Zapisy

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Niestety ale przyjadę sam, Marku wykreśl Izę z listy uczestników.
Środki przekazałem.
Pozdrawiam

Paweł

"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B, natomiast wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie". - A.Einstein
Awatar użytkownika
Michal
Klubowicz VCP
Posty: 95
Rejestracja: sob 05 maja, 2012 17:50

Nieprzeczytany post autor: Michal »

Niestety proszę o wykreślenie ze zlotu całej naszej czwórki

Agata i Michał Gorzów Wlkp
a)Kasia i Tomek
Michał
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Niestety my też nie dojedziemy. Proszę o skreślenie z listy
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Kubacar
Klubowicz VCP
Posty: 255
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 12:38

Nieprzeczytany post autor: Kubacar »

A ja na przekór panującym trendom skłaniającym do rezygnowania ze zlotu - właśnie wysłałem Marku do Ciebie przelew..
Do zobaczenia zatem- raczej w czwartek wieczorkiem. ;-)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Zawodowo :-D A ja już zadbałem, abyś bawił się dobrze - i coś mi mówi, że tak będzie ;-) W związku z mniejszą liczbą osób myślę nawet o pewnej korzystnej zmianie aranżacji. Od poniedziałku będę przydzielał pokoje, bo rozkład z ośrodka już mi przysłali, tak że każdy będzie mógł dobrać miejscówkę do potrzeb, a korekty wykonamy przed zlotem.

Ja mam zamiar pojechać jeszcze na miejsce na "łikend" 12-13-14 kwietnia celem wykonania ostatecznych przejazdów przez wszystkie PKP, PKC, OD a zwłaszcza OS ;-) , a potem zjeżdżam na miejsce najpóźniej w środę po Świętach Wielkanocnych, jeżdżę do piątku bezpośrednio przed Waszym przyjazdem, a od popołudnia witam przybywających.

A zatem w przedzlotowy czwarteczek będę nadstawiał znad jeziora uszu celem wykrycia gangu pewnego KTM-a :-D
Ostatnio zmieniony sob 30 mar, 2019 22:31 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Coś czuję, że powodem odwołań z listy jest przyjazd Grzechutka z obstawą po kilkuletniej absencji!
Nie ma co się bać ::zorro::
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

A "mi się wydaji", że to chyba nie to ;-)

W każdym razie lista zamknięta, hajs zasadniczo się zgadza :-D Od teraz w sprawie ewentualnych dalszych ustaleń zapraszam na prywatne wiadomości, albo pod numery telefonów 606 28 16 17 i 727 02 68 89 (służbówka).
Ostatnio zmieniony pn 01 kwie, 2019 17:06 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Zablokowany

Wróć do „2019 - Rozpoczęcie Sezonu VCP: Złoty Potok”