Zlot pingwina

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Olo

Zlot pingwina

Nieprzeczytany post autor: Olo »

Jeśli kogoś zainteresuje zimowa zabawa w dniach 7-9.01.11 to może odwiedzić Świętochłowice. Wiem że takich podobnych imprez jest w Polsce jeszcze kilka. To taki bardziej kameralny zlot, odbywa się na byłym torze motokrosowym "Ajska" na pograniczu Świętochłowic, Bytomia i Rudy Śl, tutaj strona organizatora. Nie wiem jak w tym roku ale w latach poprzednich wstęp był wolny.
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

... skoro wstęp wolny przy minus 10*C to ..JEDZIEMY :-D
pozdrawiam, Wojtek
Olo

Nieprzeczytany post autor: Olo »

Nic nie pisałem o pingwinie bo jakoś czasu nie było. Ale impreza się udała :mrgreen: tylko z nawigacją co niektórzy problem mieli, chciałem jechać Viaderkiem ale opony mi nie pozwoliły :-P więc pojechałem autem kumpla (jako pasażer oczywiście) i to chyba był dobry pomysł.
Tu fotki Pingwin 2011
Większość pojazdów stanowiły Radzieckie konstrukcje i kłady ale parę dwukołowych rodzynków nowej generacji też było, jak np. GS-a na królewskich blachach, czy kilka afryk. Ogólnie impreza fajna zwłaszcza zjazd z górki w wannie (to już tradycja tego zlotu). W zimie kiedy nic się nie dzieje każda impreza motocyklowa i okazja do spotkania ludzi zakręconych na punkcie motocykli jest dobra. Na stronie organizatora też są fajne fotki(patrz post wyżej). Jeśli tylko będę mógł to w przyszłym roku też tam będę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”