Jak to się kluby rodziły

Moderator: bodziu

Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Jak to się kluby rodziły

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Gwoli wyjaśnienia niedomówień, pomówień :

Historia VARADRO-CLUBów w PL :

1) powstanie naszego "portalu" varaderoclub.pl i forum.varaderoclub.pl - założyciel pierwszy prezes Wiesław

2) modyfikacja i renowacja strony przez Pretora

3) "niezgodność charakterów" oraz różne pojęcia 'wspólne i zrobione dla klubu' czy 'moje i wyłącznie dla mnie' oraz inne wizje organizacji spowodowały odejście Pretora i utworzenie własnego forum - fakt historyczny znany jako "rozłam klubu" czy "logo Gejt"

4) powstawnie centralnego portalu/forum http://hondavaradero.pl/ - oraz dalszy jego rozwój i tworzenie kolejnych odłamów


P.S. dla Loga
1) Logo stworzył "Pretor" używając (nie wiem czy za pozwoleniem hondy) napisu i czcionki Varadero, (nie wiem czy za pozwoleniem, zgłoszeniem użycia właściwym organom /Art. 137 § 2 K.k, czy Art. 137 § 1 Kodeksu karnego/) barw flagi i konturu mapy Polski. Logo internetowe znajduje się na tle fotografii z folderu reklamowego Hondy - nie wiem czy nie zabraniającego kopiowania, powielania bez pozwolenia.
2) Logo (chyba) do dzisiaj (na 14.06.2013) nie jest nigdzie zarejestrowane jako (C) czy (TM).
3) Loga wolno używać ale nie wolno czerpać z jego użycia korzyści finansowych.
Ostatnio zmieniony pt 14 cze, 2013 13:15 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 13 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Świetnie Bogdan iż to jasno wyłożyłeś - było ileś zapytań w zasadzie bez odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony czw 01 sie, 2013 13:48 przez szuler, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

do BC : ad1)
trwa nadal i ma się dobrze od 2006 co jak na realia środkowo-europejskie to "niezły" wynik :!:
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

wojtekst pisze:do BC : ad1)
trwa nadal i ma się dobrze od 2006 co jak na realia środkowo-europejskie to "niezły" wynik :!:
2006 - oj wydaje mi się że powstał wcześniej - 2004 rok ?
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

To był chyba 2004 (trza popatrzyć po fotach) pierwsze spotkanie w Częstochowie.
Trzeba oddać Pretorowi, który dołączył dużo później że tchnął życie w stronę i forum, oraz jest autorem logo z czym związane jest późniejsze "logo-gejt".
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

2006 - dla mnie bo wtedy dołączyłem
:-D :-D
pozdrawiam, Wojtek
Zablokowany

Wróć do „Regulamin”