AUDYT 2011

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

AUDYT 2011

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

witajcie
byłem w tamtym tygodniu w Louis'ie i wpadła w rękę tradycyjna borszurka z towarami rabatowymi ale fajnie wydana bo powiększona o opisy i mapki z 7-ioma najbardziej atrakcyinymi moto-trasami po Dolomitach.
To zainsporowało do myśłi czy uda sie i w tym roku zrobic jakiś mały AUDYT ?
Patrząc w kalendarz, (maj/czerwiec) na razie bryndza z terminami.
A jak u Was ?
Ostatnio zmieniony ndz 30 sty, 2011 20:46 przez wojtekst, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Bardzo bym chciał, w zeszłym roku było super.
Lecz w czerwcu robię audyt na porodówce, a żona nie potrafi zaplanowac dokładnej godziny porodu :)
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

Mnie z kolei termin czerwcowy odpowiada, nawet w świetle wydarzeń zeszłorocznych uważam go za właściwy - już w miarę pogoda, ale jeszcze nie wakacje. Ponieważ poważniejszych planów na czerwiec nie mam (chłe, chłe - nie mam ich nawet na najbliższe dni :lol:), chętnie znów bym sobie POAUDYTOWAŁ.
MP
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

Lotniku - więc bedziemy szybowac z Tobą na audycie rodzinnym ! Juz gratuluje !
a Grzelasowi daj na ten czas wolne cooo :lol:

A w takim razie Panie Marku :) przygladajmy się spokojnie jak i kiedy będą spływać śniegi i lodowce. :?:

MarkuM a Twoje plany obierania skórki z "pomarańczy" i docieranie silnika późną wiosną ?
pozdrawiam, Wojtek
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

wojtekst pisze:...MarkuM a Twoje plany obierania skórki z "pomarańczy" i docieranie silnika późną wiosną ?
Po ubiegłorocznej trasie alpejskiej / lodowcowej muszę nieco odtajać. ;-)

Docieranie silnika odbywać się będzie w kaszubskich lasach. Mam nadzieję, że już niedługo :lol:
JAQB W

Nieprzeczytany post autor: JAQB W »

marekm pisze:Docieranie silnika odbywać się będzie w kaszubskich lasach
szykuję się na kostki, także do miłego... :lol:
Radek

Nieprzeczytany post autor: Radek »

Podpisuję się pod wyjazdem, jednak termin dla mnie dogodny - koniec czerwca/początek lipca, wcześniej nie dam rady!!! jak można to rozpatrzyć :lol: pozytywnie :mrgreen: będę wdzięczny
Awatar użytkownika
Grzelas
Posty: 232
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 21:16

Nieprzeczytany post autor: Grzelas »

Ja na razie jeszcze żyję nartami ale pewnie też będę chętny na wyjazd. Co prawda kroi mi się jakiś wypad na Krym wiosną ale może to jakoś pogodzę. Także do miłego...
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Ja na razie nic nie planuję :cry: niestety tydzień temu łapiduchy popsuły mi humor i zdezaktualizowały wszystkie plany...ale pomarzyć i pokibicować kolegom zawsze można :-)
Awatar użytkownika
Grzelas
Posty: 232
Rejestracja: śr 08 kwie, 2009 21:16

Nieprzeczytany post autor: Grzelas »

Sugeruję wyskok alpejski w pierwszej połowie maja. Wszystko jedno gdzie.
Radek

Nieprzeczytany post autor: Radek »

A ja dalej podtrzymuję końcówkę czerwca, w innym terminie nie mogę jechać :(
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

w przyszłym tygodniu muszę być w Mediolanie na dwa dni, samolotem nudno, autem nie ciekawie zostaje motor. Ruszam w poniedziałek, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Może ktoś ma podobne plany. ? Autostrady omijam.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

w czerwcu chętnie ;-) ...teraz niestety :cry:
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

udało mi sie zrobic mały "audycik" przez pare dni . Ok 3200km.
Fajnie bo pusto - drogi zwykle oblegane przez motory pusciutkie.
Oczywscie nie wszystkie przełęczo było juz otwarte, ale kilka przyjemnych podjazdów z zjazdów zaliczyłem.
Na Maloja nawet w sniegu przez 15 min a z temp 0*C po godzince było juz 18*C nad jezorem Como.

Udało m zrobic testowanie Multistrady.
No, wiec przyznaje ze małe rozczarowanie. , Sorry MarkuP.
W sumie czułem sie jak na scigaczu. Głowa prawie na widelcach. NIe ma praktycznie nic przed Toba. Można liczyc rowki na przedniej oponie, niewiele wychylając głowę.
Owszem , kopyto niesamowite, na zakrętach duzo bardziej zwrotne nawet od GS, hamulce bez zarzutu.

Deska rozdzielcza - powiedziałbym - dyskoteka. Mało czytelna , ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia.
Zdecydowanie motor bardziej na miasto, sport, ale długiej wygodnej turystyki dla gosci powyzej 185cm jakoś nie widzie.

Ale to pierwsze subiektywne wrażenia z 45 min jazdy !
Ostatnio zmieniony wt 19 kwie, 2011 18:32 przez wojtekst, łącznie zmieniany 2 razy.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
MarekP
Posty: 1524
Rejestracja: śr 12 mar, 2008 10:04

Nieprzeczytany post autor: MarekP »

No to trochę, Wojtku, poaudytowałeś :!: Może poaudytowałbyś również w okolicach połowy czerwca - może zbierze się znów ekipa, jak przed rokiem :?:
Co się zaś tyczy Multistrady - to ja się nie gniewam :mrgreen: Ja mam 176 cm i dla mnie jest to spełnienie wizji motocykla. Tak to już z Ducati jest, że nie ważne czy włączysz tryb sport, touring, urban czy enduro - w każdym z nich dominującym smaczkiem i tak będzie SPORT :mrgreen:
MP
Awatar użytkownika
wojtekst
Klubowicz VCP
Posty: 1606
Rejestracja: pn 25 wrz, 2006 20:56

Nieprzeczytany post autor: wojtekst »

MarekP pisze:No to trochę, Wojtku, poaudytowałeś :!: Może poaudytowałbyś również w okolicach połowy czerwca - może zbierze się znów ekipa, jak przed rokiem :?:
Co się zaś tyczy Multistrady - to ja się nie gniewam :mrgreen: Ja mam 176 cm i dla mnie jest to spełnienie wizji motocykla. Tak to już z Ducati jest, że nie ważne czy włączysz tryb sport, touring, urban czy enduro - w każdym z nich dominującym smaczkiem i tak będzie SPORT :mrgreen:
co do czerwca to moze być kiepsko , ale zobaczymy

"smaczek SPORT" : dobrze to ująłeś - tak, to ten charakter motoru :!:
Ostatnio zmieniony śr 20 kwie, 2011 12:44 przez wojtekst, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam, Wojtek
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

chętni do krótkiego wypadu w Alpy / 4-5 dni, najlepiej w połowie miesiąca/ wystąp !!! :lol:
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

może Boże Ciało?
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Nie "może" tylko jedziemy
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Radek

Nieprzeczytany post autor: Radek »

Panowie, końcem miesiąca jestem chętny na wyjazd, 27-ego to najwcześniej kiedy mogę wyjechać, jak ktoś jest chętny na tą datę to zapraszam ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”