SKRADZIONO MOTOCYKL

Wpisujemy motocykle jakie zostały skradzione, "pożyczone", zaginione, zrabowane itp.
Awatar użytkownika
Adaśko
Posty: 369
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 18:09

SKRADZIONO MOTOCYKL

Nieprzeczytany post autor: Adaśko »

Witam , nie wiem czy to w tym miejscu...jeśli nie proszę Admina o przeniesienie we właściwe miejsce

"w nocy z soboty na niedzielę 09-10.06. z terenu posesji w miejscowości Gorzanowice koło Bolkowa skradziono afrykę RD07, 93 rocznik, nr rej FWS C652 vin RD073000212 nr silnika RD04E3500248 malowanie fioletowo zielone identyczne jak w afri wystawionej do sprzedaży przez FRANZA, gmole ze stali nierdzewnej, kanapa niebieska orginalna, nowe opony e-07, niska szyba, nowy centralny kufer AWINA przykręcony do orginalnej płyty, orginalna centralka, znak szczególny, zeszlifowany fleksem przez jakiegoś jełopa wahacz tył prawa strona, naklejki metzeler"
Obrazek
LINK http://africatwin.com.pl/showthread.php ... post243993

Cytując post Kolegi z forum AT
Apel kierowany jest do osób, które po przejęciu w posiadanie mojego motocykla być może śledzą fora motocyklowe i zastanawiają się co dalej?

Ja siedzę sobie kolejny dzień po wizycie na Policji i doszedłem do wniosku iż chłopcy którzy buchnęli moją królową pewnie siedzą w stodole lub garażu i robią to co ja. Po przebudzeniu w niedzielę zauważyli iż przybyło im to, czego ja stwierdziłem brak wychodząc rano z kawą na ganek .Sądzę iż to zwykły wybryk dla jaj po dobrej imprezie,każdy był kiedyś młody i zrobił w życiu coś głupiego. 19-letnia afryka po wymianie kilku łożysk, poprawnym złożeniu i naprawie tego co popsuli poprzedni właściciele to nie motocykl który kradnie się dla zysku lub przekładki. Moja propozycja panowie, informacja pod nr 696066211 , gdzie został porzucony motocykl. W miejscu odnalezienia motocykla pozostawiona będzie nagroda. Zbliża się weekend, ja odzyskam,wy i wszyscy będą zadowoleni,żadnej Policji, konsekwencji ani problemów."
Ostatnio zmieniony śr 13 cze, 2012 07:54 przez Adaśko, łącznie zmieniany 4 razy.
XL1000 V SD01 -- XRV-750 Africa Twin --
CBR 1100 XX Super Blackbird
Awatar użytkownika
Grzechutek
Klubowicz VCP
Posty: 430
Rejestracja: ndz 28 lis, 2010 05:26

Nieprzeczytany post autor: Grzechutek »

Odnalazł się :?:
roadrunner

Nieprzeczytany post autor: roadrunner »

Niestety obawiam się że "koledzy" którzy zrobili naszemu koledze "głupi kawał", nie będą mieli z nim najmniejszego problemu, bo rozmontowany na części pójdzie jak ciepłe bułeczki. Może za jakiś czas, może po trochu żeby nie wzbudzić podejrzeń i nie zwracać uwagi, ale pójdzie i zarobią na nim więcej niż zarobiliby sprzedając cały, sprawny, legalnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „(U) ukradli motocykl ...”