wysoka baba wita

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Awatar użytkownika
wysokababa
Posty: 13
Rejestracja: pt 09 sie, 2013 18:32

wysoka baba wita

Nieprzeczytany post autor: wysokababa »

Cześć,
jestem świeżakiem motocyklowym (prawko w listopadzie 2012), póki co jeżdżę na pożyczonej Hondzie NTV, którą zresztą lada dzień mam oddać.
Mam możliwość kupienia po bardzo dobrej cenie Hondy Varadero 1000 z 2003 roku. I właśnie się przyglądam temu motocyklowi. Dzisiaj byłam się przymierzyć (jest ok, jestem naprawdę wysoka). Teraz siedzę w internecie i trafiłam na Wasze forum.
Mam nadzieję, że motocykl kupię i mam nadzieję, że będę tu stałym gościem.
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Kupuj i zapraszamy w Bieszczady
Ja co prawda Hobbiciego wzrostu ale mówią że i z Krasnalem potańcowąć można :lol:
arturo-bb
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

Ahoj !
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Szerokości na trasach :!:
marcen01
Posty: 13
Rejestracja: sob 25 maja, 2013 14:54

Nieprzeczytany post autor: marcen01 »

Witaj, nabyłem viadereczko w tym sezonie i morda mnie się uśmiechać nie przestaje. Bier śmiało i do zobaczyska :)
Lewa...
Awatar użytkownika
wysokababa
Posty: 13
Rejestracja: pt 09 sie, 2013 18:32

Nieprzeczytany post autor: wysokababa »

to znowu ja.
Już mam swoje Viadro.
5 dni po przyjeździe do Polski (kolegą przyjechał), miałam kolizję, bo jakiś nieszczególnie inteligentny pan mnie nie zauważył, jak wyjeżdżał z podwórka na ulicę i mi drogę zajechał. Na szczęście nic się nie wydarzyło poważnego, jechałam bardzo wolno, tylko moto położyłam. Walczę teraz z ubezpieczalnią i spędziłam 3 tygodnie w kołnierzu na przełomie kwietnia i maja.

Trochę mi było ciężko ponownie wsiąść, ale staram się, zmuszam wręcz i choć jeżdżę wolno i prawie że zgodnie z przepisami, to wierzę, że z czasem będzie lepiej.

A zatem, dzień dobry!

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 16:24 ]
Dodam jeszcze, skoro już się rozgadałam, że jeśli jest w Warszawie ktoś miły, kto chciałby kiedyś ze mną pojeździć, co by mi pomóc się nie bać, to ja bardzo chętnie :)

Mam rosnące przekonanie, że ten motocykl jest na mnie za duży i manewrowanie nim po mieście jest dla mnie za trudne.
Ale może się mylę?
Awatar użytkownika
dr.esler
Posty: 175
Rejestracja: pn 03 mar, 2014 10:59

Nieprzeczytany post autor: dr.esler »

Witam
Mi odradzano zakupu Wiaderka, bo sugerowałem, że będę nim latał do pracy (centrum miasta) ale zaślepiony chęcią macia (znaczy posiadania) nie posłuchałem i dobrze :) bo całkiem dobrze sobie radzi w ruchu miejskim, choć oczywiście przeciskanie się między puszkami do łatwych nie należy :D
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

wysokababa pisze:to znowu ja.
Już mam swoje Viadro.
5 dni po przyjeździe do Polski (kolegą przyjechał), miałam kolizję, bo jakiś nieszczególnie inteligentny pan mnie nie zauważył, jak wyjeżdżał z podwórka na ulicę i mi drogę zajechał. Na szczęście nic się nie wydarzyło poważnego, jechałam bardzo wolno, tylko moto położyłam. Walczę teraz z ubezpieczalnią i spędziłam 3 tygodnie w kołnierzu na przełomie kwietnia i maja.

Trochę mi było ciężko ponownie wsiąść, ale staram się, zmuszam wręcz i choć jeżdżę wolno i prawie że zgodnie z przepisami, to wierzę, że z czasem będzie lepiej.

A zatem, dzień dobry!

[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 16:24 ]
Dodam jeszcze, skoro już się rozgadałam, że jeśli jest w Warszawie ktoś miły, kto chciałby kiedyś ze mną pojeździć, co by mi pomóc się nie bać, to ja bardzo chętnie :)

Mam rosnące przekonanie, że ten motocykl jest na mnie za duży i manewrowanie nim po mieście jest dla mnie za trudne.
Ale może się mylę?
Przyjedź do mnie na plac to zobaczę gdzie tkwi problem w obawach jazdy motocyklem.
Konsultacja gratis.
Telefon poszedł na priva.
Z ciekawości gdzie robiłaś w W-wie kurs?
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Viadro to ciężki kloc, a do tego ma wysoko umieszczony środek ciężkości. Jak jedzie to jest OK, ale wszelkie manewry przy niskich prędkościach do łatwych nie należą. Wymieniłbym na coś lżejszego. Po co się męczyć i niepotrzebnie stresować :roll:
Awatar użytkownika
wysokababa
Posty: 13
Rejestracja: pt 09 sie, 2013 18:32

Nieprzeczytany post autor: wysokababa »

Galar pisze: Z ciekawości gdzie robiłaś w W-wie kurs?
Pro-Motor.
Jak sądze jedno z niewielu sensownych miejsc :)
Awatar użytkownika
Artur i Ewa
Posty: 413
Rejestracja: pn 12 mar, 2007 21:07

Nieprzeczytany post autor: Artur i Ewa »

Fajne chłopaki tam uczą.
Ostatnio sam miałem okazję doszkalać się po ich okiem
arturo-bb
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

hej:) varadero to naprawdę duży i ciężki motocykl, natomiast nie jest tak, że wszyscy super jeżdżą i nic się nigdy nie dzieje. Chyba każdy z nas chociaż raz położył, przewrócił lub zaczepił o coś. Tym się nie przejmuj, faktem natomiast jest, że jest to moto na trasy a nie do miasta, jeździć się da, ale frajdy w przeciskaniu się przez korki nie ma. Możesz sobie np zmienić siedzenie, będziesz miała środek ciężkości niżej co za tym idzie łatwiej trzymać moto "między nogami" :-D ja mam 190cm i czasem mnie zachwieje, także nie ma tak, że wszyscy są świetni i nic się nie dzieje :) wyjeżdżaj jak najdalej od w-wy i hulaj dusza, piekła nie ma :-P
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

Szkoła dobra. Szkoda, że jedna z niewielu.
Sam tam kiedyś działałam.
W niedzielę rozpoczynamy pierwsze szlifowanie formy. :lol:
Ostatnio zmieniony sob 21 cze, 2014 14:21 przez Galar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Siemano, witam na forum. Co do Varadero to nie rezygnuj od razu, trochę więcej wytrwałości i na pewno po pewnym czasie będziesz czerpać dużo przyjemności z jazdy. Jeżeli chodzi o siedzenie to Skawiator ma rację, spróbuj zmienić siedzenie na akcesoryjne które jest obniżone. Obniż amorek no i pamiętaj aby nie tankować Viadra do pełna. To na pewno powinno pomóc. ;-)
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

marekm pisze:Viadro to ciężki kloc, a do tego ma wysoko umieszczony środek ciężkości. Jak jedzie to jest OK, ale wszelkie manewry przy niskich prędkościach do łatwych nie należą. Wymieniłbym na coś lżejszego. Po co się męczyć i niepotrzebnie stresować :roll:
Pierwsze koty za płoty.
Okazało się, że motocykl potrafi dość ciasno skręcać i zawracać.
Będą z Wysokiej Baby ludzie. :-P
Dalsze ćwiczenia wkrótce.
Ostatnio zmieniony ndz 22 cze, 2014 20:42 przez Galar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel Krasowski
Klubowicz VCP
Posty: 414
Rejestracja: pn 26 sie, 2013 11:17

Nieprzeczytany post autor: Pawel Krasowski »

Galar pisze:

Pierwsze koty za płoty.

Okazało się, że motocykl potrafi dość ciasno skręcać i zawracać.

Będą z Wysokiej Baby ludzie.

Dalsze ćwiczenia w krótce.
Hej. A można dołączyć do szkolenia?
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

Czemu nie.
Co prawda robę to zawodowo ale mogę wskazać grzecznościowo gdzie jest światełko w tunelu.
Awatar użytkownika
wysokababa
Posty: 13
Rejestracja: pt 09 sie, 2013 18:32

Nieprzeczytany post autor: wysokababa »

Ach, kochani, Galar mi dzisiaj przypomniał to wszystko, co zdążyłam zapomnieć, od kiedy zrobiłam kurs i z wielką cierpliwością wołał: "GŁOWA!", gdy robiłam ósemki i "ŁOKCIE!", gdy miałam zatrzymywać się tak, żeby stóp nie postawić na ziemi.
Jestem zachwycona i rzeczywiście, mój Lord Vader potrafi zawracać! :)
Raz jeszcze wielkie dzięki!

A na ludzia postaram się wyjść. Nie zawiodę :)
Ostatnio zmieniony ndz 22 cze, 2014 23:30 przez wysokababa, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

No, Wielka Babo :mrgreen:, ale zrobiłaś reklamę Galarowi. Zastanawiam się, czy się nie ustawić w kolejce po te wskazówki. Wprawdzie ominęła mnie odpukać gleba parkingowa, jak dotąd, ale czasem moja pozycja wisi na włosku, więc może? :-? :roll:
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 833
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Jacek pisze:moja pozycja wisi na włosku
:shock: :shock: :shock:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”