3Miasto i okolice

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

ze Słupska dolecą tez 2 Varaderka :)

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 19:32 ]
no to po imprezie :) 10 viaderek ,całkiem przyzwoita wycieczka (troche szutru , jedno zaorane pole w poprzek :))ja nakreciłem 320 km , srednie spalanie 7,5l na 100km w 2 osoby, jesli mozna jakies fotki na maila mariuszkujawa@poczta.onet.pl
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Dzisiaj (niedziela, 15 kwietnia) miało miejsce bardzo udane otwarcie sezonu na Kaszubach. Wystartowaliśmy w miarę punktualnie ze stacji ORLEN w Żukowie. Tuż po starcie dołączyły dwa Viaderka ze Słupska – Beny z żoną i kolegą. W sumie było 10 Viader i 13 osób. Nagrodę za najdłuższą trasę dojazdową wygrał bezapelacyjnie Leo, który przyjechał do nas aż z Tych. Nie pamiętam co było nagrodą, ale Leo na pewno był zadowolony. :lol:

Trasa była wytyczona w zarysie, natomiast Bogdan bc dostał misję jej dopracowania w szczegółach. Jak nietrudno się domyśleć, krótko po starcie zaczął się off-road, którego zwieńczeniem była jazda w poprzek zaoranego pola. Wszyscy dzielnie walczyli. Nikt gleby nie zaliczył. W nagrodę zobaczyliśmy stary dąb, podobno ulubiony dąb Bogdana. Gwoli sprawiedliwości trzeba powiedzieć, że były też wspaniałe asfaltowe odcinki leśne, kręte drogi i proste, na których co niektórzy lekko odkręcali gaz. W sumie zrobiliśmy około 270 km (nie licząc dojazdów) w pięknym słońcu. :->

Obiad zjedliśmy na Zamku (nazwa mocno przesadzona) w Poraju. Było smacznie, humory dopisywały, a słońce tak grzało, że nawet co niektórych lekko przypiekło. Po obiedzie koledzy ze Słupska pojechali w swoją stronę, a krótko potem pożegnaliśmy Leo, który poleciał na Tychy. :cry:

Ostatni postój zrobiliśmy w Chwaszczynie, gdzie przy flaszeczce Frugo i innych soczkach dogadaliśmy szczegóły wspólnej jazdy na Otwarcie Sezonu na Mazurach. :-D

Obrazek

Więcej fotek tutaj
Ostatnio zmieniony pt 11 maja, 2007 06:52 przez marekm, łącznie zmieniany 4 razy.
beny

Nieprzeczytany post autor: beny »

widze ze juz ustalenia zapadły co do wyjazdu na mazury tylko jeszcze napiszcie gdzie i o ktorej sie spotykacie to dolecimy (mam nadzieje ze teraz punktualnie :))
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

3Miasto rusza ze stacji LOTOS, przy Obwodnicy, po stronie Castoramy o godz. 12:30. Jedziemy w kierunku Malborka. Tam dołącza Chudy w żoną. Reszta to improwizacja.

Do piątku pewnie nieco uściślimy. ;-)
Ostatnio zmieniony pn 16 kwie, 2007 14:34 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

...dzięki za wspólnie spędzoną niedziele było zaje.........fajnie :mrgreen: do zobaczenia w piątek czekamy na stacji Orlen o 13:30 w Malborku
Pozdrawiamy :-D
Jurek Oles

Nieprzeczytany post autor: Jurek Oles »

Wszystkim uczestnikom niedzielnej wycieczki bardzo dziękuję. Było super. Szkoda, że nie mogę jechać na mazury. Udanej wyprawy i do zobaczenia na VIM 9
Przemek

Nieprzeczytany post autor: Przemek »

Heyka
Dzięki za zajedwabistą niedzielną przejażdżkę. Było super. Aż szkoda mi było wracać do domu więc z Chwaszczyna do Wrzeszcza zeszło mi prawie 3 godzinki :lol:
No i to oranie pola. Jak bym nie zobaczył, to bym nie uwierzył.
Pozdrawiam i do zobaczenia. Niestety na mazury nie jadę :-/ , nie dam rady. Praca niszczy człowieka :!:
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2426
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Dziękuję wszystkim za wyrozumiałość
za problemy nawigacyjne,
błądzenie po polach,
i niech to się nazywa "dobrze przygotowana trasa" :lol:
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”