Kupię stopkę centralną do viadra SD01

(stare: do "rozksięgowania" lub usunięcia)

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

jaqb

Kupię stopkę centralną do viadra SD01

Nieprzeczytany post autor: jaqb »

Tak jak w temacie. Szukałem po polskich sklepach internetowych i nie mogę znaleźć. A jak znalazłem to realizacja zamówienia 3-4 tygodnie. A jest mi potrzeba w przeciągu dwóch tygodni. Słyszałem, że kolega KWINTO może pomóc, więc się zapytuję: POMOŻECIE?
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Obawiam się, że 3 - 4 tygodnie to dzisiaj norma.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Jeśli interesuje Cię krótki termin dostawy, a miałbyś ochotę wydać trochę więcej pieniędzy, zajrzyj również tutaj. Posiadam obie te części, podstawka bardzo stabilna i solidna, uchwyt dodatkowy się sprawdza (tzn. sprawdzał :-( ). Polecam.
MP
jaqb

Nieprzeczytany post autor: jaqb »

Dzięki MarekP za ofertę, jednak cena jaką proponujesz wydaje mi się wygórowana jak za 2kg żelastwa. Chyba muszę skonstruować coś na wzór SW-Motecha. Jakbyś miał coś w granicach 5 stów to daj znać.
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

To nie ja proponuję, to Honda proponuje :mrgreen: :mrgreen: Moja podstawka z uchwytem bocznym z mojego rozbitka być może będzie na sprzedaż, jak zakończę boje z cwaniaczkami z ubezpieczalni. Ale za prędko to chyba nie nastąpi...
MP
jaqb

Nieprzeczytany post autor: jaqb »

Sprawa nieaktualna. Zrobiło się "pospolite ruszenie" :lol: i dzięki Przemkowi i Madmanowi, którzy interweniowali u kolegi Kwinto, stopkę będę miał jutro. Dziękuję za zainteresowanie. Kwinto dla Ciebie 3/4 ;-) i do zobaczenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(archiwum)”