gonić własny ogon i pójdziemy własnymi drogami. Pozdrawiam Gregor
A co to za głosowanie, w którym cenzusem jest możliwość wejścia do tej części forum? Którą zresztą Bodziu naprędce uzupełnia nowymi klubowiczami, sądząc chyba, że im większa liczba, tym prawdziwsza prawda. Z regulaminu forum jasno wynika, że decyzja o usunięciu któregoś z użytkowników będzie podjęta w sposób autorytarny, niedemokratyczny - przez Prezesa Klubu. I jestem przekonany, że będzie to decyzja sprawiedliwa.
Na koniec cię zaskoczę, bo twa aktywność na forum (nie mówiąc o wkładzie w jego wzbogacenie...) - jest dość niewielka - to jest, par exellence - forum dyskusyjne.

A teraz naprawdę muszę się zająć czym innym.
MP
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

gregor pisze:...kończmy albo będziemy gonić własny ogon i pójdziemy własnymi drogami
W odpowiedzi na wniosek 2 no może 3 głosy neutralne reszta popiera wniosek.
Teraz krok należy do Prezesa, naszego Admina.

Oczywiście jeśli będziemy mieli ochotę i cierpliwość przeczytamy ostatnie słowo ... każdemu się ono na koniec należy.

I na tym temat bym zakończył... c'est la vie
Awatar użytkownika
gregor
Klubowicz VCP
Posty: 148
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 22:11

Nieprzeczytany post autor: gregor »

Forum jest dyskusyjne ale temat jest zero jedynkowy
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

DarekN pisze:Artur tak jak napisałeś mało tu zagladasz i mało Ciebie widać na zlotach ostatnio. Większość osób się wyppwiedzialo a dyskusja z Markiem do niczego nie prowadzi. Zostało mu powiedzieć sorry ale nadal cisza więc pewnie nie przeprosi. Miarka się przebrala i już mało kto chce z tą osobą się spotykac....
Tak, mało mnie ostatnio widać na zlotach, wcześniej od 2009 roku byłem na każdym. I nie tyko mnie nie ma ostatnio ale całej ekipy lubelsko-kieleckiej. Nie jest tematem kto ostatnio był na zlocie. Chodzi mi o to żeby nie obrzucać się gownem na forum bo to tylko skutkuje tym ze na kolejnych zlotach będzie jeszcze mniej ludzi.
Elegancji to nie dodaje żadnej ze stron.
Poprostu trzeba podjąć decyzję, a przed jej podjęciem powinny się strony ze sobą skontaktować. Tak jak pisałem wcześniej może się skontaktować np Prezes z Markiem czy Marek z Prezesem, są telefony. Po takiej rozmowie szybka decyzja i zamknięcie tematu.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Artur. Nie chciałem wytykać że Ciebie mało tylko chodzi o to że możesz nie wiedzieć że sprawa się toczy już jakiś czas. Wpadaj na otwarcie :-D
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

1. Telefony były, z obu stron, ale nie wiele to dało
2. Kiedyś skasowałem rozpoczynającą się w tym tonie dyskusję (usuwając część zapalczywych postów) - to obszczekano mnie jako "bezprawnego cenzora" - więc teraz nie mieszam się za bardzo. Może by ustalić osobę po prawie i/czy polonistyce jaka byłaby oficjalnym cenzorem postów na forum. Forum nie jest moją własnością, nie ja jestem jego założycielem.
3. Nie możemy się dogadać po przyjacielsku - a regulamin nie załatwi wszystkiego. Nie ma w nim sposobu "odwoływania" klubowiczów, członków forum - poza skrajnymi przypadkami.
4. Co do nowych klubowiczów - to nie jest to "naprędki pomysł Bodzia" tylko próba doprowadzenia tych rang na forum do stanu faktycznego, bo dużo było tu zaniedbania (m.i. mojego - ale tak dziwnie to forum jest zbudowane, że rangi ustawia się w kilku miejscach)
5. Jako "prezes" (tymczasowy) przypominam - znajdujmy w nas to co nas łączy, a jak coś nam nie odpowiada - to ignorujmy lub opuśćmy grupę jak samotny wilk. Kłótnie w rodzinie są - choć lepsze są dyskusje które mają doprowadzić do rozwiązania problemu a nie rozpadu - bo jak tak, to im wcześniej się rozejdziemy - tym lepiej.

p.s. mam w obecnej chwili dużo swoich problemów i to co się tu dzieje nieco mnie przerasta.
Ostatnio zmieniony śr 02 paź, 2019 07:12 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

lotnik78 pisze:Chodzi mi o to żeby nie obrzucać się gownem na forum
pierwszą i jedyną osobą która tak uczyniła jest MarekP / dla Twojej wiedzy Artur pierwszy raz miało to miejsce po rozpoczęciu sezonu 2019 w Złotym Potoku, wątek został "ocenzurowany' - z perspektywy czasu jak widać niepotrzebnie /
Ostatnio zmieniony śr 02 paź, 2019 11:24 przez kocur_q, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Jeśli Bogdan ma wątpliwości to jeśli jeszcze 3 Moderatorów nada ostrzeżenia w profilu MarekP to sprawę chyba zakończymy... po osiągnięciu 6 ostrzeżeń występuje brak możliwości wejścia na Forum.

Tym samym zamkniemy temat.
Awatar użytkownika
Bajka
Klubowicz VCP
Posty: 150
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 23:14

Nieprzeczytany post autor: Bajka »

Ilu forumowiczów potrzeba do usunięcia jednego???
Żadnego, wszyscy zostali zablokowani.
Ogarnijcie się Panowie!
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Myślę, ze dla dobra ogółu należy bezwzględnie zakończyć temat zgodnie z głosowaniem. Pozostawienie sprawy tak jak jest spowoduje odejście w najbliższym czasie znacznej ilości osób i śmierć forum. Skoro Marek nie jest mile widziany to po co trzymac ferment, z drugiej strony mając okazję poznać jego twarde poglądy,myślę że sam powinien mieć dość honoru,aby zrobić to co powinien
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

I to by było na tyle.
::zorro::
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

03-10-2019 8:35 MarekP - usunięty z Klubowiczów i poddany procedurze Banicji (brak możliwości zalogowania się na forum) - do odwołania.
Ostatnio zmieniony czw 03 paź, 2019 07:40 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Merlin
Posty: 165
Rejestracja: czw 22 sie, 2013 06:35

Nieprzeczytany post autor: Merlin »

Sprawe znam tylko z tego co przeczytałem ale jedyna słuszna decyzja, BRAWO, musimy sie szanować.
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

The End...
Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

Witam.
Czytam temat i o losie Co się dzieje ???
Temat zakończony
Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klubowicze do usunięcia”