[S] Wydech SEBRING Twister

kosamaxi

[S] Wydech SEBRING Twister

Nieprzeczytany post autor: kosamaxi »

Z głębokim żalem i w nieutulonym smutku zawiadamiam, że muszę rozstać się z moimi akcesoryjnymi wydechami Sebring Twister. Więcej szczegółów na aukcji Allegro:

http://allegro.pl/wydech-sebring-honda-varadero-xl1000-tlumik-i2344346132.html

Jeśli ktoś z Was ma jakieś pytania lub chciałby więcej zdjęć, to zapraszam do kontaktu. Kominy brzmią naprawdę świetnie i jestem pewien, że dadzą sporo radości przyszłemu właścicielowi.

Jak większość rzeczy, które sprzedaję, aukcja jest bez ceny minimalnej i od złotówki. Proszę więc nie pytać mnie ile bym za nie chciał. Chciałbym się z nimi nigdy nie rozstawać. Ale niestety. Od roku kurzą mi się w garażu, bo muszę używać cichszego, seryjnego wydechu (i nie jest to kwestia sąsiadów ani dzieci!). :) Więc jest okazja. Kup, załóż i usłysz, jaki diabeł siedzi w twoim wiadrze. Zadowolenie gwarantowane.

Dla zarejestrowanych forumowiczów oferuję gwarancję rozruchową - jeśli po zamontowaniu stwierdzisz, że nie tego oczekiwałeś, do 2 tygodni będziesz mógł oddać. Preferuję odbiór osobisty, bo można będzie je obejrzeć na miejscu i ewentualnie potargować się (ale tylko w górę). ;-)

Zapraszam do licytacji i ehhh... mam nadzieję, że nie usłyszę ich nigdy w innym motocyklu, bo umrę z żalu. :)

Pozdrawiam,

--
kosa
tremba

Nieprzeczytany post autor: tremba »

Kolega nie klamal :-D . Teraz ja sie ciesze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . No i dziekuje za nowe brzmienie 8-) :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „(S) sprzedam”