Witam i pytam

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
misza

Witam i pytam

Nieprzeczytany post autor: misza »

Witam Wszystkich!

Jestem Michał z Wrocławia. Niedawno sprzedałem trampka i zamierzam kupić litrowe Viadro na wtrysku.

Prosiłbym Was o poradę: czy jako posiadacze Varadero, widzicie jakieś dziwne rzeczy (plastiki nie te, itp) - w tych sprzętach:
- rocznik 2005 - brak prawego lusterka zauważyłem
- 2004 - tutaj jeszcze klamka od hamulca walnięta, ale na innej aukcji to moto ma juz poprawione te elementy. Tylko cena zaporowa - ale mam nadzieję, że będzie do zbicia w razie czego.

Być może macie jakąś inną maszynę do polecenia w takich okolicach cenowych (ok. 17tys)? Kolor: czarna ewent. niebieska.

Na motoscout24.de i mobile.de coś tam jest ale na razie w Polsce szukam.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Wymagasz co by Viadro 04 za 17 tys./zł było zdrowe :-/ Chcesz kupić dobry motocykl to nie szukaj okazji tylko moto w stanie do jazdy , ale takiego za tą kwotę na pewno nie kupisz :!:
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

troche dziwne jest zrobienie 4000km w 3 lata.... ugięta klamka hamulca przedniego, i opona troszku za łysa jak na 4000
Baza
Posty: 200
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 06:24

Nieprzeczytany post autor: Baza »

Dokładnie ci handlarze to się sami gubią w zeznaniach i przesadzają z tym cofaniem licznika.4tyś to nawet za mało jak na 3lata jeżdżenia od czasu do czasu do sklepu i spowrotem. To jest poprostu śmieszne.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Ten przebieg jest autentyczny w 100%

Varadero kupiła 80 letnia staruszka, która ze względu na zwyrodnienie kręgosłupa i ostre z powikłaniami zapalenie wątroby jeździła tylko tym motocyklem w niedzielę na mszę do kościoła!
To jest wersja ostateczna i będę się jej trzymał!

Właściciel motokomisu,
Jan Ściemnialski
:oops:
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

grzechutek pisze:Ten przebieg jest autentyczny w 100%

Varadero kupiła 80 letnia staruszka, która ze względu na zwyrodnienie kręgosłupa i ostre z powikłaniami zapalenie wątroby jeździła tylko tym motocyklem w niedzielę na mszę do kościoła!
To jest wersja ostateczna i będę się jej trzymał!

Właściciel motokomisu,
Jan Ściemnialski
:oops:
Prawdę mówi znam tę Panią :mrgreen:
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

Ja tylko powiem ze 4000km to zrobilem w ciagu tygodnia . (w calym roku 2008 to 34.000)
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Viadro to moje pierwsze moto, mam ponad 40 lat na karku, żonę, dzieci itp. i nie wiem skąd po pięiu latach mam 49 tyś. km. więc nie wierzę, że ktoś kupuje turystyczny motor i robi nim 4 tyś w przeciągu kilku lat, jak widzi, że nie udaje mu się nawijać kilosów to go pchnie po pierwszym sezonie znajomemu lub odda do salonu gdzie go kupił. Dziwię się wszystkim którzy wierzą w te bajki handlarzy, a potem viadro z przebiegiem 20tyś ma łańcuszki do wymiany i wszystkie łożyska.
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Drodzy Rodacy :!:
Nie rozumiecie Nas - jeżdżących inaczej :!:
Ja, jak wiecie mam wiele hobby, przez dwa lata byłem szczęśliwym posiadaczem dwóch Varadero. jednym jeździłem do lasu, drugim do kościoła.
Przebieg 4.000km. nie rzuca mnie na kolana.
Pierwsze moje Wiaderko (1999 rok) przy sprzedaży miało 1235km.
Obecne (2006 rok) ma 220km. przebiegu, bo pofolgowałem w tym roku :!:
Jaromir Ślimak
("diler" motocyklowy)
Ostatnio zmieniony sob 08 lis, 2008 21:23 przez grzechutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

No wiecie, ale ja znam taki przypadek.
Sprzedałem swoją ETZ tę koledzie, który ją posiadywa głownie w garażu, i od zakupu w 1994 roku przejechał (bardziej by pasowało przestał) łącznie mniej niż 500 km !!!!!
/bc
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Bogdan, ale my nie mówimy o muzeum :!:
grzechutek

Nieprzeczytany post autor: grzechutek »

Wiesz przecież, że stuknąłem przez dwa lata 50.000km i bez przesady - żaden wyczyn!
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Ale nikt nie kupuje motocykla turystycznewgo z salonu aby stał w garażu.
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

Ja uzywam motoru zamiast samochodu a wiec 100.000km w 5 latach jest mozliwe :roll:
mysle ze wszystkie rozrzady i lozyska do 100.000 km mi w tym nowym varadero wytrzymaja a jak nie to przesiadam sie na BMW :-/
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 18:37 przez dj.1, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”