Witam

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Witam

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

Witam, mam na imię Tomek, jestem szczęśliwym posiadaczem Varadero 125 od paru dni. Czekam aż pan "Bronek" podpisze co trzeba i zacznę śmigać legalnie po naszych dziurawych drogach. Wcześniej jeździłem na większym motocyklu ze stajni Hondy, była to VFR-a 750. Niestety często łapałem mandaty do których dochodziły koszty związane z brakiem kategorii A. Względy finansowe sprawiły iż sprzedałem motocykl. Parę lat płakania i szlochania za jednośladem, aż do teraz :)

Proszę nie pytać, dlaczego nie zrobiłem kat. A do tej pory. Sprawa jest osobista !!!

Zalogowałem się na forum bo jak większość mam dużo pytań odnośnie modelu jaki posiadam. Zaznaczę że nie będę pytał o większe cylindry. Jak legal to legal. Staram się być grzeczny i kulturalny, przynajmniej na forum bo w realu jestem porywczy i ciężko ze mną wytrzymać. Mam nadzieję że zgadam się z wami i spędzę tu dużo przyjemnego czasu.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1797
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj. Samokrytyka jak za starych dobrych czasów - na 6 :-D
Maluch też może dać dużo przyjemności jak zaakceptuje się jego charakterystykę :lol:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Darth80
Posty: 130
Rejestracja: sob 28 cze, 2014 18:47

Nieprzeczytany post autor: Darth80 »

witam!
varadero 125 przezywa swoja druga mlodosc :) motocykl tak popularny teraz ze masowo wykupywany :P sam swojego szukalem prawie 3tyg
Varadero XL 125 01r
http://varadero125.com.pl
Awatar użytkownika
paproh
Posty: 75
Rejestracja: sob 28 wrz, 2013 10:29

Nieprzeczytany post autor: paproh »

Witaj :-)
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Witam z Bydzi ;-)
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 69
Rejestracja: wt 20 maja, 2014 09:46

Nieprzeczytany post autor: Maciej »

Witam. Szerokości.
:-)
Max
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

Dziękuję wszystkim za przywitanie. Postaram się zrobić jakieś zdjęcia i wstawić, ale to po urlopie, pewnie w okolicach 18-stego sierpnia.

Pozdrawiam.
Daniel63
Posty: 12
Rejestracja: czw 26 gru, 2013 21:45

Nieprzeczytany post autor: Daniel63 »

Witam najlepszego małe wiaderko jest świetne
tyranek
Posty: 24
Rejestracja: pt 11 lip, 2014 20:01

Nieprzeczytany post autor: tyranek »

No to obiecana fotka, mój pupil zawiózł mnie na Kubalonkę i z powrotem. Mało tego wozi mnie gdzie tylko chcę :-)

http://zapodaj.net/f826c64ccc502.jpg.html

edit: coś mi nie wychodzi fotka
Ostatnio zmieniony pt 29 sie, 2014 22:00 przez tyranek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1797
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

tyranek pisze:No to obiecana fotka, mój pupil zawiózł mnie na Kubalonkę i z powrotem. Mało tego wozi mnie gdzie tylko chcę :-)
No to pięknie, pomyślności... :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Witaj :!: I jak przyjemność z jazdy :?:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”