Crosstourer 1200 jest

Ano młodszy ale przerośnięty brat Varadero
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

dj.1 pisze:ps, przed zakupem crosstourera poradz sie lekarza , bo jazda tym motocyklem moze stac sie uzaleznieniem
Wow :shock: A co Twój lekarz na to... :mrgreen:
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Znalazłem kit obniżający podnóżki do Crosstourer'a, a to oznacza większą wygodę (przynajmniej dla mnie). Moto wchodzi na "wish listę". Silnik jest rzeczywiście zjawiskowy.
Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz VCP
Posty: 712
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012 18:59

Nieprzeczytany post autor: Jacek »

Rozumiem, że lekarz ci ten" kit obniżający " przepisał :lol: .
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Jacek pisze:Rozumiem, że lekarz ci ten" kit obniżający " przepisał :lol: .
Jaki lekarz :shock:
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

szuler pisze:
dj.1 pisze:ps, przed zakupem crosstourera poradz sie lekarza , bo jazda tym motocyklem moze stac sie uzaleznieniem
Wow :shock: A co Twój lekarz na to... :mrgreen:
moj Lekarz wystawil mi recepte na maxymalnie 3 jazdy dziennie (1rano- 1 poludnie -1 wieczor) i tego sie musze trzymac bo jak nie to znowu bedzie 100.000km w 3 sezony a to juz uzaleznienie :mrgreen:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Kit obniżający podnózki (nie mylić z obniżaniem moto) powoduje, że kolana są mniej ugięte, a tym samym siedzi się wygodniej, nogi (kolana) nie bolą, itp. Przy moim wzroście i lichych stawach (wszelkich) taki zabieg jest warunkiem czerpania jakiejkolwiek przyjemności z jazdy CT.

Nie planuję co prawda zakupu, ale też nie wykluczam, więc cieszę się, że ten problem jest łatwy do rozwiązania. :-)
Awatar użytkownika
dj.1
Posty: 696
Rejestracja: pn 21 sty, 2008 11:47

Nieprzeczytany post autor: dj.1 »

marekm pisze:Kit obniżający podnózki (nie mylić z obniżaniem moto) powoduje, że kolana są mniej ugięte, a tym samym siedzi się wygodniej, nogi (kolana) nie bolą, itp. Przy moim wzroście i lichych stawach (wszelkich) taki zabieg jest warunkiem czerpania jakiejkolwiek przyjemności z jazdy CT.

Nie planuję co prawda zakupu, ale też nie wykluczam, więc cieszę się, że ten problem jest łatwy do rozwiązania. :-)
Podaj linka gdzie to ustrojstwo mozna kupic ,,,bo zeby sie czuc jak na harleju zamowilem obnizone siedzenie touratech i mysle aby to wyrownac moze sie skusze na taki kit :idea:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

dj.1 pisze:Podaj linka gdzie to ustrojstwo mozna kupic...
Proszę bardzo KLIK

Są też inne akcesoria. :-D

_____________________

Kolejny link do akcesoriów
Ostatnio zmieniony czw 05 wrz, 2013 09:15 przez marekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

A może nowy dział ?

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

Na zakończeniu w Bieszczadach były takie dyskusje, aby wyodrębnić może na naszym forum dział CROSSTOURER'a.
Będzie przybywać nowych użytkowników marki, będą tematy techniczne, sprzedaż jednego modelu, zakup nowego itp.
Może podobnie, jak na innych forach Varadero dodać dział, zmienić lekko nazwę i grono miłośników Hondy powiększy się.
W naszym przypadku VCP to może VARADERO&CROSSTOURER POLAND.
Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Re: A może nowy dział ?

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

stoldar pisze:Na zakończeniu w Bieszczadach były takie dyskusje, aby wyodrębnić może na naszym forum dział CROSSTOURER'a.
Będzie przybywać nowych użytkowników marki, będą tematy techniczne, sprzedaż jednego modelu, zakup nowego itp.
Może podobnie, jak na innych forach Varadero dodać dział, zmienić lekko nazwę i grono miłośników Hondy powiększy się.
W naszym przypadku VCP to może VARADERO&CROSSTOURER POLAND.
Co o tym sądzicie?
Dobry pomysł a co z BMW to może www.varadero&crosstourer&bmw.pl :mrgreen:
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Litości :oops:
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

Grzechutek pisze:Litości :oops:
+1
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

marekm pisze:
Grzechutek pisze:Litości :oops:
+1
Dlaczego litości :?: :?:

Dlaczego zamykać się na nowe :?:

To, że jest już tu FORUM CROSSTOURER nie oznacza, że nie możemy na naszym założyć odrębnego działu tej samej marki :-P a przez to poznawać nowych pasjonatów motorków .

I jakieś podobne graficznie to w/w forum... może to ktoś z "naszych" prowadzi .... :-D
Ostatnio zmieniony wt 01 paź, 2013 08:26 przez stoldar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Założyłbym dział crosa bo w końcu za parę lat wiadra znikną i będą prEsiadki na crosstourera.
Nazwę na najbliższe lata bym pozostawił w obecnej wersji
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

stoldar pisze:Dlaczego zamykać się na nowe :?:
Kto chce się zamykać na cokolwiek ?
Litości (przynajmniej moje) dotyczy potworków w nazewnictwie forum.

DarekN pisze:Założyłbym dział crosa bo w końcu za parę lat wiadra znikną i będą prEsiadki na crosstourera.
Nazwę na najbliższe lata bym pozostawił w obecnej wersji
Dokładnie.
Awatar użytkownika
stoldar
Klubowicz VCP
Posty: 1478
Rejestracja: pt 25 maja, 2007 20:38

Nieprzeczytany post autor: stoldar »

marekm pisze:
stoldar pisze:Dlaczego zamykać się na nowe :?:
Kto chce się zamykać na cokolwiek ?
Litości (przynajmniej moje) dotyczy potworków w nazewnictwie forum.

DarekN pisze:Założyłbym dział crosa bo w końcu za parę lat wiadra znikną i będą prEsiadki na crosstourera.
Nazwę na najbliższe lata bym pozostawił w obecnej wersji
Dokładnie.
Czyli Marku dobrze, że popierasz inicjatywę otwarcia na nowe :-D .... a z "literówkami" da się coś zrobić ;-)

Na ostatnim zlocie widać, że wszyscy są "miłośnikami Hondy Varadero" tylko czasami jeździmy na innym motocyklu.
A co do nazwy to jak ktoś wrzuci w wyszukiwarce Crosstourer i nie wyskoczy np. VARADERO&CROSSTOURER POLAND to nie wejdzie na naszą stronę i może nie dowie się wielu ciekawych rzeczy, nie pozna tu tych, którzy już jeżdżą Hondą Crosstourerem lub będą jeździć i mają bogate doświadczenie na Hondzie Varadero lub BMW'u, KTM'e itd. Tylko taki przyświecał mi motyw przy propozycji zmiany nazwy.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Z google nie tak prosto. Żeby znaleźć naszą stronę wystarczą odpowiednie słowa klucze. Można tak zrobić aby po wpisaniu w goo0gle Bmw wyskakiwała nasza stronka....
Jak będzie 10 crossów na zlocie to zmienimy nazwę? ;-) Na razie jest Grudziądz i Kraków czyli 2 szt... Pewnie niedługo Marek M sobie kupi (na chwilkę ;-) ) to będzie 3
Ostatnio zmieniony wt 01 paź, 2013 15:29 przez DarekN, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
bodziu
Klubowicz VCP
Posty: 1191
Rejestracja: ndz 03 wrz, 2006 19:21

Nieprzeczytany post autor: bodziu »

Jestem za ustawieniem odpowiednich tagów w gooogle kto to umie????
marekm

Nieprzeczytany post autor: marekm »

stoldar pisze:...Czyli Marku dobrze, że popierasz inicjatywę otwarcia na nowe :-D .... a z "literówkami" da się coś zrobić ;-) ...
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia o czym piszesz.
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

porządkując ustalenia:

1. nazwa klubu: bez zmian
2. nowa nazwa forum: Forum VCP ...Strona miłośników Hondy Varadero & Crosstourer & turystyki motocyklowej ?
3. nowy dział poświęcony Crosstourerowi
4. ustawienie tagów w google tak, aby strona klubowa pojawiała się na hasło crosstourer, turystyka motocyklowa / myślę że to robótka dla BC/Sopot

dopisujcie konkretne uwagi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Crosstourer 1200”