Randal wita

Tu nowi uzytkownicy witają się ze starymi forumowiczami
randal76

Randal wita

Nieprzeczytany post autor: randal76 »

Witam wszystkich :mrgreen: miłośników Hondy i jednośladów !!! Afryczką latam 3 rok a wiadereczko chodzi mi po głowie jako 2 moto,
na forum zarejestrowałem się z kilku powodów ;-)
1 szukam turystyka komfortowego
2 ogólnie zaczerpnąć wiedzy z pierwszej ręki
3 wymiana poglądów :lol:

ps. do admina
i po chwili znalazłem powitalnie proszę przenieść temat tam gdzie trzeba :-P
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2009 08:49 przez randal76, łącznie zmieniany 1 raz.
GrzesiekS

Nieprzeczytany post autor: GrzesiekS »

cześć :)
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

ja tez na AT zrobilem 118.000km (moze mnie znasz z forum AT) Moje porownanie to Varadero sie prowadzi na asfalcie prawie jak AT tylko ze jest wieksza wygoda i co najwazniejsze mocniejszy silnik. Jak w terenie to nie wiem, bo ani jednym ani drugim nie jezdzilem za bardzo. Jak z AT jestes zadowolony to varadero cie nie zawiedzie napewno. turystyk to model sd2 z abs jest lepszym rozwiazaniem (pod warunkiem ze kasy starczy) Na super by bylo zeby mial kardan i 20 koni wiecej .
Gruß ;-)
http://freenet-homepage.de/hrecords/attractions.html
Ostatnio zmieniony ndz 03 maja, 2009 19:19 przez dj.1, łącznie zmieniany 2 razy.
slawekbb

Nieprzeczytany post autor: slawekbb »

Jeśli chodzi o jazdę czysto turystyczną tylko na asfaltach to Varadero się sprawdzi znakomicie.
W teren, piasek lepiej się nie pchać, szkoda nerwów, zdrowia i motka.
ABS w Varadero moim skromnym zdaniem jest zbędny - naprawdę bardzo ciężko jest zablokować obojętnie które koło (mówię o asfalcie - nie piasku) dlatego, że jest tam zamontowany CBS.
Poza tym komfortowe, duże, ciężkie i wygodne ;-)

dj.1 - jest takie coś co ma kardan i no może nie 20 km więcej ale odejście ma lepsze niż Viadro (testowałem) - R1200GS :mrgreen: ;-)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Wierz mi, że oba koła w wiaderku da się zablokować i na dobrym asfalcie, bez szczególnego wysiłku. I to jeszcze jak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A co do bezdroży - fakt, często jest to pełzanie przez teren z podpieraniem nogami, na granicy wywrotki. Natomiast drogi gruntowe - czemu nie, zwłaszcza jeśli piasku, kamieni i błota w granicach rozsądku ;-)
Jest to na pewno motocykl o nadzwyczajnej dzielności i trwałości, który sprawdzi się jako towarzysz podróży w różnych warunkach, a niejednego jego możliwości wprawią w przyjemne osłupienie :shock:
MP
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

slawekbb pisze:naprawdę bardzo ciężko jest zablokować obojętnie które koło
pewnie trzeba odpowietrzyć układ lub wymienić klocki / o ile jeszcze coś z nich masz / ...a wtedy gwarantuje spokojnie zablokujesz koło.
Tylne spoko..bez problemu jak pisze MarekP....natomiast przedniego nie próbowałem z wiadomych względów :-D
MarekP pisze:Jest to na pewno motocykl o nadzwyczajnej dzielności i trwałości, który sprawdzi się jako towarzysz podróży
gdyby jeszcze nie trzeba było tankować co 320-350 km....można byłoby jeździć non stop.
Ma tam on swoje moze i minusy...że może za mało off-road'owego pazurka mu brakuje... że może ciężki / jesli ktoś bardzo zboczy z asfaltu i musi podnieść....bo sie np stopka zapadnie podczas gdy my np pod krzaczkiem....../
Nawet taki malkontent jak ja przyznać musi , że ciężko jest kupić motocykl tak wygodny , wszechstronny i trwały, którego silnik potrafi nakręcić tyle km bez zaglądania do niego.
Oczywiście za określone pieniadze
A to , że nie ma wału ....może i szkoda ...a może i nie szkoda...
Dziś niestety księgowi projektują motocykle....i jak maja dołożyć drobiazg za miskę ryżu to medytują i medytują.....
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

randal76 pisze:1 szukam turystyka komfortowego
...właśnie znalazłeś ...i jesteś na właściwym forum :-D
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
randal76

Nieprzeczytany post autor: randal76 »

dziękuję za cenne uwagi :mrgreen: , na kardana jeszcze jestem za młody :-D
ps. widzę DJ tu się teraz udzielasz ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitalnia”