Witam z Krakowa

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Ebi
Posty: 3
Rejestracja: śr 08 maja, 2013 20:41

Witam z Krakowa

Nieprzeczytany post autor: Ebi »

Witam serdecznie,
mam na imię Marcin (25lat), znajomi mówią na mnie Ebi. Pochodzę z okolic Chrzanowa ale aktualnie 99% czasu spędzam w Krakowie gdzie mieszkam i studiuję. Od pewnego czasu "zachorowałem" na Varadero 1000 i przybyłem na to forum dowiedzieć się więcej o tym motocyklu gdyż chciałbym stać się jego szczęśliwym posiadaczem w tym sezonie. Do tej pory miałem: simsons'a (gimnazjum), CZ350 (technikum) oraz obecnie kawasaki BN125 (chciałem zarazić dziewczynę jazdą ale niestety nie wyszło i jazda tym "wielkim" motorkiem spadła na mnie) i to niestety tyle. Zrobiłem także trochę km na virago xv535 oraz znacznie więcej na xv1100.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1797
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj imienniku i współudziałowcu "zachorowania" :lol:
Powodzenia w poszukiwaniach - satysfakcja po zakupie gwarantowana ( o ile ten segment moto Ci leży) :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

Witaj.
Proponuję wymienić dziewczynę a dalej wszystko pójdzie łatwiej. ;-)
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Witaj kolego!
My tu wszyscy chorujemy na tę samą chorobę-Viadro(potocznie). No, co po niektórzy z niej się wyleczyli , ale dopadła ich Geesica. Witaj wśród nas. Pozdrawiam. :lol:
marcin880
Posty: 34
Rejestracja: pt 26 kwie, 2013 07:43

Nieprzeczytany post autor: marcin880 »

SIema :-)
widze że jesteśmy w podobnej sytuacjii z taką małą różnicą żę moja dziołcha lubi podróżować moto ;-)
Pozdro i powodzenia :mrgreen:
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

Ahoy , po sąsiedzku.
pozdrawiam, Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”