Aktualne info o Rozpoczęciu 2012r.

Otwarcie Sezonu Fojutowo 20 – 22.04.2012

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Aktualne info o Rozpoczęciu 2012r.

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

„ Drodzy naszym sercom koleżanki i koledzy,
Miło jest nam widzieć tak wielu sympatyków naszych skromnych osób ( no bo przecież nie o miejsce zlotu czy sam zlot chodzi… J ) jednakowoż musimy przyznać , że odczuwamy spory niedosyt odnoszący się do niezdecydowanych , dobrych dusz i duszyczek, członkiń i członków naszego klubu. Jednym słowem brakuje nam na liście wielu osób dobrze lub bardziej znanych a nawet zaryzykuję stwierdzenie , że i całych regionów jak choćby Bielsko, Kielce czy Warszawa. Zachodzę w głowę czy to aby nie celowe działanie obliczone na uzyskanie rabatów przy wyprzedaży ostatnich kwaterek. Otóż wyjaśniam wszystkim, że nic takiego nie będzie miało miejsca, a ostatnie wręcz leżanki zamierzamy sprzedać za podwójną cenę by w końcu odkuć się jak to sugerowali „życzliwi” kilku organizatorom poprzednich zlotów. My wszelkim niedowiarkom, niedomówieniom, półsłówkom, cichym szeptom, powalającym spojrzeniom mówimy stanowczo NIE …. i wykładamy wszystko jak to mieliśmy w pierwotnym założeniu na ławę łącznie z naszymi, małymi interesami…. Mimo naszych pazernych chęci wzbogacenia się łatwym kosztem, chcielibyśmy zapewnić, że zebraną kasę przeznaczymy na zbożny cel… jak np. nowe kuferki do przyszłych GS-ów. Wracam do meritum .
Inną, podejrzewaną przez nas przyczyną nieobecności na liście wielu barwnych postaci życia towarzyskiego, jest być może chęć totalnego odseparowania w cichości puszcz i lasów, bliskości dzikich żubrów czy też wielkomiejskiego zgiełku, zmiana motocykla czy barw klubowych a może założenie własnego funklubu…????
Trudno płakać nie będziemy. Naszym celem jest zapełnienie hotelu bracią motocyklową tak by inni, postronni, samochodziarze, rowerzyści czy piechurzy podglądacze nie mieli do niego w tych dniach wstępu. Postanowiliśmy zatem, iż skoro hotel ma 40 pokoi i możliwość jednoczesnego zakwaterowania w nich 80-90 osób to spróbujemy, czemu nie? Kolega Prezes BogdanBC umieścił info na stronie międzynarodowej by pomóc nam w osiągnięciu tego celu.
Od dnia dzisiejszego do 15.03. przyjmujemy wpłaty 300,00zł od osoby na niżej podane konto: Grzegorz Krupa Waplewo Osiedle
PL 61 1060 0076 0000 3000 0925 2050 kod BIC Banku BPH SA. BPHKPLPK
……………………

Kolejność wpłat decydować będzie o standardzie danego lokum w sensie ilości zakwaterowanych w nim osób. Tak więc pierwszeństwo jak zwykle w takich wypadkach mają kobiety z małymi dziećmi na ręku do tego karmiące piersią - w tym wypadku bez względu na płeć J karmiącej.
W przypadku jeśli potwierdzona wpłatami do 15.03.2012r. frekwencja nam nie dopisze postanowiliśmy rozejrzeć się wśród lokalnej społeczności motocyklowej i wydrukować plakaty, które umieścimy w kilku serwisach motocyklowych 3M – może się uda. Tak więc prosimy ewentualnie nie mieć do nas żalu o czym z wyprzedzeniem informujemy.
Zatem od 16.03. – szukamy dodatkowych ludzi, przygotowujemy alternatywne na okoliczność pogody trasy, które już teraz mamy w zarysach i również w zarysach je podamy do publicznej wiadomości. Trochę inaczej niż MarekP ostatnio - ale w końcu przecież to nas wyróżnia od poprawnej części naszego grona , brak organizacji, niezaradność, brak koordynacji ruchów przy zawiązywaniu sznurowadeł butów motocyklowych, niezdolność logicznego myślenia i przewidywania skutków własnych działań (zwłaszcza w trakcie naszych wieczornych spotkań a już na pewno po ich zakończeniu) - bo jak inaczej wytłumaczyć decyzję o podjęciu się organizacji zlotu??? J ale przecież właśnie za TO WSZYSTKO nas kochacie nieprawdaż?

Na temat atrakcji nie wypowiadamy się. Możemy jedynie podsumować , że będzie OK. No może z małym wyjątkiem, o który musimy zapytać. Dotarły do nas słuchy, iż owego wieczoru gdy niewyraźnie, półgębkiem wyrwało nam się z przestrzeni międzyzębowej słowo „kajaki” , które nie wiedzieć czemu, zalęgło się w głowach tych o jaśniejszych w owym czasie od naszych umysłach, kilkoro z Was postanowiło zakosztować wodnych czy też podwodnych wspomnień. Kilku śmiałkom, którzy zamiast dosiadać w tym czasie ( sobota ) swoje moto wolą „popłynąć na kasę” przedstawiamy poniżej koszt dodatkowy, który należy uwzględnić przy wpłacie:
2 TRASY DO WYBORU
1. Spływ kanałem ( 35zł/os ) – nurt spokojny, lightowy dla kobiet i dzieci a także pierwiastków, pierwiastek i dziewic - jeśli takie bajkowe ( sorry za niezamierzone skojarzenie) postaci są w naszym gronie
2. Spływ rzeką Brdą ( 45 zł/os) – coś w stylu JA Wam k…. pokażę i choćbym brnął nawet wpław zła się nie ulęknę bo jestem największym sk… na tej rzece. Może trochę przesadziłem – jest to normalny spływ rzeką z różnymi przeszkodami….

WARUNEK jest jeden – musi być co najmniej 10 osób chętnych na jedną z tras. Jeśli nie zbierze się odpowiednia ilość osób – co będzie wiadome dopiero tuż przed samym zlotem to atrakcję trzeba będzie prawdopodobnie odwołać. Kasy nie zwracamy – ryzyk-fizyk. Żartuję kasa do zwrotu na zlocie.

Nie wiemy jeszcze co będzie zlotowym gadżetem i czy wystarczy nam na to kasy ale na wszelki wypadek, standardowo prosimy o podanie aktualnych na czas naszego zlotu J rozmiarów koszulek. Pamiętajcie – najważniejsze to przewidywać a przecież impreza WIELKANOCNA jest tuż przed naszym zlotem.

No to chyba już wszystko. Pozdrawiamy

[shadow=red]Adamo i Chudy [/shadow]



---------------------------------------------------------------------------------------------
REGULAMIN:
[shadow=blue]1) Wyjazd ma charakter koleżeński.
2) Każdy uczestnik jedzie na własną odpowiedzialność (w razie wypadku organizator nie będzie pociągnięty do odpowiedzialności).
3) Każdy uczestnik ubezpiecza się we własnym zakresie.
4) Wszelkie szkody pokrywane są przez sprawcę.[/shadow]

Dodał "prezes"
Regulamin - koniec
---------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio zmieniony czw 12 kwie, 2012 18:32 przez Chudy, łącznie zmieniany 2 razy.
Seba707

Nieprzeczytany post autor: Seba707 »

Jesli znajde kogos chetnego na wyjazd odemnie to sie wybiore bo samemu mi sie nie bedzie chcialo dymac :-P
Wlasnie rozpoczynam szukanie smialkow ;-)
Awatar użytkownika
szuler
Posty: 1796
Rejestracja: śr 22 sie, 2007 20:58

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Grzesiek,

Podaj jescze do przelewu; imie i nazwisko i conajmniej miasto. U mnie inaczej nie przejdzie :-(

Koszulki: L i S :-D
Spływ Brdą - 2 x 45,0 sobota :lol:
Ostatnio zmieniony czw 02 lut, 2012 13:27 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Chudy pisze: Spływ rzeką Brdą ( 45 zł/os)
a czy spływu w niedzielę nie moglibyśmy wziąśc pod rozwagę...niektórzy z nas mają dośc blisko do "bazy" i myślę, że chętnie by ten dzień sensownie zagospodarowali z wiosełkiem :lol:
Ostatnio zmieniony czw 02 lut, 2012 06:56 przez kocur_q, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Grzesiu, tak jak pisałem Kielce przyjadą conajmniej w pięć motocykli.Tylko oni nie wchodzą na forum... :-> Artur po powrocie z wyjazdu wpisze ekipę-tak mnie zapewniał...
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

szuler pisze:Grzesiek,

Podaj jescze do przelewu; imie i nazwisko i conajmniej miasto. U mnie inaczej nie przejdzie :-(

Koszulki: L i S :-D
Słuszna uwaga załatwione .

[ Dodano: Czw 02 Lut, 2012 06:57 ]
kocur_q pisze:
Chudy pisze: Spływ rzeką Brdą ( 45 zł/os)
a czy spływu w niedzielę nie moglibyśmy wziąśc pod rozwagę...niektórzy z nas mają dośc blisko do "bazy" i myślę, że chętnie by ten dzień sensownie zagospodarowali z wiosełkiem :lol:
Co do terminu spływu to wszystko zależy od tych którzy będą w nim uczestniczyć :!:
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

Chudy pisze:Co do terminu spływu to wszystko zależy od tych którzy będą w nim uczestniczyć :!:
to ja się wpisuję na listę niedzielną...mam nadzieję że odpowiednia grupa się zbierze ;-)
Awatar użytkownika
bogdanbc
Administrator
Posty: 2436
Rejestracja: pn 04 wrz, 2006 08:03

Nieprzeczytany post autor: bogdanbc »

A mnie nie przeszkadza termin - sobota/niedziela - wsio ryba
Bogdan "bc" z Sopot,
od 21.04.2007 "drużynowy" (w zastępstwie Wiesia)
Awatar użytkownika
kocur_q
Klubowicz VCP
Posty: 832
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 14:36

Nieprzeczytany post autor: kocur_q »

bogdanbc pisze: sobota/niedziela
lobbujmy za niedzielą Prezesie ;-) będziemy mieli dłuższy weekend :mrgreen:
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Ale zwiedzanie na moto będzie?kajaki to dodatek dla chętnych?
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

DarekN pisze:Ale zwiedzanie na moto będzie?kajaki to dodatek dla chętnych?
Zwiedzanie na moto? jakie moto o co chodzi :mrgreen:
Spokojnie bez obaw!!!!!! trasa w przygotowaniu, będzie "troszkę" kilometrów do zrobienia i kilka miejsc do zwiedzenia :!:
Hubert

Nieprzeczytany post autor: Hubert »

Jak dla mnie to niedziela taż pasuje koszulka xl i l
Ostatnio zmieniony pn 06 lut, 2012 22:25 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
wetlina

Nieprzeczytany post autor: wetlina »

Witam serdecznie.
Przelew za uczestnictwo właśnie poszedł... :)
Jeśli chodzi o rozmial ewentualnej koszulki to raczej XL ( no może duże L czasem pasuje ) ;)
Pozdrawiam wszystkich z mroźnego Podhala... i do zobaczenia w Fojutowie..
Awatar użytkownika
godi
Posty: 422
Rejestracja: śr 17 wrz, 2008 17:56

Nieprzeczytany post autor: godi »

Witam

Kasa przelana.
Rozmiar koszulki XL.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DarekN
Posty: 1976
Rejestracja: wt 02 sty, 2007 20:23

Nieprzeczytany post autor: DarekN »

Kasa poszła za nas oraz Agatę i Michała z Gorzowa
Koszulki:my-XL oraz L; Agata i Michał-M oraz XL
Pozdrowienia

Darek
-------------------------
Marcin Walczak
Klubowicz VCP
Posty: 53
Rejestracja: pn 11 cze, 2007 16:17

Nieprzeczytany post autor: Marcin Walczak »

Kasa poszła.
Koszulki poproszę rozmiary M i XL
Ania i Marcin Walczak
Marcin Walczak
Awatar użytkownika
Eagle
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: pn 09 sie, 2010 13:22

Nieprzeczytany post autor: Eagle »

Siano poszło. Ewentualna koszulka, to poproszę największą....
"lubię ten wiatr, co owiewa ryja"
Awatar użytkownika
Irek
Klubowicz VCP
Posty: 136
Rejestracja: czw 03 maja, 2007 20:17

Nieprzeczytany post autor: Irek »

Witam

Kasa poszła .Koszulka XL.

Pozdrawiam
Irek
Awatar użytkownika
Robert Baran
Posty: 826
Rejestracja: wt 22 lip, 2008 01:08

Nieprzeczytany post autor: Robert Baran »

kocur_q pisze:
Chudy pisze:Co do terminu spływu to wszystko zależy od tych którzy będą w nim uczestniczyć :!:
to ja się wpisuję na listę niedzielną...mam nadzieję że odpowiednia grupa się zbierze ;-)
My też zapisalibyśmy się na listę niedzielną (4os. Aneta i Robert oraz Emila i Sławek Reszel) Koszulki Xl i L oraz Xl i L
Awatar użytkownika
Chudy
Klubowicz VCP
Posty: 607
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 20:06

Nieprzeczytany post autor: Chudy »

Robert Baran pisze:
kocur_q pisze:
Chudy pisze:Co do terminu spływu to wszystko zależy od tych którzy będą w nim uczestniczyć :!:
to ja się wpisuję na listę niedzielną...mam nadzieję że odpowiednia grupa się zbierze ;-)
My też zapisalibyśmy się na listę niedzielną (4os. Aneta i Robert oraz Emila i Sławek Reszel) Koszulki Xl i L oraz Xl i L
bardzo proszę dopisani :-D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozpoczęcie 2012 - Kociewie”