I po zlocie...

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1605
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

gratulacje za dobry preliminarz i kalkulacje.

{...}
Ostatnio zmieniony czw 09 maja, 2019 18:07 przez wojtekst, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

{..} ... jeszcze raz powiem fajnie, że udał się zlot :-)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez stoldar, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

{..} zapodajcie jakieś zdjęcia ze zlotu na przykład itp, itd
Ostatnio zmieniony czw 09 maja, 2019 18:06 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Zarezerwowałem sobie domek w zlotowym ośrodku na tydzień, w dniach 19-25 sierpnia. Mam zamiar ostro pojeździć po Sudetach Zachodnich - Góry i Pogórze Izerskie, Góry i Pogórze Kaczawskie, Karkonosze z Pogórzem, Rudawy Janowickie, Kotlina Jeleniogórska, Brama Lubawska... Zjeść parę obiadków w "Perle Zachodu", wypić lwóweckie piwko, odwiedzić kilka zameczków, przetrzeć kilka ścieżek, zajrzeć do jakiejś sztolenki i zdobyć jakąś górkę :-D Jakby ktoś chciał dołączyć, niechaj rezerwuje miejsce i przyjeżdża :-D
MP
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Postaram się zapamiętać :shock: :-D
W tym czasie będziemy zjeżdżać z Dorotą z eksploracji Gór Harzu i chcemy zahaczyć o Park Mużakowski oraz kawałek Dolnego Śląska - może dojedziemy :?: :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Piszę w notesie - a nuż .... :)
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Przykro ,że już i na forum zawitała cenzura .... :-/ :-/
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

DarekN pisze:Przykro ,że już i na forum zawitała cenzura .... :-/ :-/
Była to 'autocenzura' z drobną pomocą.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

i b. dobrze, jestem przeciwny cenzurze, ale w tym przypadku ok
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Ja nie robiłem autocenzury a posty moje zniknęły. Dla cenzury nie ma wyjątku. Albo jest albo brak. Jeśli wątek idzie w zła stronę to moderator upomina lub koryguje od początku....
Ale to tylko moje zdanie. Temat że swojej strony zamykam.
Do zobaczenia na zlocie :!:
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Ja potwierdzam, że była to wyłącznie AUTOcenzura, mam nadzieję, że w szale usuwania swoich wypowiedzi nie ciachnąłem przypadkiem jakiejś Twojej :shock:
Ostatnio zmieniony śr 15 maja, 2019 20:51 przez MarekP, łącznie zmieniany 1 raz.
MP
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Nie, to 'admin" ciachnął post - jaki bez poprzedniej wiadomości był wyrwany z kontekstu i stanowiłby nie lada zagadkę.
Ostatnio zmieniony pt 17 maja, 2019 07:01 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 1 raz.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

I tym samym temat został zamknięty na wieki ... :shock: :-D
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Amen ::zorro::
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

KocurQ pisze:(…)tak samo jak bez ogródek opierdo...łem Cię na tegorocznym rozpoczęciu sezonu za chaotyczne, źle zorganizowane i nieprzemyślane prowadzenie grupy na sobotniej objazdówce. Wtedy nie byłeś taki hardy i pewny swego gdy siedząc przed monitorem walisz bez opamiętania w klawiaturę. Uśmieszek z Twej facjaty i zadowolenie z samego siebie równie szybko wówczas znikło(…)
W poście "Trudny temat", który nie wiedzieć po czyim "głosowaniu" to znika, to się pokazuje, w ostatniej chwili przed zamknięciem do edycji pojawił się wpis, wymagający riposty z mojej strony, którego we wspomnianym temacie skomentować nie było mi dane. To odpowiem tutaj. Padły w nim słowa o "chaotycznym, źle zorganizowanym i nieprzemyślanym" prowadzeniu grupy na sobotniej objazdówce. Są to słowa nieprawdziwe, wypaczające obraz przebiegu tamtego dnia, który wcześniej szczegółowo opisałem, podałem sposób sygnalizacji zjazdu w "teren", udostępniłem też przebieg trasy odpowiednim osobom. Nie miałem możliwości prowadzić grupy przez cały czas, nie mam zamiaru też odpowiadać za brak reakcji na sygnalizację. Był to po raz pierwszy testowany element objazdówki, nie było źle, zadowoleni byli zwłaszcza ci, którzy jechali ze mną.

Po drugie - barwna opowieść o opierdoleniu mnie, zrzednięciu mojej miny i podkuleniu pod siebie ogona - jest wyssana z palca, a jej autor pomylił mój niesmak, ale i wyrozumiałość dla jego będących całkowicie nie na miejscu pokrzykiwań - z wynikiem oddziaływania swej osobowości. Wyjaśnię - ani nie uczestniczyłeś, Kocurze, w organizacji zlotu, chociaż bardzo się do tego pchałeś, podsuwając to sponsorów, to projekty koszulek (których grafika pokazywała nieco inne miejsce od tego, w którym byliśmy), więc nie wtrącaj się do jego przebiegu. Wybij sobie też z głowy rolę "starszego i mądrzejszego", posiadającego funkcję oceniającego, nadającego gwiazdki za realizację poszczególnych punktów programu. Trochę pokory.

Kończąc - autor cytowanych słów otrzymał prośbę skorygowania swej wypowiedzi, którą uważam za nieprawdziwą i manipulującą opinią czytelników na temat przebiegu organizowanego przeze mnie spotkania. Prośby tej nie spełnił, z mojej strony zatem na rewerencję w przyszłości również niech nie liczy.

"Trudny temat" proponuję odblokować do dyskusji, aby Bodziu nie musiał tworzyć listy dodatkowych użytkowników dopuszczonych do koalicji mogących go sobie poczytać i dołączyć do zaniepokojonych moją jakże karygodną postawą :lol:
Nawiasem mówiąc - trochę wam popsułem biznes, panowie, zlotami za mniejsze pieniądze z ciekawą ofertą, bardziej przestronnym zakwaterowaniem i dobrą wyżerką. A mam zamiar w niedługim czasie zaproponować formułę zdecydowanie bardziej powiązaną z nieodzownym w jeździe na motocyklu ruchem niż superstatyczne określenia typu "spot" czy "przystanek" ::^~::
MP
ODPOWIEDZ

Wróć do „2019 - Rozpoczęcie Sezonu VCP: Złoty Potok”