przedzlotowe pogaduchy ...

Bieszczady

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

przedzlotowe pogaduchy ...

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

No to rozpisujmy się gdzie, kiedy i przez kogo.
Ponoć chodzą słuchy że:
termon: koniec września lub początek października
miejsce: Bieszczady

/bogdan
Ostatnio zmieniony wt 30 lip, 2013 14:27 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Adamo
Posty: 64
Rejestracja: sob 11 lip, 2009 13:38

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

No tak a w TYM temacie cisza jak makiem zasiał. Warto więc zadać pytanie czy spotkanie jest aktualne? Jeśli nie to może warto Wszystkich przygotować na smutną wiadomość choć z drugiej strony wszyscy będziemy mieli szansę na zaplanowanie indywidualnych wyjazdów
;-)
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

No fakt, dobrze byłoby już coś wiedzieć . Jak z tymi Bieszczadami ?
Może ktoś coś powie ,choć minimum konkretów. J :-/
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Adam .Miałem do Ciebie zadzwonić dzisiaj z informacją,że rozpoczęcie będzie w ostatni weekend września tj. 27-29 . Tak więc powinno Tobie pasować :). Co prawda wiadomość oficjalna i 100 procentowa będzie od org team...
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Adamo
Posty: 64
Rejestracja: sob 11 lip, 2009 13:38

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

DarekN pisze:Adam .Miałem do Ciebie zadzwonić dzisiaj z informacją,że rozpoczęcie będzie w ostatni weekend września tj. 27-29 . Tak więc powinno Tobie pasować :). Co prawda wiadomość oficjalna i 100 procentowa będzie od org team...


[ Dodano: Pią 26 Lip, 2013 00:11 ]
upss mój tekst gdzieś wcięło!? W każdym razie dziękuję Darku za info. Mam nadzieję na materializację tej informacji w sposób oficjalny w najbliższym czasie . Pozdrawiam GW ;-)
Awatar użytkownika
Irek
Klubowicz VCP
Posty: 136
Rejestracja: czw 03 maja, 2007 20:17

Nieprzeczytany post autor: Irek »

Witam

Co do terminu to proponowałbym 20-22.09.Powód prosty.Mam urodziny i z prawdziwą przyjemnością wszystkim gorzałkę i piwo postawię.Nawet niekoniecznie tylko jedną kolejkę.

Pozdrawiam serdecznie
Irek
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Irek pisze:Co do terminu to proponowałbym 20-22.09.Powód prosty.Mam urodziny i z prawdziwą przyjemnością wszystkim gorzałkę i piwo postawię.Nawet niekoniecznie tylko jedną kolejkę.
Irek ! Twoją deklarację przyjmujemy wszyscy w ciemno :mrgreen: termin jest w tym przypadku bez znaczenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
STO lat od VCP masz oczywiście w GRATISIE :!: :!: ;-)

[ Dodano: Pią 26 Lip, 2013 08:48 ]
DarekN pisze:rozpoczęcie będzie w ostatni weekend września tj. 27-29
Ufff :mrgreen: chociaż raz rozpoczniemy sezon przed skoczkami narciarskimi....SUPER :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :
Ostatnio zmieniony pt 26 lip, 2013 09:08 przez kocur_q, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

DarekN pisze:Adam .Miałem do Ciebie zadzwonić dzisiaj z informacją,że rozpoczęcie będzie w ostatni weekend września
Drogi mój Dariuszu :shock:
Sezon nam krótki szykujesz...
Jeśli rozpoczęcie na koniec września - to pojeździmy do listopada tylko (jeśli pogoda dopisze)
Nie dotyczy to oczywiście Roberta i Sławka z Mazur, gdzie sezon trwa cały rok ;-)
Ostatnio zmieniony sob 27 lip, 2013 15:38 przez Grzechutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Drogi mój Grzesiu :shock: .Ja nic nie szykuję.Ja nie organizator.Ja tylko podaję zdobyte info :-)
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
rosomak
Posty: 32
Rejestracja: pn 03 wrz, 2007 10:08

Nieprzeczytany post autor: rosomak »

Witajcie,
Zlot odbędzie się w ostatni week września w http://pensjonatkarino.pl/hotel - szczegóły spotkania podam w połowie sierpnia lub szybciej.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam, proszę już dziś o wstępne potwierdzenia uczestnictwa :)
Zamawiać pogodę, zabrać ze sobą dobry humor :)
Do zobaczenia
Rosomak i Czysty Artur
Ostatnio zmieniony pn 29 lip, 2013 19:17 przez rosomak, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Artur dziękujemy za info - pozdrawiamy Bieszczady z przeUpalnej puszczy Białowieszczańskiej :evil:
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Koniec ...
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Zablokowany

Wróć do „Zakończenie sezonu 2013.09.27-29”