Pozdrowienia z Żywca

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Baza
Posty: 200
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 06:24

Pozdrowienia z Żywca

Nieprzeczytany post autor: Baza »

Witam.Jak w temacie pochodzę z Żywca.Przeglądam forum od wczoraj i postanowiłem się przywitać.Póki co widzę że nie zbyt dużo tu informacji ale mam nadzieję że czegoś się zdołam nauczyć. W przyszłym miesiącu(miejmy nadzieję) będę już szukał dla siebie swojego viaderka. Przejechałem się u kumpla i od razu się zakochałem.Bałem się troszkę (bo nie należę do chojraków którzy twierdzą że na wszystkim pojadą) masy i mocy ale okazało się że jednak gabarytowo daję radę i potrafię bezpiecznie ujeżdżać viaderro ;-) Jeździłem transalpami,africa(swoją drogą ten motor naprawdę zajmuje w moim sercu specjalne miejsce) ale viadro to jest to czego szukałem ciężki turystyk z wygodną kanapą,zawieszeniem i nie narzekający na niedobór mocy.Mam nadzieję że jak najszybciej pochwalę się tu swoim nabytkiem.Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze :mrgreen:
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

Pozdrawiam,
wracając do informacji....zacznij zwyczajnie pytać a będziesz zaskoczony .
Ja tez miałem takie pierwsze wrazenie....ale na kazde swoje pytanie dostałem konkretna odpowiedź.
W sumie Viadro się nie psuje wiec o czym tu pisać :-D
A co do AT....ja tez co niedziela daje na tacę by wznowiono produkcje takiego motocykla.
Ostatnio zmieniony śr 30 lip, 2008 15:27 przez Adaśko, łącznie zmieniany 1 raz.
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
Baza
Posty: 200
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 06:24

Nieprzeczytany post autor: Baza »

Nowy trampek też jest niczego sobie co prawda stylistyka nie wszystkim przypadnie do gustu ale maszyna super. To cieszy że nie ma spamu zbyt dużo skoro twierdzisz że na każde pytanie otrzymam odpowiedź to się cieszę bardzo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”