Plastikowe osłonki ramy SD01

Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Plastikowe osłonki ramy SD01

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

Witam.
Czy ktoś ma do sprzedania/wie gdzie kupić/ lub sam dorabiał takie plastikowe osłonki z lewej i prawej strony ramy tuż przy rurze sterowej (mleczne PCV). Mocowane jest to ustrojstwo na wkręt w kołku plastikowym i zahaczone o wystający z ramy bolec (nit).
Szczerze mówiąc nie wiem do czego to służy, ale skoro było, to chciałbym nie dekompletować maszyny.
Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdro
Paweł
Damian_Pszczolk
Posty: 14
Rejestracja: sob 27 wrz, 2014 17:31

Re: Plastikowe osłonki ramy SD01

Nieprzeczytany post autor: Damian_Pszczolk »

pawelrider pisze:Witam.
na wkręt w kołku plastikowym i zahaczone o wystający z ramy bolec (nit)
Brzmi troszkę nieprawdopodobnie czy to naprawdę było w komplecie? Na plastikowe kołki montuje się ramy obrazów do ściany. Czy części motocyklowe to nie wiem.
Intensywnie myślimy na drodze, a na moto jeszcze bardziej :-))
Awatar użytkownika
plock1964
Posty: 157
Rejestracja: ndz 25 paź, 2009 12:58

Re: Plastikowe osłonki ramy SD01

Nieprzeczytany post autor: plock1964 »

Damian_Pszczółk pisze:
pawelrider pisze:Witam.
na wkręt w kołku plastikowym i zahaczone o wystający z ramy bolec (nit)
Brzmi troszkę nieprawdopodobnie czy to naprawdę było w komplecie? Na plastikowe kołki montuje się ramy obrazów do ściany. Czy części motocyklowe to nie wiem.
Bardzo wiele części motocyklowych i samochodowych montuje się na kołki plastikowe.
Pozdrowienia i szerokości.
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

Koledzy.

Wiele elementów montuje się na kołki plastikowe, np. czacha nad licznikami w SD01 jest na kołki plastikowe, poszycie plastikowe pod zbiornikiem przy chłodnicach od wewnątrz też jest montowane na kołki plastikowe - połowę już pogubiłem ..
Nie w tym rzecz jak to jest mocowane. Chodzi mi o to czy ktoś kojarzy osłonki z lewej i prawej strony ramy z mlecznego plastiku. Widać je jak wsadzisz łeb za zbironik nad górną półkę od lagów. Czy można to gdzieś dokupić albo czy ktoś to dorabiał?
A wogóle po jaką cholerę to jest? Znając jednak skośnookich nie montowali tego bez powodu.
Pozdro
Paweł
Galar
Posty: 226
Rejestracja: czw 28 lut, 2013 00:10

Nieprzeczytany post autor: Galar »

Ja to mam u siebie ale już lekko spękane.
Wydaje mi się, że osłona służy do ochrony dolnej części czachy od syfu,
który może dostać się z pod przedniego koła.
Awatar użytkownika
pawelrider
Posty: 37
Rejestracja: wt 27 maja, 2014 13:28

Nieprzeczytany post autor: pawelrider »

Galar pisze:Ja to mam u siebie ale już lekko spękane.
No mi właśnie tak spękało, że zaczeło brzęczeć podczas jazdy i musiałem to odkręcić.
Awatar użytkownika
plock1964
Posty: 157
Rejestracja: ndz 25 paź, 2009 12:58

Nieprzeczytany post autor: plock1964 »

pawelrider pisze:
Galar pisze:Ja to mam u siebie ale już lekko spękane.
No mi właśnie tak spękało, że zaczeło brzęczeć podczas jazdy i musiałem to odkręcić.
No i jak już masz odkręcone, to idź do hurtowni z plastikiem albo do agencji reklamowej, gdzie robią bilbordy i tam Ci powiedzą , co to jest, a jak będziesz dobrze gadał, to dostaniesz takie kawałki, bo one małe są w sumie.
Ja tak zrobiłem i mam.
Pozdrowienia i szerokości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”