Tunezyjskie przejażdżki

Opisy, relacje, dyskusje, zaproszenia

Moderatorzy: bogdanbc, descomp

Awatar użytkownika
Adagiio
Klubowy weteran
Posty: 292
Rejestracja: wt 19 wrz, 2006 14:50

Tunezyjskie przejażdżki

Nieprzeczytany post autor: Adagiio »

Od października 2012 do lutego 2013 roku będę mieszkał w Tunezji a dokładnie w Douz , mam do dyspozycji dom , gdzie w komfortowych warunkach , mogę gościć 8 , lub w adveturowych kilkanaście osób . Miasto to jest bazą wypadową do eksploracji Ergów i wypraw na południe kraju .
Posiadam jakieś doświadczenie w kwestiach pustynnych i organizacji amatorskich rajdów , mam opracowane trasy , na lekko i na ciężko , zorganizuję pozwolenia na "południową strefę" , suport i przewodnika w regionach gdzie jest niezbędny . Do dyspozycji skromne zaplecze warsztatowe , prywatny teren pod domem . Od jakiegoś czasu chciałem robić to w Libii , ale z wiadomych przyczyn nie jest to obecnie możliwe . Zdecydowałem się na Tunezje z możliwością poszerzenia o Algierie , gdy obszary pustynne pozostaną nadal otwarte dla ruchu turystycznego . Jeśli jesteś zainteresowany zabawą w piachu na tunezyjskich Ergach , czy turystycznymi wypadami na ciężkim moto w góry Dahar , zwiedzaniem Ksar , podziwianiem widoków ze szlaku Rommela i włóczenia się szlakami słonego jeziora Chott el Jerid i Chott el Fejaj . Proszę o kontakt : africa_twin(małpa)onet.eu .
Hombre que trabaja, pierde tiempo precioso
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyjazdy i zloty”