Rozpoczęcie 2012r WAŻNE

Otwarcie Sezonu Fojutowo 20 – 22.04.2012

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Jarek66
Posty: 112
Rejestracja: ndz 05 kwie, 2009 16:46

Nieprzeczytany post autor: Jarek66 »

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę! O sobotnim kacu szybko zapomnę :)
Pozdrowienia z Poznania.
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Wielkie dzieki Pieknym Organizatorkom i ich pomocnikom Chudemu i Adamo za świetną organizację i doskonałą zabawę. Dojechaliśmy z Piotrem do krk testując przeprawy przez brody pod zalanymi przez nawałnicę wiaduktami, wykazując raz jeszcze wyższość 2 kółek nad katamaranami.
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Bielsko w domu po 7 godzinach.
Zalane wiadukty też miałem na Śląsku ale deszcz dopadł mnie pod samym domem .
Było super tylko szkoda że to co miłe tak szybko się kończy.
Do zobaczenia jesienią
arturo-bb
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Artur i Ewa pisze:to co miłe tak szybko się kończy.
Do zobaczenia jesienią
EEE tam zaraz jesienią :shock:
A letni "Szatański" zlot w Ustroniu :?: :idea:
Bez Was :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

No tak zapomniałem ,oczywiście że z nami pytanie czy z puszczanami ;-) ?
arturo-bb
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

„
Witajcie Varaderowicze,
Ostatecznie organizatorzy też szczęśliwie dotarli do domków. Niestety w ramach oszczędności musieliśmy posprzątać pokoje i pozmywać naczynia, ale co tam, warto było zobaczyć Was zadowolonych J . Cieszymy się , że misterny plan wypalił i prawie wszystko się udało. Piszę „prawie” , gdyż początkowo sobotnia pogoda mimo wcześniejszych, wiążących ustaleń, trochę nas zaskoczyła. Szybko jednak się okazało , że „przelew na tacę” dotarł na właściwe konto dopiero drugą , poranną sesją - stąd widoczne na niebie , pojedyncze rozładowanie wzrastającego przez moment ciśnienia. Od tej pory „pieruny” i niebiańskie służby windykacyjne już więcej nam nie towarzyszyły.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować Żwirkowi z Łodzi za pomoc w piątkowych przygotowaniach oraz za zajebiście sprawną, sobotnią eskortę. Za pomoc i eskortę dziękujemy też Prezesowi – który jest tylko jeden, więc nie trzeba dodawać skąd pochodzi , dziękujemy także za pomoc w eskorcie Arturowi z Kielc.

Oficjalnie dementujemy pogłoski o niezbędnych dopłatach. Oświadczamy , zgodnie z podejrzeniami, że zaoszczędzoną kasę postanowiliśmy wspólnie przeznaczyć na zakup 2 nowiutkich GS-ów.

Tośkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia no i szybkiego uzupełnienia wolnego miejsca w garażu – Viaderko nr 5?

Dziękujemy Wszystkim za mile spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych zlotach.”
Adamo&Chudy :mrgreen:
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Dwa nowe GSy na forum :shock: Mniam, mniam.... :mrgreen:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
tomi11
Klubowicz VCP
Posty: 180
Rejestracja: śr 04 kwie, 2007 20:51

Nieprzeczytany post autor: tomi11 »

A co tam Koledzy jak szaleć to szaleć . Nowe Gesy????
Jak odbył się spływ kajakowy ,pogoda była super i co dalej???
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

tomi11 pisze:odbył się spływ kajakowy ,pogoda była super i co dalej???
Tak, odbył się spływ, pogoda była super i co dalej?
Dalej nie popłynęliśmy bo noc się robiła i trzeba było wracać do domu z wielkim bagażem przeżyć :-P
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Witajcie Zuchy ,było super ,ale szarość życia dobija mnie przez te parę dni roboczych.Wrzućcie parę jakichś fotek ze zlotu,łatwiej będzie znieść te trudne dni( i noce) zanim usiądę na,, motór w łikend ".
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

Jeżeli ktoś chciałby fotki i filmiki, które udało mi się zrobić, to proszę na priv proszę podać adres pocztowy a płytka przybędzie :lol: . Chętnie wyślę pocztą tradycyjńą( ze wzglęgu na objętość oraz moją niechęć do komputerów :mrgreen: ) moje zdjęcia i filmiki. A wiele się ciekawego utrwaliło :-) szczególnie ze spływu.Podobno po naszym spływie ,życie bobrów znacznie się poprawiło. Żyje się im dostatnej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony czw 26 kwie, 2012 23:01 przez Robert Baran, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozpoczęcie 2012 - Kociewie”