Proszę o ocenę motoru

kolluch
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 lip, 2015 04:52

Proszę o ocenę motoru

Nieprzeczytany post autor: kolluch »

Witam ,
jak pisałem wcześniej proszę Was o ocenę wizualną Hondy . Może znacie moto .
Generalnie jestem z gościem ustawiony na sobotę w sprawie kupna ale nie wiem na co zwrócić uwagę .
Salon hondy Pomirski w ten dzień nie pracuje i nie mogę sprawdzić technicznie Wiaderka.
Proszę o wszystkie sugestie .
Z góry bardzo dziękuję .
http://olx.pl/oferta/honda-varadero-xl- ... 04bc43246b
skawiator
Posty: 166
Rejestracja: śr 15 sty, 2014 16:51

Nieprzeczytany post autor: skawiator »

Witaj kolego,

Patrząc po wpisach w książce (jeśli są prawdziwe) to motocykl więcej stał niż jeździł, ;) wizualnie zapewne jak nowy, bo 30tys na viadro to tyle co nic na dobra sprawa. Sprawdź, z którego roku są opony, jak wyglądają zębatki i łańcuch itd. Wyposażenie jest, zostaje dokupić stelaże i kufry boczne. Wsiądź, przejedź się i będziesz wiedział, czy jest ok. I weź kogoś ze sobą z "zimną głową" :)
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

szkoda ze nie ma centralnego podnóżka,
z drugiej strony, nie pamiętam czy te modele tak miały ??

MarekM ma tam (Pomirski) chyba :?: dobre chody, może podpytaj weterana
pozdrawiam, Wojtek
bakszysz
Posty: 2
Rejestracja: czw 25 cze, 2015 20:09

Nieprzeczytany post autor: bakszysz »

no cześć, byłem zainteresowany tym sprzętem,ale nie udało mi się tam dotrzeć z Krakowa, rozmawiałem ze sprzedającym ,wydawał się być dość rozgarniętym człowiekiem a nie handlarzyną, ale wiadomo jak jest ,trzeba pojechać i obejrzeć, cena wydaje się nie być bardzo atrakcyjna co raczej dobrze świadczy o egzemplarzu.....aaa i nie był z tego co pamiętam do końca serwisowany tzn ostatni wpis z 2013 roku,ale zapytaj jeszcze.
Ostatnio zmieniony wt 04 sie, 2015 22:17 przez bakszysz, łącznie zmieniany 1 raz.
Duże Varadero 2008:)
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Umów się ze sprzedającym u Pomirskich. Będziesz wiedział "wszystko".

Moto prezentuje się fajnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”