po śniadaniu w ZłotymStoku-Czarnogóra/Albania na 2 tygodnie

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Roblew1985
Posty: 18
Rejestracja: pn 23 sty, 2017 18:59

po śniadaniu w ZłotymStoku-Czarnogóra/Albania na 2 tygodnie

Nieprzeczytany post autor: Roblew1985 »

Drodzy Mili,

w imieniu swoim oraz Kolegi Svennsona zapraszamy chętnych na 2 tygodniową bałkańską objeżdżajkę.

http://www.mopedmap.net/pl/route/354692 ... kany-2018/

Wyruszamy po śniadaniu ze Złotego Potoku, miejsca gdzie jak wiadomo - odbędzie się 1. Rozpoczęcie Sezonu Hondy Varadero - 26-27-28 kwietnia 2019.

Po 2-tygodniowej bałkańskiej tułaczce 10 maja odwiedzimy 2. Rozpoczęcie Sezonu Hondy Varadero sąsiedniego forum HVP

Chyba tyle... nie ma co więcej pisać... trzeba jeździć
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony pt 15 lut, 2019 06:18 przez Roblew1985, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Wg mnie w tym terminie raczej nie macie szans na przejechanie Durmitoru. Prawie na pewno będzie zasypany, chyba że zima była bezsnieżna. Ja nie przejechałem miesiąc później, tj. na przełomie maja i czerwca.
Tak w ogóle to fajna wycieczka.
Szerokości
Pozdrawiam

Paweł

"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B, natomiast wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie". - A.Einstein
Roblew1985
Posty: 18
Rejestracja: pn 23 sty, 2017 18:59

Nieprzeczytany post autor: Roblew1985 »

Jesteśmy świadkami jak klimat wręcz niesamowicie się zmienia. Może tamte okolice z korzyścią dla nas motocyklistów ..
Mimo to dzięki za budującą odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Re: po śniadaniu w ZłotymStoku-Czarnogóra/Albania na 2 tygod

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Roblew1985 pisze:Drodzy Mili,

w imieniu swoim oraz Kolegi Svennsona zapraszamy chętnych na 2 tygodniową bałkańską objeżdżajkę.

http://www.mopedmap.net/pl/route/354692 ... kany-2018/

Wyruszamy po śniadaniu ze Złotego Stoku, miejsca gdzie jak wiadomo - odbędzie się 1. Rozpoczęcie Sezonu Hondy Varadero - 26-27-28 kwietnia 2019.

Po 2-tygodniowej bałkańskiej tułaczce 10 maja odwiedzimy 2. Rozpoczęcie Sezonu Hondy Varadero sąsiedniego forum HVP

Chyba tyle... nie ma co więcej pisać... trzeba jeździć
Zapraszamy!
Robercie - po śniadaniu ze Złotego POTOKU :-D Złoty Potok - Pogórze Izerskie, Złoty Stok - Góry Złote. Piszę, bo aż się przeraziłem, żebyście gdzie indziej nie zajechali na zlot :shock: ;-)
MP
Roblew1985
Posty: 18
Rejestracja: pn 23 sty, 2017 18:59

Nieprzeczytany post autor: Roblew1985 »

Marku, masz rację. Człowiek w czwartek wieczorem myśli już tylko by dojechać na zlot. Nawet jeśli ten dojazd miałby trwać tydzień.
Nałóż proszę poprawki. Dziękuję
Miłego dnia życzę!
chuck
Posty: 6
Rejestracja: pt 26 maja, 2017 12:44

Nieprzeczytany post autor: chuck »

Wg mnie w tym terminie raczej nie macie szans na przejechanie Durmitoru. Prawie na pewno będzie zasypany, chyba że zima była bezsnieżna. Ja nie przejechałem miesiąc później, tj. na przełomie maja i czerwca.
Tak w ogóle to fajna wycieczka.
Szerokości
Jest szansa przejechać ale może inną drogą niż wszyscy :) W zeszłym roku faktycznie główna (standardowa) droga była zasypana jeszcze ale pojechałem bokami pokazanymi przez tubylca i też było super :-) Robert pewnie termin pamięta :-) Jak znajdę spisane przez tubylca punkty to wrzucę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”