Trampkarz wita serdecznie

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
abugosh
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013 19:40

Trampkarz wita serdecznie

Nieprzeczytany post autor: abugosh »

Witam wszystkich
od pewnego czasu dotarło do mnie ze bujanie się Transalpem to tylko bujanie i jedynym prawdziwym i niewątpliwie tym czego potrzebuje jest Varadero 1000 , stąd tu jestem i szukam tego jedynego egzemplarza dla siebie.
Witam wszystkich i mam nadzieję e wkrótce dołączę na swoim Wiadrze:)
Awatar użytkownika
jedras
Posty: 150
Rejestracja: pn 13 kwie, 2009 18:56

Nieprzeczytany post autor: jedras »

Witamy

Nie jeden na tym forum zaczynał od Trampka ;)

PZDR!
abugosh
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013 19:40

Nieprzeczytany post autor: abugosh »

Bo do jazdy po mieście i w krzaki Trampek jest ok i to bardzo dobry początek żeby polubić hondowskie V-ki:). moim zdaniem to normalna ewolucja Transalp->Varadero.
Awatar użytkownika
Jarek Plock
Posty: 123
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013 09:27

Nieprzeczytany post autor: Jarek Plock »

Siema


Taka zmiana to naturalna kolej rzeczy, chociaż znam i takich co poszli pod prąd.
Powodzenia w poszukiwaniach.
abugosh
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013 19:40

Nieprzeczytany post autor: abugosh »

Powodzenie się przyda bo ciężko o egzemplarz z pewnych rąk z prawdziwym przebiegiem i jakąś historią serwisową, pozostaje liczyć na to że ktoś kto ma go parę lat zechce zamienić na młodszy model albo salonowa używka z pełną historią. oglądałem te ściągane np z włoch i lekko zniesmaczył mnie stan ich zmęczenia, bezwypadkowych z pozrywanymi owiewkami i stanem licznika 30000 w egzemplarzu np z 2004 roku:) w co nawet samym sprzedawcom trudno uwierzyć..... . Oczywiście szukam SD02.
Awatar użytkownika
jedras
Posty: 150
Rejestracja: pn 13 kwie, 2009 18:56

Nieprzeczytany post autor: jedras »

abugosh pisze:Powodzenie się przyda bo ciężko o egzemplarz z pewnych rąk z prawdziwym przebiegiem i jakąś historią serwisową, pozostaje liczyć na to że ktoś kto ma go parę lat zechce zamienić na młodszy model albo salonowa używka z pełną historią. oglądałem te ściągane np z włoch i lekko zniesmaczył mnie stan ich zmęczenia, bezwypadkowych z pozrywanymi owiewkami i stanem licznika 30000 w egzemplarzu np z 2004 roku:) w co nawet samym sprzedawcom trudno uwierzyć..... . Oczywiście szukam SD02.
To zależy jak się podchodzi do tematu. Ja zamiast szukać trupa SD02 kupiłem gaźnikowca z 1999 roku na ful wypasie z oryginalnym przebiegiem 26000km. Czas pokazał, że była to dobra decyzja. Przez dwa lata motorek przejechał ze mną 30kkm bez żadnych przygód i nie zapowiada się żeby miało być inaczej w przyszłości.
RobertZet

Nieprzeczytany post autor: RobertZet »

Ja też kupiłem niedawno SD02 2003 rok sprowadzony z Francji od handlarza, wiadomo nie sposób wszystkiego sprawdzić na miejscu, dopiero kilka dni temu po rozebraniu motocykla z owiewek i zbiornika paliwa odetchnąłem bo jest w miarę dobrze nie licząc małego przebiegu, który na pewno nie jest oryginalny. Powodzenia w szukaniu motocykli bo to jest u nas loteria.
abugosh
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013 19:40

Nieprzeczytany post autor: abugosh »

czyli jest szansa trafić coś przyzwoitego:)
a wracając do tematu SD01 czy 02..... nie dyskutuję bo każdy kupuje co mu pasuje, jednak wtrysk to wtrysk a gaźniki mam już w Trampku i jeden komplet mi wystarczy:)
Ostatnio zmieniony pt 15 lis, 2013 05:05 przez abugosh, łącznie zmieniany 1 raz.
RobertZet

Nieprzeczytany post autor: RobertZet »

abugosh pisze:a wracając do tematu SD01 czy 02..... nie dyskutuję bo każdy kupuje co mu pasuje, jednak wtrysk to wtrysk a gaźniki mam już w Trampku
Ja przed kupnem SD02 miałem SD01 na gaźniku i w sumie złego słowa nie mogę powiedzieć. Jedynie przez trzy sezony co musiałem zrobić to wymienić profilaktycznie nadpalone styki pompy paliwa. O kłopotach z zapalaniem czyli HISS + czujnik położenia wału nie miałem pojęcia dopóki nie kupiłem SD02 :-) Przy maksymalnym obciążeniu spalanie było trochę wysokie ale ten typ tak ma. Teraz kupiłem SD02, które ma wtrysk i bardziej mi się podoba więc za kilka sezonów porównam który, model jest lepszy i mniej awaryjny.
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

ahoj
pozdrawiam, Wojtek
abugosh
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź, 2013 19:40

Nieprzeczytany post autor: abugosh »

ahojojojoj:)

[ Dodano: Śro 18 Gru, 2013 18:28 ]
i viadro zakupione, nie najświeższe ale z wtryskiem, delikatnie szlifnięte ale ze zdrowym serduchem:).
teraz poszukuje gmoli bo w "standardzie" nie było
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”