Zloty klubowe w przyszłym roku

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Jednak w statystykach widać ,że ludzie wchodzą na forum....
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

kocur_q pisze:
DarekN pisze:Sonda jakaś jest ale mimo wizyt na forum nikt nie glosuje
nikt już nie wierzy w demokrację ;-)
... po tym jak się Prezes wypowiedział w temacie ::zorro::
Żeby nie było - kocham również Mazury, Podlasie, Bieszczady, Beskidy, Świętokrzyskie, Gnieździeńskie, Drawskie, Pomorze - a inne rejony darzę nieco mniejszym uczuciem. :)
Ogólnie to całą "Polskie" od młerza do Tatyr

A co do demokracji - jak mawiał Kargul - "Co to za demokracja jak każdy może robić co chce ..."
Ostatnio zmieniony śr 24 paź, 2018 18:30 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Może przyjmijmy datę ostateczną na ewentualne zgłoszenie się innego niz MarekP organizatora rozpoczęcia np. 11 listopad.
Jeżeli do tego czasu nikt nie zdecyduje się stawiamy na MarkaP :-D
Będzie to też pierwsza taka sytuacja oraz ciekawy eksperyment: jeden po drugim zlot w tej samej lokalizacji i rejonie. Frekwencja wtedy jest dla nas wielką niewiadomą.
Chyba że miejscówką przesunąć bardziej na zachód - dla Marka większe wyzwanie :shock: :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

AMW w Młotach to miejscówka awaryjna, chociaż mnie bardzo odpowiada. Jest to lokalizacja optymalna z punktu widzenia organizacji zlotów od względem położenia, standardu, wyżywienia i kosztów. Stanowi doskonałą bazę wypadową na całą Ziemię Kłodzką, nie tylko Góry Bystrzyckie, ale i Stołowe, w Kotlinę, Złote czy Masyw Śnieżnika.

Taaaaaaa… He, he - ale jeszcze nie powiedziałem, że na 100% będą to Młoty ::(-::

Problem jest głównie taki, że kończy się czas, w którym w góry można pojechać na motocyklu, aby np. wykonać przejazd próbny. Od 1-go listopada do 31-go marca zwiedzanie różnych miejsc jest ograniczone czasowo - np. do godzin 10-15. Okres od roztopów śniegu do terminu zlotu może okazać się za krótki, aby precyzyjnie zaplanować trasę objazdówki. Oczywiście znam teren i mogę pójść na żywioł informując tylko miejsca do zwiedzania, że będziemy o tej i o tej godzinie, a w zlotową sobotę improwizować trasę. Mam też zwyczaj, zanim wytypuję jakiś ośrodek, spędzić w nim niejeden motocyklowy weekend - w zimie może być to trudne.

Jeśli chodzi o powtórzenie rejonu - to nam nie grozi. Każde pasmo Sudetów jest tak różne od pozostałych, że zlot poza krętymi trasami nie będzie przypominał poprzedniego. A materiału mam na lata, choćbym co roku organizował rozpoczęcie, środek i zakończenie :lol:

Nie czekam na 11-go - na Marsz Niepodległości trzeba jechać. Zaczynam (a właściwie już zacząłem) działać teraz. Pewnie nie każdemu odpowiada jechać w podobny rejon Polski, ale chyba o pomysł i chętnych nie będzie łatwo. Myślałem, że w ankiecie ktoś zaproponuje jeszcze jakąś dodatkową opcję do wyboru...
MP
Awatar użytkownika
Kubacar
Klubowicz VCP
Posty: 255
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 12:38

Nieprzeczytany post autor: Kubacar »

:oops: Dopiero dziś zobaczyłem że i tu się WYBORY narobiły.. ,ale już głosowałem ::J::
A z Gór,no cóż najbardziej nużąca jest zakorkowana dojazdówka- widoki i zakręty jednak rekompensują wszystko!! ::U::
A poza tym jak się ma takiego prowadzącego dojazdówkę jak Rafał...?! :lol: :-P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”