VIM14-Ceny

25-28.V.2012 Catalunya

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
sebastianj
Posty: 95
Rejestracja: wt 05 maja, 2009 11:28

VIM14-Ceny

Nieprzeczytany post autor: sebastianj »

Pozwalam sobie skopiowac ze strony vim14.com po zalogowaniu. Mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle.

-----------
160,00 € each Cabin - Canigó

2 rooms, 2 beds each, plus extensive bed in hall.
Price for 3 nights, includes Towels and sheets.
http://www.campingtrillas.com/index.php ... o-bungalow
-----------
140,00 € each Cabin - Mediterrani / Marina

2 rooms, 1 135cm wide bed in one and 2 beds in the other.
Price for 3 nights, includes Towels and sheets.
http://www.campingtrillas.com/index.php/en/mediterrani
-----------
90,00 € each VIM Attendance

Vim Attendance fee.
Includes breakfast Sat,Sun, Mon
-----------

Ceny pozostawiam bez wiekszego komentarza, ale wedlug mnie nie jest zle.
Jako ze wybieram sie sam(start z Oslo, checkpoint do ustalenia) chetnie
bym sie z kims zakwaterowal.
Chetnego/chetnych prosze o kontakt na priv.


Pozdrawiam
/Sebastian

[ Dodano: Pon 12 Gru, 2011 14:53 ]
Zostaly dorzucone jeszcze 2 opcje widze:

-------------------
50,00 € each Camping
1 Tent - 3 nights - 1 person
-------------------
65,00 € each Camping * 2
1 tent - 3 Nights - 2 People
-------------------

Przy 3-4 osobach na kabine juz nie bardzo to sie kalkuluje, chyba ze ktos naprawde preferuje namiot. Mysle ze w drodze bedzie wystarczajaco okazji do spania w namiociku ;)

/Sebastian
Pablo-XL

Nieprzeczytany post autor: Pablo-XL »

:-D Siemka Sebastian :-)

Zwielka checia bym z toba pojechal , jeszcze raz ale praca mi nie pozwolila tym razem, :-(
Wilem sie jak piskosz :-o , zeby zamienic sie z moim zmiennikiem angolem , na 2 tyg , wczesniej , ale jak to angol z kompleksem wyzszosci :-/ , dupa blada , a pojechal bym na pewno , a nasz rosyjski brat, tez jedzie ? :?:
Ostatnio zmieniony wt 27 mar, 2012 04:43 przez Pablo-XL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebastianj
Posty: 95
Rejestracja: wt 05 maja, 2009 11:28

Nieprzeczytany post autor: sebastianj »

Pablo-XL pisze::-D Siemka Sebastian :-)

Zwielka checia bym z toba pojechal , jeszcze raz ale praca mi nie pozwolila tym razem, :-(
Wilem sie jak piskosz :-o , zeby zamienic sie z moim zmiennikiem angolem , na 2 tyg , wczesniej , ale jak to angol z kompleksem wyzszosci :-/ , dupa blada , a pojechal bym na pewno , a nasz rosyjski brat, tez jedzie ? :?:
Siema.
Rosyjski brat nie odpisal nic do mnie na 2 ostatnie maile wiec zakladam ze NIE jedzie. Rejestracja jest juz zamknieta. Wyglada na to, ze bedzie wiec 3 osoby wladajace polszczyzna. ;-)

Pozdrawiam
/Seba
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Witam,
Tak jak wspominałem już na naszym zlotowym otwarciu w Fojutowie i po ustaleniach z Kolegą Sebastianem wypuszczamy w terminie 25-28 maja 2012 na VIM'e w Tarragonie
2 miejsca w naszym domku (domek 4-osobowy), czyli :
- 1 miejsce w cenie 35 € (3 noclegi w domku)
- 1 miejsce 35 € + 90,00 € each VIM Attendance (Vim Attendance fee, Includes breakfast Sat,Sun, Mon).

Jeśli któryś z naszych Kolegów a może Koleżanek :mrgreen: są zainteresowani to proszę o kontakt na PW, to ustalimy co i jak.

Ja z Sebastianem planujemy wystartować na VIM do Tarragony 19 maja... trasa dojazdowa właśnie w przygotowaniu ;-)

Pozdrawiam
Darek
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

hi,,,a co jest w tym pakiecie za 90 euro , 3 sniadania oraz ? bo jakos nie pojmuje.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

W pakiecie są śniadania, nie wiem czy tradycyjnie również uroczyta kolacja w niedziele , gadżety zlotowe, itp.

Jeśli ktoś reflektuje na wyjazd to proszę o info, umówiliśmy się z Sebastianem, że informacja będzie zawieszona również na forum międzynarodowym.
Ostatnio zmieniony pt 04 maja, 2012 20:57 przez stoldar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „2012 VIM-14 Hiszpania”