Wyręczam Marcela bo chłopak zapracowany !

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

TiBi

Nieprzeczytany post autor: TiBi »

tez mi sie wydaje, ze wsadzanie takiej ilosci fotek do forum mija sie z celem. Ladowanie strony przy wolnym laczu bedzie bardzo trudne.
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

...właśnie oglądałem galerię fotki zaje.... gratulacje
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Fajne zdjęcia, ale zwróciłem uwagę na małą ilość bagaży (na większości zdjęć).

Czy to są fotki z krótkich wypadów w okolicach gdzie mieszkaliście, czy bagaż zastąpiła Wam karta VISA? ;-)
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

e pewnie ograniczyli się do najpotrzebniejszych rzeczy. Ale nie wiem po co te opony szosowe jak nikt ich nie zakładał i zrobili 2500km... Nawet kostka tyle wytrzyma jakby mieli szurać po samym asfalcie a nawet 2 razy więcej.
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Wiesz Młody jaką oponę możesz kupić w Tunezji :?: To Ci powiem do Komara , Rometa i jakiś chińskich wynalzków 2-sówowych . W wielkim mieście Tunis jest autoryzowany sprzedawca Hondy i wiesz co ma w sklepie :?: 3 skutery . Więc w jeśli wybierasz sie w takie zakątki to lepiej mieć niż w razie W zostać z ręką w nacniku . Bagaży i tak za dużo wzieliśmy , następnym razem to tylko z oponami i plecakiem pojadę :lol: :lol:
Aha zapomniałem w tym karju na motocyklach jeździ tylko Policja ;-)
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
Młody

Nieprzeczytany post autor: Młody »

no i vara turyści :)

[ Dodano: Nie 04 Lut, 2007 14:06 ]
Adam a gdzie spaliście ?? Namioty czy hotele ? o ile tam w ogole są.... Jak z bezpieczeństwem podczas spania na dziko np przy wyjeździe 1-2 osobowym ?? Bo taką grupą to można nawet do afganistanu jechać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”