"Motórzysta" z Sandomierza wita Wszystkich :)

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
Awatar użytkownika
jk19r
Posty: 3
Rejestracja: ndz 18 mar, 2018 09:42

"Motórzysta" z Sandomierza wita Wszystkich :)

Nieprzeczytany post autor: jk19r »

Siema Wszystkim,

dziękuję za przyjęcie do grupy. Moje doświadczenie w "motórzeniu" jest mizerne - 2 lata na yamaha thundercat 600, ale wystarczająco długie, żeby zarazić się nim na dobre :)
Ostatnio stwierdziłem, że czas przesiąść się na coś większego. Wybór padł na Varadero xl 1000. Od tego momentu szukam wszelkich informacji na temat tego motocykla, a na portalach ogłoszeniowych tego jedynego egzemplarza :) Będę wdzięczny za wszelkie informację, gdyby ktoś z Waszych znajomych chciał sprzedać swoje Varadero.

Pozdrawiam i do zobaczenia !

jk19r ( jakub)
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Witaj i powodzenia w poszukiwaniach... teraz to już prawie Wiosna i będzie trochę trudno znaleźć to jedne jedyne Viadro ::~::
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Witaj. Wybór dobry. Powodzenia w łowach ... :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Zbigniew Jamka
Posty: 121
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:29

Nieprzeczytany post autor: Zbigniew Jamka »

Witaj w VCP,

Rozmawiałem dziś z kolegą Jackson'em z naszego klubu. Właśnie zamierza wystawić swoje XL 1000 na sprzedaż. może Cię to zainteresuje. Znajdziesz Jackson'a na liście klubowiczów.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jk19r
Posty: 3
Rejestracja: ndz 18 mar, 2018 09:42

Nieprzeczytany post autor: jk19r »

Dziękuję za słowa wsparcia. Oczywiście zgadzam się, że już bardzo późno na taki zakup, ale póki co, nie tracę nadziei :) Ogromne dzięki za info dot. sprzedaży Varadero.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rayder
Klubowicz VCP
Posty: 165
Rejestracja: czw 09 lut, 2017 13:59

Nieprzeczytany post autor: Rayder »

Lwg ze Szczecina wybór trafny
obserwuj fora pewnie coś trafisz :mrgreen:
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
Daras
Klubowicz VCP
Posty: 363
Rejestracja: wt 10 gru, 2013 14:24

Nieprzeczytany post autor: Daras »

Bydzia wita 8-)
Honda Varadero XL 1000 / 2003
Bezużyteczną rzeczą jest uczyć się, lecz nie myśleć, a niebezpieczną myśleć, a nie uczyć się niczego.
Pozdrawiamy, Elcia i Daras
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Witam sąsiada ::kufelki2::
Pozdrawiam

Paweł

"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B, natomiast wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie". - A.Einstein
Awatar użytkownika
jk19r
Posty: 3
Rejestracja: ndz 18 mar, 2018 09:42

Nieprzeczytany post autor: jk19r »

Witam :) szukałem, szukałem i w końcu w styczniu trafiłem Varadero 1000 xl z 2008r, sprowadzony z Anglii. Po zakupie zaprowadziłem na gruby przegląd ( dla zainteresowanych mogę podać namiar na solidnego mechaniora w Kielcach) Po przeglądzie zrobiłem około 2 tys km wokół komina i 7 czerwca poleciałem na Bałkany. Zrobiłem około 3,7 tys km w 10 dni i póki co wszystko śmiga. Jedynie scottoiler nie hula tak jak powinien, ale on tak miał od samego początku, ( przycisk SET raz działa a raz nie ). Wiekszego problemu z tym nie mam, ale przy kupnie moto, zapewniany byłem, że jest sprawny :P Z Varadero jestem baaardzo zadowolony, prowadzi się super, wygodna pozycja, przyśpieszenie bardzo przyzwoite, spalanie oszczędne . Nawet waga mi nie przeszkadza :) ( ja swoje też ważę :P ) Zakup doszedł do skutku głównie dzięki Waszym postom z tego forum, dlatego jestem Wam za nie wdzięczny ::kufelki2:: Pozdrawiam i do zobaczenia. LWG
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Witaj, cieszymy sie razem z Tobą z udanego zakupu i wyjazdu
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Północ wita i cieszy się razem z Tobą :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”