Wyjazd na 2007

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

30-35 E za 2 osobowy pokoik z aneksem kuchennym w zaciszu kurortu Paralia do dyspozycji grill i rodzinna atmosfera . Włąściciele Christos i Stella są bardzo sympatycznymi i otwartymi ludźmi .
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Fajnie fajnie,
ale to cena za dzień, tydzień ?, ze śniadaniem bez ?
:?:
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

cena za 1 nocleg pokoik jest 2 osobowy , dokładna cena jest do dogadania z włascicielem Hotelu śniadania , klimatyzacja itd trzeba sobie samemu dogadać , jeżeli byłby ktoś zainteresowany to moge podesłąc na maila fotki hotelu i ewentualny kontakt . Cena nie jest najniższa bo można znaleźć pokoje po 25 E w tej miejscowości ale będąc na rajdzie Akropolu nocowałem w innym hotelu i ... jade do Christosa :)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

a jakie ceny kampów w grecji ?? Ogólnie ceny sa coś typu chorwacja czy taniej/drożej ??
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

Nigdy nie spałem na Campingu w Grecji ale bedziemy spać w Delfach pod gołym niebem prawdopodobnie jedną noc na tym campingu http://www.chrissacamping.gr/ ale cen jeszcze nie sprawdzałem.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Ten camp w Delfach (na samej górze na zboczu - ale chyba Apollion) - GORĄCO polecam, najpięknieszy widok, basen, fajne żarełko na tarasie (również z widoczkiem) - zawsze tam nocuję jak przelatuję czy wizytuję Grecję. ! ! !
Echo - kiedyż znowu tam zajadę ...
[bc. Widok z namiotu o poranku ]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt 19 gru, 2006 11:18 przez bogdanbc, łącznie zmieniany 3 razy.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

O tak to wygląda zza basenu ...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

na Campingu byłem się tylko schłodzić w basenie a spałem w Delfach i widok z hotelowego okna był ..... bajkowy :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

Bodzio to ile płaciłeś za kampa ?? :)
Niunia

Powitanie!

Nieprzeczytany post autor: Niunia »

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem "Niunia" i jestem żoną motocyklisty. Razem jeździmy Hondą VFR 800. Nasza "czarna strzała" to najcudowniejszy motocykl na świecie, ale w przyszłości mamy nadzieję na zmianę na Varadero.
I ... /tak na marginesie dodam/ że mój mąż to najlepszy i najprzystojniejszy motocyklista na świecie!!!
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Re: Powitanie!

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Niunia pisze:Witam wszystkich serdecznie!
I ... /tak na marginesie dodam/ że mój mąż to najlepszy i najprzystojniejszy motocyklista na świecie!!!
Oj Niunia, chyba nie widziałaś Leo :-D
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Młody pisze:Bodzio to ile płaciłeś za kampa ?? :)
Dotyczy 20.05.2006
Sam camping - jako znajomek bo pan mnie już pamiętał - po 10 Euro
(namiot, motor, basen, kible, prysznice).

Kolacyjka wypasiona *) z piwkiem po 18 Euro na głowę.

Bogdan

*) wypasiona - oczywiście nie dla Antka :mrgreen: tylko dla naszej grupy
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

Bogdan - jechałeś do Grecji moze przez serbie i macedonie ?? Jeżeli tak to gdzie nocowałeś ??
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Gracko pisze:.. jechałeś do Grecji moze przez serbie i macedonie ?? Jeżeli tak to gdzie nocowałeś ??
Na Sycylię jechałem przez (SL), (H), (CR),(BH),(SCG),(AL),(GR).
Wszędzie udało się naz znaleść camping, lub miejsce przy campingu, w BH cos co było postojem - niby campingiem przy raftingu, SCG - tu musieliśmy z gór zwiac nad morze, bo w górach było nie teges, przez Albanie "przelecieliśmy" i około północy zlądowaliśmy na cywilizowanym campie w Grecji koło Ioannina. Macedionia - niestety - będzie w następnej kolejności.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

przejazd przez albanie jest taki straszny jak słyszałem czy to wytwór czyjejs wyobraźni ??


Droga z Ioaniny do Kalambaki lub do Igoumenitsy jest bombowa dla mnie :)

Jeżeli znasz jeszcze gdzieś w grecji takie górskie przejazdy z pieknymi widoczkami to daj cynk . Może jeździłeś po Pilios ??
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

panowie a słyszałem ze wejscie w atenach na akropol itd jest płatne i do tego koloseum itd, prawda to ?? Pytanie czy mozna tam podjechać motorem na samą góre i czy duzo tam ludzi ?? Bo kumpel był rambo afriką w tamtym roku to wjechał prawie na samą góre... mozna tak ?
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

na akropolu pod partenonem sie oświadczyłem :)

wejście jest płatne i z tego co pamiętam płaciliśmy 12 E za głowe , w cenie biletu na akropol jest jeszcze kilka zabytków w atenach ale osobno na każdy biletu się nie da kupić , podjechać się da dosć blisko ale nie wiem jak będzie tam z pozostawieniem motocykla , myśmy samochodzik zostawili na P strzeżonym troche dalej i szliśmy z buta . Gorąc był niemiłosierny, właziłem( początek sierpnia ) pod zraszacze traw i krzewów, zaraz pod Akropolem zejdźcie sobie na Plake jest to taka stara handlowa dzielnica aten. Generalnie Ateny nie zrobiły na mnie jakiegoś dużego wrażenia , ale przynajmniej raz w życiu warto tam się wybrać.


Nakrycie Głowy i duuuużo wody trzeba mieć przy sobie bo strasznie tam grzeje :)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

no chyba nie zwiną nic z motocykla na parkingu ?? w chorwacji nic by nie zginęło ale grecja to bardziej dziki kraj :)
Gracko

Nieprzeczytany post autor: Gracko »

w Atenach ja bym sie za strzeżonym parkingiem rozglądał , przynajmniej w dużych miastach i to bez znaczenia czy grecja , chorwacja czy też włochy. Byłem 2 razy w Grecji i nie spotkałem się z tym ani nie słyszałem zeby coś gdzieś kumuś ukradli ale nigdy nie wiadomo .
Awatar użytkownika
leo
Klubowicz VCP
Posty: 54
Rejestracja: sob 21 paź, 2006 13:11

Nieprzeczytany post autor: leo »

a 25-ego listopada pisali,że nuda,stare pierdoły i takie tam,potem pooszłooo.Bogdan to jest gość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”