potrzebuje stopke

(stare: do "rozksięgowania" lub usunięcia)

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Rafał 1

potrzebuje stopke

Nieprzeczytany post autor: Rafał 1 »

Tj. 2009rok i jeszcze mam problem bo to jes anglik i komp jest w milach a fajnie by bylo jak by pokazywal km. Na wyswietlaczu gdy sie spojrzy pod swiatlo to widac km wiec pewnie jest taka opcja tylko jak to zrobic :roll:
Ostatnio zmieniony czw 27 maja, 2010 19:17 przez Rafał 1, łącznie zmieniany 1 raz.
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Larsson albo używka.
jaqb

Nieprzeczytany post autor: jaqb »

A jaki model? Bo może pomogę!
Rafał 1

Nieprzeczytany post autor: Rafał 1 »

Marek dzieki za info .A powiedz mi jeszcze cos na temat tego Larssona czy jest ok? w sensie wytrzymalosci.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grzelas
Posty: 232
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 21:16

Nieprzeczytany post autor: Grzelas »

marekm:Czy ten Larsson jest w miarę solidny i nie rozleci się po sezonie?
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Grzelas pisze:marekm:Czy ten Larsson jest w miarę solidny i nie rozleci się po sezonie?
1. Larsson to sklep, podstawka jest bodaj prod. SW Motech.
2. Też kupowałem w Larssonie i nie narzekam.
3. O ile się orientuję, wielu kolegów tam kupowało.
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

uderzcie w sprawie stopki centralnej do JAQBa - śmiem twierdzić, że Jego produkcja jest solidniejsza od Larssonowskiej - ja mam Motech i trochę się skatował jak dogbones był obniżony
Ostatnio zmieniony pt 28 maja, 2010 09:03 przez JAQB W, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Roman 850
Posty: 337
Rejestracja: ndz 03 maja, 2009 18:46

Nieprzeczytany post autor: Roman 850 »

Witam
Jaqb , kolega Rafał napewno się odezwie , w tej chwili jest w trasie , wróci prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Jego moto to XL 1000 V rocznik 2009.
Pozdrawiam :-D
Lord Vader
Hellu

Nieprzeczytany post autor: Hellu »

Coby nie zakladac nastepnego tematu, podepne sie ;)

Poszukuje bocznej stopki do SD01 (lub SD02, o ile byly takie same). Jakby ktos posiadal, niech sie nie krepuje pisac ;-)

Od jakiegos czasu obserwuje alledrogo, ale poki co nic sie nie pojawilo... Moto zakupilem z skrocona stopka, Francuz podobno twierdzil, ze tak jest stabilniej. W sumie moze i stabilniej, ale przy kladzeniu moto na stopke, mam zawsze wrazenie, ze sie wywroci... :/
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Załóż poszerzenie stopki prod. Jaqb'a.

Tu masz link do wątku na ten temat.
marrud

Nieprzeczytany post autor: marrud »

Hellu pisze:Coby nie zakladac nastepnego tematu, podepne sie ;)

Poszukuje bocznej stopki do SD01 (lub SD02, o ile byly takie same). Jakby ktos posiadal, niech sie nie krepuje pisac ;-)

Od jakiegos czasu obserwuje alledrogo, ale poki co nic sie nie pojawilo... Moto zakupilem z skrocona stopka, Francuz podobno twierdzil, ze tak jest stabilniej. W sumie moze i stabilniej, ale przy kladzeniu moto na stopke, mam zawsze wrazenie, ze sie wywroci... :/
Mam taką oryginalną sztukę do SD01, info na priv
ODPOWIEDZ

Wróć do „(archiwum)”