[S] Oddam trochę gratów do SD02

MaG

[S] Oddam trochę gratów do SD02

Nieprzeczytany post autor: MaG »

Po zrobieniu liftingu mojego Wiaderka zostało mi kilka zbędnych gratów, których chętnie się pozbędę drogą zbycia :) - wszystko do XL1000VA sd02, rocznik 2006 (więc powinno pasować 2003-2006, do innych nie wiem, nie znam się...).
Poniżej podaję ceny "wywoławcze", ale rozważę każdą rozsądną kontrpropozycję, bo najnormalniej w świecie zależy mi na pozbyciu się gratów z piwnicy:

1) oryginalne stelaże Honda pod kufry boczne - 200 PLN
2) lewa chłodnica - w pełni sprawna, używana, kupiłem w komplecie 2 a potrzebowałem tylko prawej - 150 PLN
3) wentylator chłodnicy - działający, używany - cena wywoławcza 50 PLN
4) wypełnienie kokpitu prawe - trochę wyblaknięte, ale całe - 50 PLN
5) wypełnienie kokpitu lewe -j.w. - 50 PLN
6) wypełnienie zegarów, niestety szybka od prędkościomierza pęknięta (ale jest), poza tym OK - 50 PLN
7) reflektor z UK, róg klosza pęknięty - do podklejenia, reszta cała - 250 PLN

Jeśli będzie konkretne zainteresowanie to mogę podesłać zdjęcia, chociaż preferuje ogląd osobisty zainteresowanych. Oglądać - po wcześniejszym uzgodnieniu - można w dzień w Laskach k. Izabelina (praca), wieczorem na Gocławiu.
Wysyłka pocztowa nie wchodzi w grę - mam alergię na placówki pocztowe... Mogę gdzieś wysłać kurierem, ale na adres jakiejś firmy / instytucji (nie na osobę prywatną) i kosztowałoby to 25 PLN, więc najlepszą opcją jest odbiór własny, najlepiej zaraz po osobistym obejrzeniu gratów.
Kontakt do mnie na PW lub #6o7 3o6 4o7 - Marcin...
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”