[K] Varadero 1000 lub zamienie

brutus

[K] Varadero 1000 lub zamienie

Nieprzeczytany post autor: brutus »

Witam, obecnie jestem na etapie poszukiwania wiaderka. Szukam kogoś z okolic Pajęczna, kto byłby chętny zobaczyć Varadero właśnie w tym mieście [link do aukcji - http://otomoto.pl/honda-xl-honda-varade ... 31991.html ]. Zainteresowało mnie to ogłoszenie, ponieważ gość chce zamienić to wiaderko na samochód, a w garażu od dłuższego czasu stoi mi Alfa Romeo 156 z 98r, 2,5l V6 w benzynie i tylko się kurzy.

A jeżeli ktoś posiada takie cudeńko [XL1000 SD01 lub SD02] i byłby chętny zamienić na powyższą Alfę, proszę o kontakt. Oczywiście do świeższej sztuki dopłacę. Poniżej zamieszczam link do zdjęć mojej Alfy i telefon w razie jakichkolwiek pytań.

Zdjęcia Alfa Romeo - http://imageshack.us/g/269/04122011507.jpg/
Telefon Paweł - 603605805

Pozdrowienia, Paweł z Krakowa.
zibiwaw

Nieprzeczytany post autor: zibiwaw »

Witam i powodzenia! 8-)
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

Dzięki za wsparcie, liczę na to, że uda mi się nabyć tą ślicznotkę.
Irek_1977
Posty: 436
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:27

Nieprzeczytany post autor: Irek_1977 »

Witam,

Życzę powodzenia ale pamietaj że nie bedzie lekko gdyż w porównaniu z Alfa Romeo to Vidaro wcale się nie psuje!
Pozdrawiam
Irek
Awatar użytkownika
Kubacar
Klubowicz VCP
Posty: 255
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 12:38

Nieprzeczytany post autor: Kubacar »

Witaj!
wcale się Alfa nie psuje częściej od innych marek :-| Miałem i wiem!!
Starym zwyczajem pozdrawiam Alfistę :lol:
adam3911
Posty: 26
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 06:44

Nieprzeczytany post autor: adam3911 »

To Viaderko stoi u niego bardzo długo, chyba zbytnio nie pomyle się jeśli powiem że ponad rok.
Brak w nim wypełnienia pod zegarami i pod lewą owiewką. Było chyba więcej braków, ale nie przypominam sobie...
Malowany raczej, nie podchodzą mi naklejki na owiewkach i brak naklejek na błotniku przednim.
Kompletnie goły (chyba że w gratisie śrubokręt z bagażnika)
No i rok, czy nie powinno być ABSu?
Ostatnio zmieniony wt 20 gru, 2011 09:19 przez adam3911, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek85

Nieprzeczytany post autor: Tomek85 »

Zgodz się z kolegą, że te wiadro juz dlugo stoi, a co do stanu, to naklejki nie sa od tego modelu, powinien być na nich napis PGM F1 czy jakos tak, a zbiornik paliwa powinien byc czarny
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

Dzięki serdeczne koledzy za pomoc .Z tego co piszecie to lepiej dać se spokój z tą sztuką. W takim razie szukam dalej D01 do 10tys zł . Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
eneron

Nieprzeczytany post autor: eneron »

Dokładnie, Te Viaderko wisi na allegro baaaaardzo długo, odpuść je sobie. W tej cenie na allegro jest jeszcze pare sztuk z podobnego rocznika.

Ta wygląda ciekawie http://moto.allegro.pl/honda-varadero-x ... 52480.html (sam myślałem o tym moto zanim kupiłem swego) Doposoażony ladnie, Kominy arrowa, centralka, 3 kufry, gmole, przedłużka błotnika... Na zdjęciach sprzęt wygląda dobrze

A jak chcesz SD01 to popytam znajomeg, ma do sprzedania SD01 czarną naprawdę zadbaną tylko, że odstrasza ilość naklejek HONDA. Viaderko posiada 3 lub 4 lata, wygląda ciekawie, rocznik 01 a cena okolo 12,5 tys zł (?)
Ostatnio zmieniony śr 21 gru, 2011 02:40 przez eneron, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Ten gośc z Pajęczna co jakiś czas wystawia jakiegoś posklejanego złoma.

Zobacz na to :
http://forum.varaderoclub.pl/viewtopic. ... a5c6#18739
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

Koledzy, wałkuje dalej temat viaderka, przeszukuje aukcje i znalazlem tą sztuke http://otomoto.pl/honda-xl-varadero-M2994313.html czy ktos cos moze podpowiedziac na ten temat, moze ktos ją juz oglądał.

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Eagle
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 13:22

Nieprzeczytany post autor: Eagle »

Szukaj, szukaj, teraz jest dużo sprzedających a mało kupujących, może coś urwiesz z ceny ;-)
"lubię ten wiatr, co owiewa ryja"
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2425
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

Wygląda na b. ładny motorek.
Z plusów:
- model produkowany w Japonii
- oryginalne nie zużyte dodatki
- brak gmoli i brak porysowań na owiewkach - więc nie śmigał bokiem po asfalcie
- przebieg (o ile oryginalny) to b. zadawalający
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

No własnie przebieg w milach i motorek z anglii.
Awatar użytkownika
lotnik78
Klubowicz VCP
Posty: 690
Rejestracja: śr 14 sty, 2009 22:54

Nieprzeczytany post autor: lotnik78 »

Patrzyłeś na ten forumowy który Ci podesłałem? Na fotkach wyglada super, jest wypasiony, a nie kompeltny golas, sprzedawany na forum wiec mam nadzieję uczciwie. Myślę , ze warto zadzwonić
Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Zdrowe SD01 kosztuje w granicach 2500 - 3000 E , SD02 ( na wtrysku ) od 5000 E w górę . Podczas poszukiwań trzymaj się tych wytycznych cenowych żeby nie wdepnąć na minę , można oczywiście taniej , ale trzeba wiedzieć o co chodzi . Bądź ostrożny przy oględzinach moto z Francji i Belgi , ponieważ większość z nich jest po strzale i nie zawsze naprawianych jak należy . Za dychę można kupić transalpa a nie viadro .
Powodzenia .
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

Dzieki wszystkim za wszystkie podpowiedzi i pomoc. W końcu od dzisiaj jestem posiadaczem pięknej czarnulki.
Ułożyłem sobie trase z Krakowa poprzez Lublin aż do Warszawy, po drodze oglądnąłem wiele złomów jak i ciekawych sztuk jednak dopiero w Warszawie udało mi się trafić na sztukę idealną dla mnie. Kupiłem w komisie u gości, ktorzy siedzą w temacie i profesjonalnie podchodzą do klienta. Mają szeroki wybór motocykli.
Komis ten nazywa się MOTO-SZKLARNIA oto link do ich aukcji http://moto-szklarnia.otomoto.pl/ . Gorąco polecam kupno motorka własnie w tym miejscu. Pomimo iż to jest komis, za swoją sztukę czyli SD01 z 99 roku z przebiegiem 30 tys. zapłaciłem poniżej 10 tys. zł.
Poza tym, że ja znalazlem tam swoją sztukę, sąsiad, z którym pojechałem kupil małe wiaderko swojej córce tez w ciekawych pieniądzach.

Najprawdopodobniej jutro, w tym temacie wrzucę pare fotek.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i życzę wszystkim Wiaderkowiczom zdrowych i wesołych swiąt.
Awatar użytkownika
Eagle
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 13:22

Nieprzeczytany post autor: Eagle »

Nie znam ich, jak również nie chcę siać wrogiej propagandy, ale gdzieś widziałem, że ludzie wypowiadali się bardzo negatywnie o motoszklarni... chyba że to coś innego :shock:
"lubię ten wiatr, co owiewa ryja"
brutus

Nieprzeczytany post autor: brutus »

A teraz wrzuce kilka obiecanych fotek. Zdjęcia nie będą powalać jakością, ponieważ robione są telefonem.

link do zdjec - http://imageshack.us/g/850/78311894.jpg/
kucyk_323

Nieprzeczytany post autor: kucyk_323 »

coś mi się kojarzy że przebieg był troszkę inny ale mogę sie mylić bo oglądałem nie po to żeby kupić.

Mam takie samo wiadro, 99r cena za golasa do oddania 9tysi
za dopłata mogę dodać gmole oraz centralke
ODPOWIEDZ

Wróć do „(K) kupię”