Kupię Varadero SD01

(stare: do "rozksięgowania" lub usunięcia)

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Tomek85

Kupię Varadero SD01

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

Piszę w imieniu kolegi, który chciałby się przesiąść z Transalpa
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

kup od kogos z forum. przynajmniej znany motocykl
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

Tylko chyba nikt nie chce sprzedać
Hellu

Nieprzeczytany post autor: Hellu »

hmm.. a kto chcialby sprzedac porzadne japonskie SD01?? :mrgreen:
ja dopiero za 2-3 lata :mrgreen: ale zapisy juz przyjmuje :mrgreen:

A tak na powaznie to nie znam nikogo. Wiem ze w Rzeszowie sa 2 Varadero SD01 (wczoraj przegladalem allegro). Jak Cie ktores interesuje to moge sie przejechac i zobaczyc czy cos warte te sprzety.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony pn 11 kwie, 2011 11:56 przez Hellu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

Jak wyżej pisałem, to ma być motor dla kolegi, musiałbym z nim pogadać czy gdyby było coś fajnego, czy chciałby jechać, bo do Rzeszowa jest kawałek. Z tego co widziałem jest niebieskie i czarne. Czarne ma kufry i smarowanie więc wychodzi korzystniej. Gdyby to nie był problem to mogłybyś zobaczyć i gdyby było by coś to warte to można by się wybrać w wolnym czasie(choć jest z nim ciężko tymbardziej, że w weekend jest zlot w Częstochowie)
Hellu

Nieprzeczytany post autor: Hellu »

zlot zlotem, a motonga kiedys kupic trzeba ;-)

postaram sie ogladnac jeszcze dzisiaj..

[ Dodano: Wto 12 Kwi, 2011 16:20 ]
Bylem dzisiaj ogladnac:
http://otomoto.pl/honda-xl-1000-varader ... 94387.html
Podsumowanie: lagi wymienione, podnozek zespawany na sztywno z prawej strony, owiewka prawa przedna popekana, porysowany, podrdzewialy.

http://otomoto.pl/honda-xl-1000-varader ... 41315.html
Ten zostal juz sprzedany

To ogladniecia w Rzeszowie zostaly jeszcze 2 Viadra. To z 3 kuframi ogladne jutro. Dzisiaj nie chcialem juz sie pchac w korki. Zdam relacje jutro. :-)
Ostatnio zmieniony wt 12 kwie, 2011 10:41 przez Hellu, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

no podziekowac za zainteresowanie, czekam na odpowiedz
Hellu

Nieprzeczytany post autor: Hellu »

bylem dzisiaj ogladnac ta Varaderke z kuframi i scootem i coz moge powiedziec...
Plastiki wygladaja na cale, jakis ordynarnych sladow klejenia nie zauwazylem (aczkolwiek bez sciagniecia wiele nie widac). Jakies drobne rysy na handbarze.
Jedyne do czego mozna by sie przyczepic to gmole (nie wiem co to za firma je robila), nie tyle nosza slady jakis gleb czy szlifow, co miejscami odlazla od nich farba.
Ogolnie jestem mile zaskoczony stanem tej Varaderki.
Zadzwon do mnie, to opowiem moze nieco szczegolowiej :-) Numer telefonu wyslalem Ci na prywatna wiadomosc.
Pozdrawiam!
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

Co do tego w Strzyżowie(czy jakos tak) to troszke gościu przesadził z cena
Hellu

Nieprzeczytany post autor: Hellu »

Zwroc uwage ze to 1500 zl wiecej niz ta czarna co ja ogladalem, a moto 3 lata mlodsze ;-)
Mysle ze z 15600 na 15000 by sie zejsc udalo :-)
Awatar użytkownika
fred
Posty: 140
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 21:01

Nieprzeczytany post autor: fred »

Ja mam zamiar sprzedać swojego sd01 '99r 44000 mil, progresywne sprężyny Hagon, amorek tył z 2008r, filtr k&n, szyba MRA, gmole givi, centralna stopka, gniazdko 12v, rekawy "charmonijki" na lagi , błotnik z osłoną łańcucha i przedni z przedłużką.

Motocykl jest zdrowy choć oczywiście nie wyglada już jak nowy. Nie mam jeszcze "sprzedażowych" fotek bo musze zdjąć stelarz smarowanie itp, w wolnej chwili.

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 16 kwie, 2011 14:49 przez fred, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „(archiwum)”