Zapisy, wpłaty, pokoje

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Tosiek Z.
Klubowicz VCP
Posty: 75
Rejestracja: śr 27 wrz, 2006 12:33

Nieprzeczytany post autor: Tosiek Z. »

Rzutem na taśmę proszę o dopisanie również mnie. Koszulka - wg uznania :-D Jeśli to możliwe to proszę o samotnię 1-osobową
Tosiek Z.
Varadero -było 4
Africa Twin CRF 1000
KTM LC4 690 Enduro R
Junak 1960
Kawasaki Estrella 250
Honda CB500x
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Leszek Mita - pytania,

- Czy przelew od Leszka Mitury to twój?
- jeżeli to ty to Wpisany jesteś z osobą towarzyszącą a wpłata jest za 1 osobę - zweryfikować?
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Marcin Walczak
Klubowicz VCP
Posty: 53
Rejestracja: pn 11 cze, 2007 16:17

Nieprzeczytany post autor: Marcin Walczak »

W imieniu Leszka Mitutry informuje, ze wpłata dotyczy tylko 1 osoby. Leszek będzie sam.
Proszę o korektę.
Pozdrawiam
Marcin Walczak
Marcin Walczak
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Dzięki Marcin - zrobione :-D
Ostatnio zmieniony wt 13 wrz, 2011 13:55 przez szuler, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Koleżanki i koledzy - wyczerpaliśmy (i opłaciliśmy) pewien założony limit miejsc zlotowych. Od tej chwili chętni proszeni są o rezerwacje miejsc i rozliczenia bezpośrednio w ośrodku Geovita. Namiary TUTAJ.
MP
Irek_1977
Posty: 436
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:27

Nieprzeczytany post autor: Irek_1977 »

KOLEDZY

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ GDZIEŚ SIĘ DO WAS DOŁACZYĆ W SOBOTĘ - np. NA TZW OBAJAZDÓWKE - JEŻELI JESZCZE BĘDZI MOTO TO CHĘTNIE BYŚMY SIĘ Z WAMI SPOTKALI - MOZE SIĘ JESZCZE ZAŁAPIEMY NA KOSZULKI - JAKI KOSZT DOLĄCZENIA SIĘ DO GRUPY W SOBOTĘ Z RANA I KOSZULEK - ORGANIZATORZY CO WY NA TO??????
Pozdrawiam
Irek
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Koszt dołączenia oczywiście żaden, natomiast jeśli chcielibyście wejść na któryś z obiektów które będziemy zwiedzać, to trzeba by ponieść koszt średnio ok. 20 złociszy za każdy bilet wstępu. Takich miejsc płatnych będzie cztery, ale szczegółów trasy nie zdradzam ;-) . Plan ramowy objazdówki tutaj . W każdym z obiektów płatnych spędzimy około godziny, tak że spokojnie będzie okazja się zdzwonić, choć będą momenty, że wzystkie komórki przestaną działać :shock: Koszulki - to się zobaczy, jutro będę chyba znał w końcu dokładnie cenę sztuki, przewidziałem drobną nadwyżkę, pewnie rzecz da się załatwić.
MP
Marcin Walczak
Klubowicz VCP
Posty: 53
Rejestracja: pn 11 cze, 2007 16:17

Nieprzeczytany post autor: Marcin Walczak »

Irek ty nie kombinuj tylko bier Kasię i przyjeżdżajcie w piątek. Opłacicie na miejscu.
Tak mało okazji, a zycie tak krótkie jest...

Czekamy
Marcin i Ania
Marcin Walczak
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Koledzy,

Niestety z bardzo ważnych powodów rodzinnych nie będę mógł przyjechać na nasze zakończenie sezonu.
Wszystkim, którzy dojadą życzę doskonałej zabawy i bezawaryjnych przejazdów, najlepiej w suchych okolicznościach przyrody.

Pozdrawiam

Zbig
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończenie 2011 Góry Sowie”